Connect with Us

All posts tagged "kejvina"

Showbizz 12:11 - 19 Nentor, 2019

Foto-I sekuestruan makinën luksoze dhe llogaritë bankare/ Thyen heshtjen Kejvina Kthella

Pak javë më parë, modelja dhe ish velina seksi e ekranit shqiptar, Kejvina Kthella u akuzua për lidhje me një nga të akuzuarit e plagosjes së...

Showbizz 13:02 - 8 Nentor, 2019

“Boll përmendët emrin tim, do bëj lajme për mamatë tuaja”/U tha se thumboi Kejvinën, Einxhel Shkira shpërthen ndaj mediave

Postimi në Instagram, i moderatores Einxhel Shkira bëri bujë në media dhe u interpretua si një mesazh i saj ndaj Kejvina Kthellës e cila mbrëmjen e...

Showbizz 10:20 - 8 Nentor, 2019

“Udhëtim të mbarë ku***”/Kejvina Kthella përfundon në prokurori, ish shoqja e saj hakmerret publikisht

Disa kohë më parë, sherri mes tre vajzave të showbizzit shqiptar, Einxhel Shkira, Kejvina Kthella dhe Oriola Marashi, bëri bujë në mediat rozë. Modelet Oriola Marashi...

Showbizz 12:00 - 27 Tetor, 2019

FOTO-Kejvina Kthella mahnit ndjekësit/ Me një shikim “vrasës”, modelja ekspozon format seksi

Ish velina e “Xing me Ermalin” dhe modelja seksi shqiptare Kejvina Kthella, nuk ndalet me fotot joshëse në rrjetet sociale. Së fundmi ajo ka publikuar një...

Showbizz 12:42 - 12 Tetor, 2019

“Më lini rehat”/E akuzuan se ishte shëndoshur, Kejvina nuk nguron të publikojë foton seksi

Dy ditë më parë, në mediat rozë qarkulluan disa foto të ish velines seksi Kejvina Kthella ku dukej se kishte shtuar disa kile. Por edhe pse...

Showbizz 12:28 - 6 Tetor, 2019

FOTO- Kejvina i prezanton publikut motrën dhe rrjeti u çmend menjëherë pas saj

Kejvina Kthella konsiderohet si një ndër vajzat më seksi të ekranit, duke tërhequr vëmendjen e shikuesve, por edhe të mediave rozë. Duket se bukuria e saj...

Showbizz 22:05 - 30 Shtator, 2019

Fotot-Në një lidhje me Thomas Strakoshën?/ Kejvina Kthella zbulon për herë të parë çfarë po ndodh mes tyre

Pak momente më parë, modelja dhe ish velina seksi e “Xing me Ermalin”, Kejvina Kthella hapi mbrëmjen e sotme të ‘Dance with me’ bashkë me partnerin...

Kryesore Show Biz 14:53 - 22 Shtator, 2019

“Kemi dy drejtime të ndryshme”/ U zunë për një çantë “Channel”, Kejvina tregon çfarë ndodhi me Françeskën

Disa muaj më parë, në mediat rozë u tha se dy modelet seksi shqiptare Kejvina Kthella dhe Françeska Jaçe nuk flisnin me njëra-tjetrën. Shkak për zënkën...

Kryesore Show Biz 13:25 - 22 Shtator, 2019

“Nuk më ka munguar kurrë asgjë”/ Jo vetëm modele, Kejvina Kthella tregon punën e saj të parë

Ish velina e “Xing me Ermalin”, Kejvina Kthella është tepër e komentuar për format e saj seksi dhe tepër aktive në llogarinë e saj të Instagramit...

Kryesore Show Biz 13:43 - 17 Shtator, 2019

Nga Kejvina Kthella tek Eva Murati/ Zbulohen detajet dhe çiftet pjesmarrëse në sezonin e ri të “Dance with me”

Ky sezon i ri televiziv premton shumë emisione dhe ndryshime të rëndësishme në ekranet shqiptare. Emisioni “Dance With Me” do të vijë në “Tv Klan” me...

Kryesore Show Biz 11:10 - 19 Gusht, 2019

Kejvina Kthella i lë pak vend imagjinatës/ “Ndez” Instagramin me pozat sensuale dhe tregon më shumë seç duhet

Prej disa javësh , ish-velina e ‘Xing me Ermalin” dhe modelja seksi Kejvina Kthella ndodhet me pushime dhe ka ndezur Instagramin me fotot provokuese. Së fundmi...

Kryesore Show Biz 10:10 - 2 Gusht, 2019

“A ke celulit ti?”/ Videoja seksi e Kejvines i lë të gjithë pa fjalë, ja përgjigja epike e saj

Modelja seksi shqiptare dhe ish-velina e ‘Xing me Ermalin”, Kejvina Kthella së fundmi ka “tërbuar” Instagramin me fotot e saj provokuese në Tenerife. Teksa ndodhet me...

Kryesore Show Biz 10:40 - 20 Korrik, 2019

Kejvina apo Belinda? / Ermal Mamaqi zgjedh të preferuarën e tij

I ftuari special në episodin e dytë të emisionit “3shat” ka qënë moderatori Ermal Mamaqi i cili ka folur për një nga figurat më të bujshme të...

Kryesore Show Biz 13:46 - 24 Qershor, 2019

“Me fustanin tim të nusërisë”/ Kejvina Kthella “çmend” rrjetin me fotot seksi

Për shkak të formave të saj shumë seksi, modelja Kejvina Kthella është shumë e komentuar në rrjetet sociale ku fillmisht u bë e njohur nga pjesmarrja...

Kryesore Show Biz 12:28 - 23 Qershor, 2019

Foto-Kejvina Kthella “çmend” pushuesit, pozon me bikini duke ekspozuar format seksi

24 vjeçarja Kejvina Kthella së fundmi ka pozuar për një nga markat më të fuqishme të veshjeve në botë, “Guess”. Kejvina ka postuar në rrjetet sociale...