Connect with Us

All posts tagged "kejsi"

Showbizz 12:54 - 24 Shkurt, 2020

Keisi shpërthen ndaj Roza Latit: Të janë tharë idetë, po të ishe e aftë do punoje te “Portokallia”

Stresi dhe Kejsi janë një nga çiftet më të komentuara në mediat rozë përsa i përket jetës së tyre private. Së fundi reperi ka qenë i...

Showbizz 16:45 - 14 Shkurt, 2020

Petale trëndafili në shtrat dhe shkrimi “Të dua”/ Keisi tregon Shën Valentinin më romantik

Keisi dhe Stresi janë një ndër çiftet më të komentuara në mediat rozë. Pasi reperi e uroi për ditëlindje, ndjekësit kanë aluduar se ata janë rikthyer...

Showbizz 19:35 - 2 Tetor, 2019

“Unë e kam fajin”/ Stresi zbulon për herë të parë të vërtetën e ndarjes me Keisin

Pas shumë lajmeve në shtypin rozë, reperi Stresi ka sqaruar gjithçka në lidhje me bashkëshorten e tij Keisin. Pasditen e sotme ka qenë i ftuar në...

Kryesore Show Biz 14:19 - 15 Shtator, 2019

“Mësova të vë veten në vend të parë”/ Kejsi hap “zemrën”

Kejsi është një nga vajzat më të komentuara në showbiz. Ajo është bërë e njohur pasi ishte në një lidhje dashurie me reperin Stresi. Por lidhja...

Kryesore Show Biz 20:39 - 26 Gusht, 2019

“Nuk ka shanse më”/ Stresi i jep mesazhin e fortë Kejsit

Reperi Stresi dhe Kejsi ishin një nga çiftet më të komentuara në rrjetet sociale. Prej javësh në rrjet po qarkullojnë lajmet se dyshja nuk janë më...

Kryesore Show Biz 12:40 - 22 Korrik, 2019

U tha se u ndanë/ Cila është femra “misterioze” që hyri mes Stresit dhe Keisit?

Lajmi për divorcin e çiftit të njohur Keisi dhe Stresi ka pushtuar mediat kohët e fundit. Keisi ka hequr nga bio në Instagram mbiemrin Lushaj dhe...

Kryesore Show Biz 19:36 - 22 Qershor, 2019

“Bisha ime”/ Pas daljes nga burgu, Stresi po shijon pushimet me Kejsin

Disa ditë më parë, reperi i njohur Stresi është liruar me kusht nga burgu. Ai u dënua për armëmbajtje pa leje si dhe për lënëdë narkotike....

Kryesore Show Biz 15:16 - 14 Qershor, 2019

Stresi lirohet nga burgu/ Nuk përmbahet bashkëshortja e tij

Reperi i njohur Stresi ka dalë nga burgu ditën e sotme pasi u gjend me armë pa leje dhe kokainë në një apartament në Linzë 8...

Showbizz 11:40 - 11 Qershor, 2019

“Vetëm për të kam ardhur”/ Kejsi nuk mund të rrijë dot larg Stresit, ja çfarë thotë

Reperi shqiptar Stresi u arrestua pak muaj më parë dhe ai ende po qëndron në qeli dhe kjo duket se është e vështirë edhe për të...

Kryesore Show Biz 14:00 - 29 Prill, 2019

“Më ngeli mendja tek…”/Kejsi bën dedikimin e veçantë për Stresin

Reperi Stresi, është vënë në prangat e policisë më 17 tetor të vitit të kaluar pasi akuzohet se është pjesë e një grupi kriminal në Tiranë...

Kryesore Show Biz 12:40 - 18 Mars, 2019

“Është e vështirë të gjesh miq të mirë!”/Olta dhe Kejsi u japin fund aludimeve për miqësinë

Miqësia mes Olta Bokës dhe Kejsi Tolës vijon dhe nuk është prekur aspak nga deklaratat e fundit! Këngëtarja Olta Boka ka reaguar në një postim në...

Kryesore Show Biz 11:25 - 15 Mars, 2019

Kejsi Tola tha për Olta Bokën që nuk i ndrit ylli/ Reagon këngëtarja: “Bëre gabim”

Thuhet se dy këngëtaret e dashura për publikun Olta Boka dhe Kejsi Tola kanë pasur një miqësi shumë të mirë me njëra-tjetrën mirëpo për arsye të...

Kryesore Show Biz 11:25 - 17 Dhjetor, 2018

S’ka më vend për dyshime! Kejsi Tola dhe Flori Mumajesi janë çifti më i ri i showbiz-it

Pas përfundimit të festivalit “Kënga Magjike”, të gjithë shikuesit kanë një pyetje të madhe që po i bren nga brenda: “A është Flori Mumajesi dhe Kejsi Tola,...

Kryesore Show Biz 12:40 - 15 Dhjetor, 2018

Përfliten se janë të lidhur, veprimi i Florit ndaj Kejsit sapo shtoi dyshimet

Flori Mumajesi ka qenë shumë i komentuar së fundmi me fitoren në “Kënga Magjike”, por edhe për jetën private pasi po përflitet se kantautori është në...

Kryesore Show Biz 10:25 - 4 Dhjetor, 2018

“Kur njerëzit të lëndojnë gjithmonë e më shumë…” Keisi flet për dhembjen dhe nuk dimë ç’të mendojmë

Kjo periudhë ka qenë shumë e vështirë për bashkëshorten e reperit Stresi. Keisi Lushaj po e përjeton me dhimbje largësinë nga partneri i saj, i cili...