Connect with Us

All posts tagged "kengetarja"

Fashion 16:01 - 19 Janar, 2020

Të vishesh si Selena Gomez/ Këngëtarja zbulon surprizën e këtij sezoni

Selena Gomez është shfaqur super në formë teksa pritet të promovojë këngën e saj të fundit të hënën. Këngëtarja me famë botërore ka sjellë tendencën më...

Showbizz 16:27 - 12 Nentor, 2019

“Më kanë tallur”/ Selena Gomez tregon për herë të parë për sëmundjen e saj

Këngëtarja me famë botërore, Selena Gomez ka treguar një nga eksperiencat e saj më të këqija në adoleshencë. Gjatë  një interviste me Raquelle Stevens, ka rrëfyer...

Showbizz 15:25 - 7 Nentor, 2019

“E vetmja kapje dore pa interes”/ Morena Taraku zbulon personin që i qëndroi pranë pas gjithë akuzave

“E vetmja kapje dore pa interes”/ Morena Taraku zbulon personin që i qëndroi pranë pas gjithë akuzave Këngëtarja Morena Taraku ka qenë në qendër të mediave...

Showbizz 15:15 - 6 Nentor, 2019

“Nuk ma do zemra të lëndoj askënd”/ Morena Taraku jep mesazhin e fortë

Këngëtarja nga Kosova, Morena Taraku pak ditë më parë ndau me fansat lajmin se për një kohë të pacaktuar do të largohej  nga rrjetet sociale dhe...

Showbizz 17:22 - 27 Shtator, 2019

Këngëtarja e njohur tregon linjat perfekte/ Dalin pamjet nga pushimet e saj në ishullin luksoz grek

Anëtarja e jurisë së X Factor dhe këngëtarja, Tulisa Contostavlos i ka mahnitur të gjithë me fizikun e saj. Paparacët kanë shkrepur foto të Tulisa teksa...

Kryesore Show Biz 15:47 - 24 Gusht, 2019

“Princesha e mbrëmjes”/ Zajmina Vajsari publikon videon nga ditëlindja luksoze e vajzës së bashkëshortit

Këngëtarja e njohur dhe e dashur Zajmina Vasjari është një ndër personazhet që di të tërheqë gjithnjë vëmendjen e shtypit rozë. Këngëtarja është shumë e përkushtuar...

Kryesore Show Biz 14:37 - 15 Gusht, 2019

“Oh Zot, dua të bëhem si ajo”/ Modelja e njohur mbron Bebe Rexhën nga kritikët

Këngëtarja Bebe Rexha është komentuar gjithnjë për format e saj dhe fotot provokative. Bebe bëri një deklaratë të fortë duke thënë se ndihet mirë me veten...

Kryesore Show Biz 10:53 - 28 Maj, 2019

“12 vite më i ri”/Këngëtarja e njohur nuk e mohon që ka kaluar natën me Zac Efron

Këngëtarja Mel B njihet për këngët e saj të famshme me grupin “Spice Girls”. Së fundmi ajo deklaroi që refuzon ta përkufizojë seksualitetin e saj, por...

abort- rrefehet kengetarja
Showbizz 12:45 - 28 Mars, 2019

Kam abortuar tre herë/ Rrëfehet këngëtarja e famshme

Halsey, këngëtarja e famshme amerikane, ka treguar publikisht se lufton çdo ditë me një sëmundje mjaft të rrezikshme të quajtur endometriozë. Kjo e fundit është një patologji...

Kryesore Show Biz 23:30 - 12 Shkurt, 2018

Çifti i njohur feston plot “zjarr” 5 vjetorin e dashurisë/ ‘Dhurata më e bukur që më dha Zoti’

Ata tashmë kanë fituar zemrat e fansave dhe cilësohen si një ndër çiftet më të dashur të showbiz-it shqiptar. Sot është një ditë shumë e veçantë për...

Kryesore Show Biz 23:10 - 12 Shkurt, 2018

E dini përse Elvana e titulloi albumin e saj “3EP”?!

Elvana Gjata rrëfeu disa detaje të veçanta nga jeta e saj, gjatë dokumentarit kushtuar sferës personale dhe profesionale. Ajo tregoi se miqtë më të mirë e...

Kryesore Show Biz 22:50 - 12 Shkurt, 2018

Historia e shtatzënisë së Xhensila Myrtezajt si ajo e Kylie Jenner?

“Thashethemet” për shtatzëninë e të famshmëve shqiptarë apo të huaja, kanë dalë shpesh të vërteta. Por ndoshta ky nuk është rasti i Xhensila Myrtezaj ose do të...

Kryesore Show Biz 23:00 - 9 Shkurt, 2018

‘Duke u bërë gati për verën!’ / Çfarë ka në mendje Britney Spears?

Kohët e fundit ajo zbuloi se ajo po linte pas aktivitetin fizik për të kaluar kohë me fëmijët e saj. Por të enjten, Britney Spears ndau...

Kryesore Show Biz 00:00 - 8 Shkurt, 2018

Për pak sa desh theu turinjtë/ Rita pengohet në premirën e ’50 Shades Freed’

Rita Ora u pengua në veshjen e saj në premierën Fifty Shades Freed në Paris mbrëmë. Asaj iu bashkua në tapetin e kuq një nga yjet...

Kryesore Show Biz 23:50 - 7 Shkurt, 2018

Maskë me pirunj? / Madonna tregon sekretin e rinisë së saj

Madonna ka shpërndarë një video për ndjekësit e saj ku tregon masat ekstreme që ajo merr për të mbajtur shkëlqimin e saj rinor. 59-vjeçarja është parë...