Connect with Us

All posts tagged "kendall jenner"

Showbizz 19:41 - 3 Nentor, 2019

Kendall Jenner feston ditëlindjen/ Khloe Kardashian i bën urimin special: “Qëkur ke lindur i ke zbukuruar ditët e mia”

Ato janë vajzat më të përfolura dhe të famshme në botë. Bëhet fjalë për motrat Kardashian-Jenner të cilat duken se janë më të bashkuara se kurrë...

Showbizz 15:40 - 26 Tetor, 2019

Modelja që nuk njeh limite/ Fotot më të reja të Kendall Jenner do t’iu lënë gojëhapur

Kendall Jenner është një nga modelet më seksi të showbizit të huaj. Kendall numëron me miliona ndjekës në rrjetet sociale. Instagrami i saj është i tejmbushur...

Showbizz 16:56 - 1 Tetor, 2019

Prek pjesën intime/ Kush e vodhi vëmendjen në dasmën që po bën “namin” në rrjet

Kylie Jenner dhe Kendall Jenner ishin dy prej fytyrave më të njohura të cilat morën pjesë në ceremoninë martesore të Justin Bieber dhe Hailey Baldëin në...

Kryesore Show Biz 17:47 - 18 Shtator, 2019

Kendall Jenner bën ndryshimin e papritur në pamje/ Fansat e krahasojnë me Khloe Kardashian

Modelja e famshme Kendall Jenner ka sfiluar në pasarelën e Burberry në London Fashion Week. Kendall është shfaqur në pasarelë me një ndryshim në pamjen e...

Kryesore Show Biz 17:48 - 3 Shtator, 2019

Fotot/ Kendall Jenner mahnitëse në setin e ri fotografik

Modelja e njohur Kendall Jenner është një nga vajzat më seksi të showbizit të huaj. Kendall është përfolur gjatë në media për lidhjen e saj me...

Kryesore Show Biz 21:06 - 24 Gusht, 2019

Motrat më seksi në botë/ Kendall dhe Kylie Jenner shfaqen magjepsëse

Si në çdo dalje të tyren, Kylie dhe Kendall Jenner kanë tërhequr vëmendjen e paparacëve teksa kishin dalë të shijonin mbrëmjen në shoqërinë e njëra tjetrës....

Kryesore Show Biz 20:00 - 19 Korrik, 2019

Modelja e famshme tregohet “e pamëshirshme”/ Nuk resht së befasuari me fotot e saj

Modelja e famshme Kendall Jenner si shumë herë të tjera i ka lënë të gjithë fansat e saj me gojë hapur. Së fundi, modelja ka realizuar...

Kryesore Show Biz 20:47 - 16 Korrik, 2019

Motra e ish partnerit e quajti të përdalë/ Reagon supermodelja e famshme

Ditën e sotme supermodelja Kendall Jenner është bërë tema kryesore e të gjitha mediave rozë. E gjithë kjo për shkak se Liv Simmons, motra e ish...

Kryesore Show Biz 17:55 - 16 Korrik, 2019

“Më mirë e çmendur sesa një k*çkë”/ Modelja e famshme “sulmohet” nga ish kunata

Pas ndarjes së modeles së famshme Kendall Jenner nga Ben Simmons, motra e këtij të fundit ka shpërhtyer në komente ofenduese ndaj Kendall. Liv Simmons ka...

Kryesore Show Biz 11:02 - 4 Korrik, 2019

Përfshihet në sherr me një grup të rinjsh/ Arrestohet reperi i famshëm

Ish i dashuri i miliarderes Kendall Jenner, reperi Asap Rocky është arrestuar në Suedi për shkak të një sherri në rrugë. Në rrjet po qarkullon një...

Kryesore Show Biz 23:10 - 29 Tetor, 2018

Nuk njihet! Kendall Jenner frymëzohet nga vitet 60’ dhe shndërrohet në një bionde jo të zakonshme për Halloween

Supermodelja Kendall Jenner njihet për shpirtin e saj të festës. Jenner mori pjesë në festën e Halloowen, organizuar në Las Vegas nga George Clooney, Rande Gerber...

Kryesore Show Biz 00:05 - 25 Tetor, 2018

Kendall Jenner vendosi një paruke dhe gjysma e Amerikës u ndje e ofenduar!

Një tjetër ditë, një tjetër dramë në familjen Kardashian – Jenner. Këtë herë, Kendall Jenner është personazhi që është “kryqëzuar” në rrjetet sociale pasi revista “Vogue”...

Kryesore Show Biz 23:37 - 19 Tetor, 2018

“Jeta ime ishte në rrezik”, Kendall Jenner reagon ashpër ndaj revistës që zbuloi adresën e shtëpisë së saj

Kendall Jenner nuk është aspak e lumtur me revistën “TMZ” dhe këtë e tha përpara të gjithë botës. “TMZ” publikoi në një lajm të martën, vendodhjen...

Kryesore Show Biz 23:10 - 17 Tetor, 2018

Kendall Jenner është një nga ne! Supermodelja zbulon se çfarë bëjnë ish-et e saj në mënyrën më të paparë

Kendall Jenner dhe Hailey Baldwin, nuk janë vetëm dy supermodele por edhe mikesha shumë të mira. E për ta vërtetuar këtë të fundit, moderatori James Corden...

Fashion 23:15 - 27 Shtator, 2018

Beteja sapo filloi!/ Supermodelja i shpall luftë familjes Kardashian

Nëse ju kujtohet Kendall Jenner para 1muaji bëri një deklaratë shumë të fortë ku ofendoi të gjitha modelet, ndërkohë që tregonte se kishte qënë gjithmonë selektive...