Connect with Us

All posts tagged "kenge e re"

Showbizz 21:27 - 8 Nentor, 2019

Flori Mumajesi publikon këngën e re/ Do t’iu prekë zemrat të gjithë të dashuruarëve

Kantautori i njohur Flori Mumajesi është rikthyer fuqishëm në tregun muzikor pas një pause të gjatë. Këngëtari paralajmëroi dy projekte të bukura muzikore dhe njërin prej...

Kryesore Show Biz 17:49 - 12 Shtator, 2019

“Të godasin aty ku të dhemb më shumë”/ Këngëtari i njohur “pendohet” për këngën e re

Këngëtari Sabian Medini i njohur  si “Sabiani” ka folur për klipin e tij më të ri “Showbiz 2”, i cili bëri bujë të madhe në media...

Kryesore Show Biz 00:00 - 19 Nentor, 2017

Dua Lipa na tregon titullin e këngës më të re

Dua Lipa ka paralajmëruar projektin e radhës, i cili pritet të vjen shumë shpejt. “IDGAF” do të jetë kënga e shtatë e publikuar nga albumi më...

Kryesore Show Biz 18:30 - 7 Maj, 2017

Capital T ndan me fansat lajmin e madh

Capital T ka qenë shumë i angazhuar me koncerte dhe së fundmi ka qenë i ftuar në një club nate në Gjakovë. Por përpos të gjithave, duket se...

Showbizz 13:44 - 25 Janar, 2015

Rihanna, Paul McCartney, Kanye West, tre yje në një këngë

Rihanna ka ndarë me fansat e saj një foto nga bashkëpunimi i saj më i fundit me Kanye West dhe yllin e ‘ Beatles’ Paul McCartney....

Showbizz 23:00 - 10 Janar, 2015

Rita Ora, gati këngën e re

Rita Ora ka paralajmëruar se së shpejti do të lansojë videon e këngës së saj më të re të titulluar “Doing IT”. Kënga është duet i...

Showbizz 18:00 - 7 Janar, 2015

Rita Ora në muajin mars do të nxjerrë këngë të re

Këngëtarja e famshme me prejardhje shqiptare, Rita Ora, ka konfirmuar se kënga e saj e re do të lansohet në muajin mars. Anëtarja e re e...