Connect with Us

All posts tagged "Kastro Zizo"

Showbizz 11:41 - 14 Nentor, 2019

Këngëtari i njohur ironizon Blendi Fevziun dhe Angela Martinin: “Maskarallëku i cdo p*rdhe që do të quhet intelektual Zhabe”

Këngëtari dhe moderatori Kastro Zizo është një nga personazhet i cili shpesh herë ndan opinione për situata të ndryshme. Së fundi Kastro ka thumbuar prurjet e...

Showbizz 15:20 - 9 Nentor, 2019

Së shpejti baba për herë të tretë/ Kastro Zizo zbulon gjininë e fëmijës

Këngëtari dhe moderatori Kastro Zizo do të bëhet baba për herë të tretë. Këtë lajm ai e bëri të ditur një javë më parë, teksa konkurroi...

Kryesore Show Biz 19:09 - 21 Maj, 2019

“Sapo u bëra yll”/ Kastro Zizo merr dhuratën e veçantë për ditëlindje

Kastro Zizo është një nga personazhet më të komentuar në showbizin shqiptar. Ai njihet për natyrën e tij të drejtpërdrejtë dhe moskokçarëse. Së fundi këngëtari dhe...

Kryesore Show Biz 11:10 - 13 Janar, 2019

Kastro Zizo e nis bujshëm emisionin: Akuzon Genta Ismajlin, Sinanin dhe Bleron për vjedhje

Mbrëmjen e djeshme ka nisur emisioni më i ri i drejtuar nga Kastro Zizo: “Late Night Show”, i cili transmetohet në “Ora News”. Duke marrë shkas...

Kryesore Show Biz 10:41 - 9 Dhjetor, 2018

Nuk u kualifikua në finale, revoltohet Kastro Zizo:”Shqiptarët e kanë të vështirë të jetojne të lirë, duan satrap mbi kokë dhe…”

Mbrëmë u mbajt nata finale e ‘Këngës Magjike’ ku çmimin e parë e rrëmbeu Flori Mumajesi me këngën ‘Plas”. Ndërkohë natën finale nuk arritën ta preknin...

Kryesore Show Biz 10:10 - 2 Dhjetor, 2018

“Metamorfoza” e Kastro Zizos: Alkooli, armiku im më i madh,tani i them të tjerëve të pijnë para meje

Këngëtari Kastro Zizo kohët e fundit ka qenë më aktiv se kurrë në muzikë, duke publikuar 3 këngë për një kohë të shkurtër. Madje ai është...

Kryesore Show Biz 21:45 - 9 Nentor, 2018

Dikur revoltohej ndaj grekëve, por shihni se ç’thotë Kastro Zizo për vdekjen e ekstremistit Kacifas

Mbrëmjen e sotme në emisionin “Zonë e Lirë” ka qenë i ftuar këngëtari i njohur shqiptar, Kastro Zizo. Arian Çani ka transmetuar një klip të vitit...

Kryesore Show Biz 20:49 - 7 Maj, 2018

Tha se dëshironte të linte veten shtatzënë/ Kastro Zizo bën shpjegimin e çuditshëm! Ironi për ish-bashkëshorten? [VIDEO]

Kur përmendim Kastro Zizon menjëherë na vjen në mendje një personazh shumë karizmatik dhe pikant njëkohësisht. Padyshim batutat e tij dhe mënyra e drejtpërdrejtë e komunikimit...

Showbizz 20:45 - 7 Maj, 2018

Si lanë gjë pa i thënë njëri-tjetrit/ Kastro Zizo tregon të vërtetën e sherrit me Denis Dyrnjanë [VIDEO]

Këngëtari i njohur Kastro Zizo dhe gazetari i Top Channel, Denis Dyrnjaja janë përfshirë para disa ditësh në një “zënkë” të ashpër me njëri-tjetrin në rrjetet...

Kryesore Show Biz 12:25 - 24 Dhjetor, 2017

Ka dështuar në dy martesa, Kastro Zizo zbulon të tretën

Kastro Zizo ka treguar mbrëmjen e sotme se ka qenë dy herë i martuar dhe nga këto martesa është bërë dhe baba i dy fëmijëve. kastroozizo...

Kryesore Show Biz 19:18 - 7 Maj, 2017

“Më le shtatzënë dhe u zhduke”/Vajza i kërkon atësinë këngëtarit të njohur shqiptar

“Xing me Ermalin” i ka lënë të gjithë pa fjalë, kur në studio mbërriti një vajzë, që ishte në muajin e nëntë të shtatzënisë. Vajza në...

Showbizz 19:10 - 13 Tetor, 2015

Kastro Zizo nga e hëna mësues!

Kantautori Klevis Bega i njohur nga të gjithë si Kastro Zizo, ka vendosur të nisë një rrugë të re. Ai nuk do të jetë vetëm krijues...

Showbizz 20:10 - 30 Shtator, 2015

Kastro Zizo: “Bleona nuk ka morra e jo më miliona”

Lajmi i fundit i cili ka qarkulluar mbi pasurinë e këngëtares Bleona Qereti, siç duket ka ngjallur debat të ashpër mes këngëtarëve. Kastro Zizo është njëri...

Showbizz 12:45 - 7 Prill, 2015

Kastro Zizo në picerinë e “rivalit” të tij

Kantuatori Kastro Zizo ka shkuar të provojë një nga pizzat e picerisë më të re në Tiranë, që është çelur së fundmi nga kantuatori, Florian Mumajesi....