Connect with Us

All posts tagged "karriere"

Showbizz 17:39 - 28 Shkurt, 2020

Nga fëmijëria tek fillimet e karrierës/ Këngëtarja shqiptare rrëfen për vështirësitë dhe pasionin e saj për muzikën

Këngëtarja Juliana Pasha është një nga artistet që më së shumti është vlerësuar për vokalin e saj të fuqishëm dhe të mrekullueshëm. Ajo i ka dhuruar...

Kuriozitete 18:45 - 23 Shkurt, 2020

Surpriza me financat dhe karrierën/ Parashikimi i horoskopit për javën e fundit të muajit Shkurt

Dashi Nëse keni arritur ta mbani stresin në punë mënjanë, do të jeni në gjendje të shijoni një kohë të mirë në shtëpi dhe shëndeti juaj...

Showbizz 11:10 - 16 Janar, 2020

Ekskluzive-Nga ardhja në jetë e vajzës deri tek debati me bashkëshortin/ Këngëtarja rrëfen jetën e saj pas kamerave

Sabina Dana është një nga këngëtaret që solli shumë hite për publikun shqiptar. Ende këndohet dhe mbahet mend hiti i saj “E kam pas” në një...

Kuriozitete 18:40 - 12 Janar, 2020

Shëndeti, dashuria dhe paratë/ Parashikimi i horoskopit javor, zbuloni surprizat që ju presin

Dashi Kjo javë do të jetë me shumë fat për njerëzit që kanë çështje ligjore në lidhje me paratë pasi do të arrijnë të gjejnë një...

Life Style 12:05 - 3 Dhjetor, 2019

Karriera dhe Dashuria/ Parashikimi i yjeve nga astrologia e famshme Susan Miller

Dashi Me Venusin dhe Marsin në një dialog harmonik, ju do të merrni një vëmendje shumë të madhe nga njerëz me fuqi dhe kjo do të...

Kuriozitete 22:20 - 25 Nentor, 2019

FOTO-E pabesueshme/ Para dhe pas karrierës së suksesshme, ja si duken tani 10 legjendat e Hollywood

Në vitin 2019, ylli i  Murder, She Wrote, Angela Lansbury, festoi karrierën e saj 75-vjeçare dhe u mbushi plot 94 vjeç, duke e bërë internetin të shokohet. Në moshën...

Showbizz 10:40 - 4 Nentor, 2019

Fitoi çmimin e madh për karrierën e saj/ Loredana shfaqet përkrah Cristiano Ronaldos

Mbrëmjen e djeshme, reperja shqiptare Loredana u vlerësua me një çmim tepër të rëndësishëm në karrierën e saj në eventin më te madh te muzikës “MTV...

Showbizz 11:08 - 27 Tetor, 2019

VIDEO-“U zgjova në Fushë Krujë”/ Karrierë e suksesshme përmes një mashkulli, Alesia Bami tregon sakrificat e saj

Ajo konsiderohet tashmë si një ndër vajzat më të sukseshme shqiptare, e cila edhe pse vetëm 20 vjeç, zotëron dy biznese. Së fundmi, Alesia Bami  e...

Showbizz 11:49 - 22 Tetor, 2019

FOTO- Mozzik vjen me ndryshime rrënjësore në karrierë/Reperi tregon detajin e ri në këngët e tij

Pak javë pas ndarjes së bujshme të çiftit më të famshëm në showbizzin shqiptar, Loredana Zefi dhe Mozzik, ky i fundit nuk ka ndaluar me projektet...

Showbizz 22:05 - 6 Tetor, 2019

“Bëra histori”/ Rita Ora kujton suksesin më të madh të karrierës

Këngëtarja me origjinë shqiptare Rita Ora ka arritur suksese të njëpasnjëshme në tregun ndërkombëtar. Ajo është vlerësuar me shumë çmime në eventet më të rëndësishme në...

Showbizz 13:40 - 1 Tetor, 2019

Gashi thyen rekordin më të madh të karrierës/ Bashkëpunimi me Dj Snake sapo arriti majat

Reperi me origjine shqiptare Gashi, njihet për hitet e tij si ’Roses’, “My Year” me G-Eazy,‘ That’s Mine ’me Ledri Vula dhe‘ Coming Down ’me KIDDO....

Showbizz 09:59 - 1 Tetor, 2019

Getinjo i vë flakën karrierës?/ Reperi alarmon fansat me deklaratën e fundit

Pas disa hitesh të njëpasnjëshëm, reperi shqiptar Getinjo ka tronditur fansat me një deklaratë të papritur në Instagramin e tij. Ai ka thënë se : “Prej...

Showbizz 20:04 - 29 Shtator, 2019

U bënë pjesë e “Al Pazar” falë Rudina Dembacajt/ Romeo dhe Donald Veshaj bëjnë njoftimin e papritur

Disa ditë më parë aktorja dhe moderatorja Rudina Dembacaj bëri një deklaratë që i habiti të gjithë dhe bëri shumë bujë në shtypin rozë. Moderatorja u...

Kryesore Show Biz 21:52 - 4 Shtator, 2019

“Mu thye zemra”/ Bebe Rexha flet për refuzimet e para në karrierë

Kohët e fundit këngëtarja Bebe Rexha ka tërhequr vëmendjen e mediave rozë me deklaratat e saj. 30 vjeçarja bëri një bujë të madhe me urimin e...

Kryesore Show Biz 21:34 - 1 Shtator, 2019

“Do të largohem nga Shqipëria”/ Oriola Marashi zbulon planet për të ardhmen

Modelja Oriola Marashi është fokusuar totalisht tek puna e saj me modelingun. Pasi u përfol për zënkat e vazhdueshme me reperin Noizy, Oriola duket se ka...