Connect with Us

All posts tagged "Kembe"

Life Style 17:21 - 27 Dhjetor, 2019

Këmbë të lodhura/ Zbuloni 9 mënyrat si të trajtoni dhimbjet

Këmbët e lodhura mund të jenë një simtomë e rrjedhjes së ulët të gjakut nga këmbët. Ky lloj shqetësimi ndodh më shumë tek gratë dhe moshat...

Life Style 14:53 - 23 Nentor, 2019

5 mënyra se si këmbët mund t’ju tregojnë nëse organet tuaja të brendshme janë në rrezik serioz

Disa sëmundje mund të çojnë në çrregullime të këmbëve. Për shembull, diabeti mund të rrisë qarkullimin e ngadaltë të gjakut dhe të çojë në probleme me enët e...

Showbizz 12:40 - 15 Nentor, 2019

Me këmbë të hapura dhe gjoks bombastik/ Iva Aliko nuk i lë vend imagjinatës, zbulon fotot “përvëluese”

Ajo u bë e njohur në showbizzin shqiptar pas historisë së saj intime me deputetin shqiptar të cilit ajo nuk ia zbuloi kurrë emrin, por edhe...

Kuriozitete 14:53 - 10 Nentor, 2019

Nga gjoksi tek këmbët/Zbuloni cila pjesë e trupit tuaj është më tërheqëse sipas shenjës së horoskopit

A keni menduar ndonjëherë se pse njerëzit duket se janë më të interesuar për një shenjë të zodiakut se sa per një tjetër? Ndaloni së menduari...

Kryesore Show Biz 12:40 - 23 Gusht, 2019

“Hape këmbët dhe…”/ Komentuesi ofendon Bleona Qerretin, përgjigja e saj e lë pa “mend”

Këngëtarja shqiptare Bleona Qerreti njihet për tipin e saj moskokçarës dhe që i thotë të vërtetat në moment. Por duket se komentuesit nuk po e lënë...

Kryesore Show Biz 14:25 - 11 Gusht, 2019

“Gishtat e këmbës katastrofë”/ Oriola Marashi “masakrohet” nga komentuesit, ja përgjigja e saj

Instagrami i saj është i mbushur me foto të “nxehta” dhe provokuese. Modelja seksi Oriola Marashi këtë herë ka postuar një foto e veshur me bikini...

Kryesore Show Biz 11:40 - 19 Korrik, 2019

“Hiq dorë nga photoshop-i”/ Këmba e “çuditshme” e Kylie Jenner i habit të gjithë

Pas suksesit që pati me linjën e re të kozmetikës, e cila mban emrin “Kylie Skin”, Kylie Jenner ka nisur udhëtimin e verës me vajzat e...

Kryesore Show Biz 12:08 - 18 Korrik, 2019

“Janë aq të shëmtuara”/ Modelja e famshme tregon defektin më të madh të trupit të saj

Mundohet gjithnjë t’i fshehë kur pozon për revistat më të mëdha në botë. Modelja e famshme Chrissy Teigen, gjatë një interviste për “Elle”, ka rrëfyer se...

Kuriozitete 14:10 - 15 Korrik, 2019

Doni këmbë dhe vithe perfekte? Ja çfarë duhet të bëni pa shkuar në palestër

Të gjithë vajzat duan të kenë trupin më perfekt këtë verë dhe të pasmet më seksi në plazh. Por nëse nuk keni mundësi të ushtrohen në...

Kryesore Show Biz 13:25 - 10 Korrik, 2019

“Ngele me këmbët hapur”/ Klaudia Pepa i kthen përgjigjen epike komentuesit

Ish balerina e TV Klan, Klaudia Pepa është gjithmonë në qendër të vëmendjes me fotot dhe videot që ajo poston nga përditshmëria e saj në rrjetet...

Kryesore Show Biz 10:37 - 24 Qershor, 2019

“Bishë me këmbë Hirusheje”/ Marina poston foton seksi, “vërshojnë” komentet ironizuese

Prej disa ditësh moderatorja seksi Marina Vjollca ndodhet me pushime në vendin më ekzotik në botë, Barbados ku pothuajse çdo ditë poston foto provokuese. Marina shfaqet...

Kryesore Show Biz 14:10 - 15 Qershor, 2019

“Më masazho këmbët dhe më sill ushqim”/ Sara Hoxha “urdhëron” Ledion Liçon

Pak ditë më parë moderatori Ledion Liço ka festuar ditëlindjen e tij të 33-të dhe Sara Hoxha dhe kunata e tij Lori kishin organizuar një festë...

Life Style 20:56 - 6 Qershor, 2019

Nuk do ta besoni/ Prej parfumit mjekët i heqin këmbën

42-vjeçarja, Gill Haddington vuri re se diçka nuk shkonte me këmbën e saj. Nga dita në ditë po rritej, po bëhej më e madhe. Gill Haddington...

Kryesore Show Biz 11:40 - 6 Qershor, 2019

“Këmbën e djathtë e paske më të trashë”/ Aurela Hoxha “masakrohet” nga komentuesit

Blogerja dhe modelja e njohur shqiptare Aurela Hoxha pas paraqitjes në festivalin e filmit në Kanë tashmë po relaksohet dhe sigurisht fotot seksi në rrjetet sociale...

Fashion 11:10 - 27 Maj, 2019

Foto/Zbuloni këpucët dhe sandalet që duhet t’i keni patjetër këtë verë për tu dukur më “in”

Risia e kësaj vere janë këpucët me platformë të cilat janë të “prodhuara” për ato femra të cilat duan të duken më të gjata. Më poshtë...