Connect with Us

All posts tagged "kengetare"

Showbizz 13:34 - 5 Dhjetor, 2019

“Nuk jam nga ata që shfrytëzoj situata të tilla për vëmendje”/ Enca i përgjigjet atyre që e akuzuan se nuk ndihmoi pas tërmetit

Enca Haxhia ka qenë një nga personazhet e njohur që ka ndihmuar familjet e prekura nga tërmeti. Por ndryshe nga personazhet e tjerë ajo kishte vendosur...

Showbizz 11:17 - 5 Dhjetor, 2019

Morena Taraku jep lajmin e mirë: “Do të ndërtoj shtëpinë e një prej familjeve pa strehë”

Këngëtarja e njohur Morena Taraku është një nga personazhet e famshme që po vazhdon të ndihmojë familjet e prekura nga tërmeti. Me anë të postimeve në...

Showbizz 17:28 - 4 Dhjetor, 2019

Dua Lipa shënon suksesin e radhës/ Fiton çmimin si artistja më e mirë e viti në Azi

Këngëtarja me origjinë shqiptare nuk po ndalet me sukseset e saj të njëpasnjëshme. Në karrierën e saj Dua ka fituar shumë çmime dhe ka kryesuar top...

Showbizz 17:13 - 4 Dhjetor, 2019

“Jam e impresionuar nga mirësjellja dhe zemra e njerëzve”/ Bebe Rexha largohet me përshtypjet më të mira nga Shqipëria

Këngëtarja me origjinë shqiptare Bebe Rexha dy ditë më parë vziitoi shqipërinë për të parë nga afër dëmet që kishte shkaktuar tërmeti. Pas vizitës ajo është...

Showbizz 13:17 - 4 Dhjetor, 2019

“Nuk kam qarë kështu që prej humbjes së nënës time 15 vite më parë”/ Morena Taraku viziton familjet e prekura nga tërmeti

Këngëtarja Morena Taraku ka qenë një ndër personazhet e njohur e cila ka ndihmuar familjet e prekura nga tërmeti. Së fundi ajo ka vizituar shqipërinë dhe...

Showbizz 12:38 - 4 Dhjetor, 2019

“Më mungon ajri kur nuk marr pjesë në këtë festival”/ Rozana Radi zbulon 5 këngët më të pëlqyera të Këngës Magjike

Këngëtarja Rozana Radi është një nga artistet e muzikës shqiptare që nuk i ka munguar kurrë festivaleve. Për vite me radhë ajo ka qenë një nga...

Showbizz 11:43 - 4 Dhjetor, 2019

Sot është një nga vajzat më të përfolura të showbizit/ Rina Balaj zbulon potretin e saj nga fëmijëria

Pas një pauze shumë të gjatë në muzikë dhe në rrjetet sociale, reperja Rina Balaj është rikthyer sërish. Para pak javësh ajo ka hapur një llogari...

Fashion 16:06 - 3 Dhjetor, 2019

Jennifer Lopez, një nga femrat më seksi në botë/ Këngëtarja shkëlqen në tapetin e kuq

Jennifer Lopez ka shkëlqyer teksa ka parakaluar në tapetin e kuq në Gotham Indipendent Film Awards. 50 vjeçarja ka treguar dhe një herë format e saj...

Showbizz 15:10 - 3 Dhjetor, 2019

Rita Ora kapet mat me aktorin e njohur/ Paparacët i fotografojnë të kapur dorë për dore

Këngëtarja Rita Ora dhe aktori Rafferty Low po xhirojnë filmin e tyre më të fundit që është adaptim i filmit “Oliver twist” nga Artur Dodger. Rita...

Showbizz 11:45 - 3 Dhjetor, 2019

“Asgjë nuk ka rëndësi më shumë se jeta”/ Evi Reçi jep mesazhin prekës

Këngëtarja dhe moderatorja Evi Reçi ka nisur me emisionin e saj edhe pse në momentet e saj më të vështira. Ajo humbi njerëzit e saj më...

Showbizz 11:12 - 3 Dhjetor, 2019

“Falë teje unë jam e realizuar dhe e bekuar”/ Greta dhe Eni Koçi urojnë për ditëlindjen njeriun më të shtrenjtë

Dy këngëtaret e famshme shqiptare, Greta dhe Eni Koçi festojnë ditëlindjen e mamasë së tyre. Këngëtarja Greta Koçi ka publikuar një foto ku shfaqet me duart...

Showbizz 15:44 - 1 Dhjetor, 2019

Pas 10 vitesh rikthehen në skenë së bashku/ Grupi i njohur “çmend” publikun

Grupi i famshëm Pussycat Dolls me në krye Nicole Scherzinger si vokaliste kryesore, kanë dhënë një performancë shumë të mrekullueshme në X Factor. Duke folur ekskluzivisht...

Showbizz 13:12 - 1 Dhjetor, 2019

VIDEO-Bebe Rexha nuk humb më kohë/ Mban premtimin dhe niset drejt Shqipërisë

Këngëtarja me origjinë shqiptare Bebe Rexha ka njoftuar përmes një video në Instagram se ditën e sotme është nisur drejt Shqipërisë. Këngëtarja ka mbledhur një shumë...

Showbizz 12:29 - 1 Dhjetor, 2019

VIDEO-Rita Ora ndez rrjetin me pamjen e saj në ditëlindje/ Këngëtarja feston si asnjëherë më parë

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora ka festuar së fundi ditëlindjen mes miqsh. Bukuroshja shqiptare është shfaqur tejet seksi e veshur me një bluze rrjetë të...

Showbizz 12:16 - 1 Dhjetor, 2019

“S’më ndalen lotët”/ E përlotur Morena Taraku lutet për familjet që humbën të dashurit e tyre

Këngëtarja Morena Taraku është një nga personazhet e famshme që ka ndihmuar familjet që mbetën të prekura nga tërmeti si dhe ka ngushëlluar të gjitha ata...