Connect with Us

All posts tagged "kardashian"

Kryesore Show Biz 22:05 - 10 Korrik, 2019

“Jam e mbushur me ankth”/ Ylli i “Keeping up with the Kardashians” shpërthen në lot në mes të emisionit

Sezoni i 17-të i ‘Keeping Up With the Kardashians’ po bën shumë bujë në internet ku shfaqen shumë skena të rëndësishme dhe e fundit që po...

Kryesore Show Biz 19:29 - 27 Maj, 2019

Motrat Kardashian dhe dhëndri nuk i pëlqejnë të dashurin/ Kris reagon e ofenduar

Familja Kardashian është shumë e komentuar në të gjithë mediat e huaja duke filluar që nga kryetarja e familjes, Kris. Mediat shkruajnë se motrat Karadashian nuk...

Kryesore Show Biz 17:08 - 24 Maj, 2019

Shoqja e ngushtë i merr burrin të motrës/ Biznesmenia tregon historinë që përloti botën

Në episodin e fundit të “Keeping up with Kardashians”, Kylie Jenner ka folur për herë të parë për trashtinë e shoqes së saj me partnerin e...

Kryesore Show Biz 20:29 - 3 Maj, 2019

Pre e ‘trendit’ Kardashian/ Tuna bën ndryshimin e papritur në pamje

Tuna Sejdi u rikthye mjaft fuqishëm në tregun muzikor me albumin e saj ‘ForTuna’. Këngëtarja arriti të grumbollonte miliona klikime në secilën prej këngëve të këtij...

Kryesore Show Biz 10:25 - 15 Prill, 2019

Shifrat marramendëse që ata fitojnë nga një postim/Zbulohet pasuria e familjes Kardashian

Sa mund të paguhet familja Kardashian për një postim në Instagram? Ka qenë mamaja e motrave ‘Kardashian-Jenner’, Kriss Jenner, e cila e ka zbuluar këtë fakt...

Kryesore Show Biz 10:40 - 2 Prill, 2019

Fansat “masakrojnë” Kardashians/ E teprojnë me photoshop

Të gjithë e dimë që arti i photoshopit nuk është aspak i thjeshtë dhe duhet të jesh mjaft i vëmendshëm ndaj detajeve. Dhe le të ndalemi...

Kryesore Show Biz 10:25 - 19 Dhjetor, 2018

Të gjithë i ndjekin por sa janë të ardhurat që përfitojnë Kardashianët nga seriali rreth familjes së tyre?

Seriali “Keeping Up With the Kardashians” shfaqet në të gjithë botën që prej fillimit të kohës, ose më saktë që prej viti 2007, në vitin kur...

Showbizz 17:11 - 2 Dhjetor, 2018

Liam harron Cheryl/ Nis “gjuetinë” te motrat Kardashian

Këngëtari i njohur dhe i dashur nga të gjithë, Liam Payne, ka vetëm pak kohë që është ndarë nga Cheryl Cole, me të cilën ka dhe...

Kryesore Show Biz 10:29 - 18 Nentor, 2018

Kardashian-et tregojnë edhe një herë që dinë t’i bëjnë njerëzit të kthejnë kokën kudo që shkelin

Kardashianët kujdesen gjithmonë që të mos kalojnë pa zhurmë kudo që shkojnë. Dhe, të njëjtën gjë kanë bërë në një dalje të tyren të premten mbrëma....

Kryesore Show Biz 23:00 - 7 Nentor, 2018

Mania për t’u bërë si Kardashian! Pas gjoksit, Sofia Richie zmadhon edhe të pasmet

Edhe ajo po ndikohet nga motrat Kardashian, ndërsa është e lidhur me ish-in e njërës prej tyre. Sofia Richie tregoi të pasmet më të mëdha, teksa...

Kryesore Show Biz 23:45 - 26 Shtator, 2018

E vutë re Photoshop-in e çuditshëm në foton e fundit të motrave Kardashian?

Kur flasim për familjen më të njohur, atë Kardashian, sigurisht që imagjinojmë foto perfekte dhe të punuara me mjeshtëri me Photoshop. Por një foto e fundit...

Kryesore Show Biz 22:35 - 12 Gusht, 2018

Kanye West thotë se do të shkonte me kunatat, po t’i jepej mundësia

Kanye West godet sërish. Me sërish duam të themi çudit këdo me një këngë provokuese fill pas deklaratës ku tha se “fakti që është baba i...

Kryesore Show Biz 23:10 - 2 Korrik, 2018

Përçahen Kardashian/ Kourtney s’do që të jetë pjesë e familjes në show

Kardashian nuk ndalojnë se prodhuari lajm. Tashmë Kuourtney kërkon që të mos jetë më pjesë e familjes ne shown që transmetohet prej 11 vitesh. Tradhti, ndarje,...

Kryesore Show Biz 22:40 - 7 Maj, 2018

Foto/ Khloe Kardashian del për herë të parë me vajzën në publik

Khloe Kardashian ka lindur vajzën e saj të parë para tre javësh, dhe që nga ajo kohë nuk është parë në publik. Por kjo zgjati deri...

Kryesore Show Biz 23:40 - 21 Mars, 2018

Foto/ Çfarë përdorin vajzat e familjes Kardashian-Jenner për një bel të hollë

Kylie Jenner lindi fëmijën e saj të parë, vajzën Stormi Webster pak më shumë se gjashtë javë më parë. Nëna e re duket se po punon...