Connect with Us

All posts tagged "kartoline"

Kuriozitete 17:07 - 7 Dhjetor, 2019

Bashkëshorti i saj ishte në mision ushtarak/ Gruaja realizon kartolinën prekëse për festat e fundvitit

Ky muaj festiv është koha perfekte për të kaluar sa më shumë kohë pranë familjes dhe për të ndjerë dashurinë dhe ngrohtësinë familjare. Por kjo nuk...

Kryesore Show Biz 14:25 - 27 Shkurt, 2019

Kartolinë nga qyteti i dashurisë, Xhensila ndan momentet më romantike me Besin

Këngëtarja Xhensila Myrtezaj ka udhëtuar së fundmi drejt Italisë, ku do të realizojë projektin më të ri muzikor që mezi po pritet nga publiku. Ajo do...

Kryesore Show Biz 11:02 - 25 Dhjetor, 2018

Si duken Krishtlindjet në shtëpinë e Ilva Tares: Kartolina më e bukur me fëmijët!

Gazetarja Ilva Tare i ka pritur Krishtlindjen në shtëpi, pranë familjes së saj. Mbrëmë Ilva Tare ka vendosur të publikojë një foto të ngrohtë familjare për...

Kryesore Show Biz 23:00 - 26 Dhjetor, 2017

Bota po priste ta shikonte në kartolinën e familjes/ Zgjedh të shfaqet në revistë

Të gjithë po prisnim me padurim pjesën tjetër të puzzle-it që ka krijuar familja Kardashian për festat e fundvitit. Por mesa duket kur ajo u shfaq,...

Kryesore Show Biz 22:50 - 5 Dhjetor, 2017

Kim Kardashian ka ndarë me fansat kartolinën e Krishtlindjes në pjesë të ndara

Familja Kardashian-Jenner ka një histori të gjatë për ndarjen e kartolinave të Krishtlindjeve me miqtë, familjen dhe, më e rëndësishmja, me fansat. Ju keni parë, se...

Kryesore Show Biz 23:00 - 3 Dhjetor, 2017

Kim Kardashian zbulon kartolinën e Krishtlindjeve me fëmijët e saj protagonistë

Kim Kardashian sapo ka treguar për fansat kartolinën e përvitshme të Krishtlindjes. Është më e bukur se vitet e tjera, pasi në të shfaqet Saint dhe...

Kuriozitete 00:10 - 1 Dhjetor, 2017

Kartolina e Krishtlindjeve bëhet virale në këtë familje/ Njerëzit vunë re një detaj qesharak

Periudha e festave ka ardhur dhe njerëzit po nxitojnë të zbukurojnë shtëpinë, pemën dhe të bëjnë foton e përvitshme të Krishtlindjeve. Është koha kur familja mblidhet...