Connect with Us

All posts tagged "kejvina kthella"

Showbizz 15:52 - 18 Shkurt, 2020

Kejvina Kthella publikon foton seksi/ Komenti i reperit tërheq të gjithë vëmendjen

Modelja Kejvina Kthella është një nga vajzat më të përfolura dhe të komentuara të momentit. Me pozat e saj provokuese dhe shumë seksi tërheq vëmendjen e...

Showbizz 12:22 - 16 Shkurt, 2020

Të “fortat” e showbizit shqiptar/ Oriola Marashi në krah të Kejvina Kthellës: “Për sherre dhe festa familjare”

Oriola Marashi dhe Kejvina Kthella janë dy prej modeleve më të njohura shqiptare që nuk iu kanë shpëtuar skandaleve në media. Kejvina u përfol për lidhjen...

Showbizz 13:16 - 31 Janar, 2020

Çfarë po ndodh?/ Kejvina Kthella dhe këngëtari shqiptar fotografohen së bashku

Modelja Kejvina Kthella dhe reperja Tayna ndodhen në Amerikë prej ditësh ku dhe po shijojnë pushimet. Vajzat nuk kanë reshtur së publikuari foto të ndryshme së...

Showbizz 13:09 - 17 Janar, 2020

Përvëluese me linjat perfekte/ Kejvina Kthella në 30 foto provokuese me bikini

Kejvina Kthella është një nga modelet më të komentuara të shoëbizit. Kejvina u bë e njohur teksa u shfaq si velinë në emisionin e Ermal Mamaqit....

Showbizz 14:56 - 23 Dhjetor, 2019

“Nuk ua lë seen, por thjesht nuk merrem”/ Kejvina Kthella tregon për yjet botëror që e kanë ngacmuar

Kejvina Kthella është një nga vajzat më të përfolura të showbizit. Modelja ka qenë e ftuar së fundi në emisionin “Thumb on” ku ka treguar se...

Showbizz 17:48 - 17 Dhjetor, 2019

Einxhel Shkira flet për herë të parë për zënkën me Kejvinën:”Nuk kam xhelozi për një femër, i kam falur”

Einxhel Shkira është një nga vajzat më të komentuara të shoëbzit shqiptar. Pak kohë më parë modelja u përfol për një zënkë me modelen Kejvina Kthella,...

Showbizz 12:18 - 9 Dhjetor, 2019

Kejvina Kthella flet për sherrin me Françeska Jaçen: “Secila në hesap të vet”

Modelja Kejvina Kthella është përfolur shumë në media për sherret mes vajzash të njohura të showbizit. Së pari ajo u komentua për sherrin me modelen Françeska...

Showbizz 12:38 - 6 Dhjetor, 2019

Kejvina Kthella “braktis” emisionin e famshëm italian për Dance With Me/ Modelja nuk do të jetë pjesë e “Italia 1”

Modelja Kejvina Kthella është kthyer në një nga vajzat më të komentuara të showbizit shqiptar. Bukuroshja bjonde u bë e njohur për publikun shqiptar si velinë...

Showbizz 18:20 - 13 Nentor, 2019

Fotoja që nxorri zbuluar Kejvina Kthellën/ Fansat e masakrojnë në komente: “Nuk je ti”

Modelja shqiptare Kejvina Kthella është kthyer në qendër të vëmendjes të mediave rozë. Prej ditësh të gjitha mediat kanë shkruar për lidhjen e saj me Redjan...

Showbizz 19:42 - 9 Nentor, 2019

I martuar dhe me fëmijë/ Dalin detaje të reja të lidhjes së Kejvinës me nipin e deputetit

Ditën e sotme, Kejvina Kthella ka shpërthyer ndaj mediave dhe gazetarëve duke iu drejtuar me një gjuhë shumë të ashpër, për shkak të lajmeve mbi lidhjen...

Showbizz 15:04 - 9 Nentor, 2019

“Po abuzoni plehra, do të përgjigjeni shumë shpejt”/ Kejvina Kthella reagon pas dëshmisë në prokurori

Modelja e njohur shqiptare Kejvina Kthella është kthyer në qendrën e vëmendjes të mediave për shkak të lidhjes së saj me Redjan Rrajën. Kejvina u shoqërua...

Showbizz 12:41 - 7 Nentor, 2019

FOTO- Nga një Barbie kthehet në një brune shumë seksi/ Kejvina Kthella bën ndryshimin në pamje, ja si duket tani

Modelja shumë e pëlqyer Kejvina Kthella ka bërë ndryshimin drastik në pamje. Ajo ka vendosur të kthehet në një brune shumë seksi. Edhe pse Kejvina e...

Showbizz 17:59 - 3 Nentor, 2019

VIDEO-“Dilema” e madhe e Kejvina Kthellës/ Modelja kërkon mendimin e ndjekësve

Kejvina Kthella është një nga vajzat më seksi të showbizit. Ajo është përfolur shpesh herë në media për pamjen e saj dhe linjat perfekte. Së fundi...

Showbizz 22:55 - 2 Nentor, 2019

Këngëtari me famë botërore i “fiksuar” pas Kejvinës/ I bën komplimentin e bukur në mes të emisionit

Këngëtari me famë botërore Pitt Leffer është i ftuari special në emisionin e Luana Vjollcës. Këngëtari është bërë pjesë e një prej lojërave, ku është “detyruar”...

Showbizz 19:06 - 30 Tetor, 2019

FOTO-4 modelet shqiptare që po bëjnë namin në rrjetet sociale me pozat e nxehta/ Format e tyre do t’i dëshironte çdo femër

Ato janë emrat më të komentuar në shtypin rozë. Bëhet fjalë për 4 modelet shqiptare: Kejvina Kthella, Oriola Marashi, Trejsi Sejdini dhe Françeska Jaçe. Ish miss...