Connect with Us

All posts tagged "keisi"

Showbizz 20:28 - 8 Nentor, 2019

“Kjo është për vajzat që mburren se flenë me burra të martuar”/ Keisi paralajmëron divorcin

Stresi dhe bashkëshortja e tij Keisi janë kthyer në çiftin më të përfolur të mediave. Pas videos së fundit që qarkulloi në media , për herë...

Showbizz 21:28 - 7 Nentor, 2019

Pas puthjes së Stresit me një vajzë tjetër, reagon Keisi: “Kur mjaftohesh me thërrime”

Një video e Stresit kur shfaqej duke u puthur me një vajzë tjetër bëri namin në media. Ata dukeshin shumë të afërt me njëri tjetrin, por...

Showbizz 10:00 - 25 Tetor, 2019

FOTO-“Jetës nuk i dihet kurrë”/ Ndarja e bujshme me Stresin, Keisi rrëfen ëndrrat e saj për familje të madhe

Prej disa muajsh, ndarja e reperit shqiptar Stresi dhe ish bashkëshortes së tij Keisi, ka bërë bujë në mediat rozë. Por së fundmi Keisi ka ndarë...

Showbizz 13:16 - 18 Tetor, 2019

FOTO- Çfarë po ndodh me Keisin?/ Vajza e Sabianit shfaqet me armë në dorë

E njohur tashmë si vajza seksi e këngëtarit shqiptar Sabiani, Keisi Medini,është tepër aktive në rrjetet sociale ku shpesh poston foto nga përditshmëria e saj. Së...

Showbizz 10:55 - 15 Tetor, 2019

FOTO-“Stresi me dashnoren në tavolinë, ti i zure derën”/ Komentuesi bën deklaratën bombë, ja reagimi i Kejsit

Ndarja më e bujshme në showbizzin shqiptar, ishte ajo e reperit Stresi dhe ish partneres se tij, Keisi. Ata i dhanë fund me njëri-tjetrin për arsye...

Showbizz 13:39 - 10 Tetor, 2019

FOTO- Menduam se ishte modele e Calvin Klein por ja çfarë pune bën në të vërtetë Keisi

Prej disa kohësh, ish bashkëshortja e reperit shqiptar Stresi, Keisi, është bërë qëndra e vëmendjes në mediat rozë, për shkak të lajmeve te ndarjes së tyre....

Showbizz 13:10 - 10 Tetor, 2019

“Do të ishte diçka e dhimbshme”/ Pas ndarjes me Stresin, Keisi “fillon” të japë këshilla

Prej disa muajsh, lajmi i ndarjes së reperit shqiptar Stresi me bashkëshorten e tij Keisi ka bërë bujë dhe ende vazhdon të komentohet. Ende s’janë bërë...

Showbizz 12:50 - 4 Tetor, 2019

“Unë po luftoj”/ Stresi iu lut publikisht, Keisi i kthen përgjigjen e prerë

Dy ditë më parë, reperi shqiptar Stresi, ishte i ftuar në emisionin “Ftesë në pesë”, ku tha se po lufton për tu rikthyer me Keisin dhe...

Kryesore Show Biz 12:10 - 23 Shtator, 2019

“Nuk do të mund ta rishkruaje sërish këtë dashuri”/ Keisi “ironizon” Stresin me këtë foto

Edhe pse ata janë ndarë prej disa kohësh, Stresi dhe Keisi ende përfliten në mediat rozë. Së fundmi, Keisi ka ndarë me ndjekësit e saj në...

Kryesore Show Biz 12:40 - 6 Shtator, 2019

“Skeni dëgjuar akoma asgjë”/ Pas ndarjes së dhimbshme nga Keisi, Stresi “braktis” Shqipërinë

Pas një jave të mbushur me lajme për marrëdhënien mes Stresit dhe ish bashkëshortes së tij Keisi, reperi duket se nuk e ka më këtë problem...

Kryesore Show Biz 11:25 - 3 Shtator, 2019

“Nuk përshtatem dot me Shqipërinë”/ Keisi “konfirmon” ndarjen nga Stresi?

Prej disa muajsh tashmë lidhja mes ish-partneres së Stresit dhe këtij të fundit ka qënë qendra e vëmendjes në mediat rozë. Por së fundmi Keisi ka...

Kryesore Show Biz 13:25 - 11 Gusht, 2019

“Ai të pati dhe të humbi”/ Keisi konfirmon publikisht ndarjen nga Stresi?

Prej disa muajsh vazhdon “telenovela” e ndarjes së Stresit dhe Keisit. Por të dy duket se nuk e kanë përjetuar mirë këtë ndarje e kështu kanë...

Kryesore Show Biz 11:40 - 7 Gusht, 2019

“Gjërat do të bëhen më mirë”/ Pas ndarjes, Keisi tregon periudhën e vështirë në jetën e saj

Pak orë pasi reperi shqiptar Stresi e bëri profilin e tij privat në Instagram, ish partnerja e tij Keisi Lushaj ka tërhequr vëmendjen me disa statuse...

Kryesore Show Biz 16:10 - 5 Gusht, 2019

“Buzëqesh që mos ta marrin vesh”/ Stresi flet për herë të parë pas ndarjes nga Keisi?

Prej një muaji, Stresi dhe Keisi kanë qënë në qëndër të vëmendjes në mediat rozë për shkak të një ndarje të mundshme mes tyre, megjithëse çifti...

Kryesore Show Biz 14:40 - 15 Korrik, 2019

“Jepi mungesë atyre që nuk e vlerësojnë prezencën tënde”/ Keisi dhe Stresi i japin fund lidhjes?

Prej disa javësh , Arkimend Lushaj i njohur ndryshe me emrin e artit si Stresi, u lirua me kusht pas një hetimi disa mujor ndaj një grupi...