Connect with Us

All posts tagged "kepuce"

Fashion 22:28 - 15 Nentor, 2019

Tendencat e fundit të modës/ Modelet e këpucëve që do t’iu duhen patjetër këtë sezon

Këpucët elegante të dimrit mund të duken si thjesht të bukura por jo të rehatshme. Kur temperaturat bien, ne nuk arrijmë të  veshim stileto sepse në...

Life Style 15:03 - 9 Tetor, 2019

E nervozuar për shkak të dhimbjes së këmbëve/ Gruaja vë re detajin e turpshëm

Të gjithëve na ka ndodhur që të na vrasin këpucët për shkak të dizajnit të tyre apo për probleme të ndryshme që mund të kemi me...

Fashion 13:10 - 7 Shtator, 2019

Rikthim në modë/ Zbuloni 10 këpucët që duhet të keni patjetër në garderobën tuaj këtë sezon

Vjeshta e vitit 2019 premton shumë rikthime në modë dhe modele të mahnitshme këpucësh të cilat do të doni t’i keni patjetër në dollapin tuaj. Nga...

Kryesore Show Biz 11:25 - 25 Gusht, 2019

“Kjo vajzë ka para me thasë por…”/ Pasi tregoi këpucët e shtrenjta, komentuesit “kryqëzojnë” Kylie Jenner

Disa vite më parë ylli i reality show “Keeping up with the Kardashians”, Kylie Jenner, u shpall nga revista “Forbes” si miliarderja e bërë vetë më...

Kryesore Show Biz 13:53 - 17 Gusht, 2019

“Ka njerëz që nuk përballojnë ushqimin”/ Bleu këpucë 6000 dollarë, fansat “masakrojnë” këngëtaren

Prej disa kohësh, këngëtarja e njohur ndërkombëtare Britney Spears, nuk ka qënë tepër aktive në skenë por në rrjetet sociale poston foto dhe video të përditshmërisë...

Kryesore Show Biz 11:40 - 4 Gusht, 2019

Veshje luksoze dhe këpucë të panumërta/ Dollapi i këngëtares shqiptare do t’ju lërë pa fjalë

Edhe pse ajo ka i munguar skenës shqiptare për një kohë të gjatë, këngëtarja shqiptare Gjyste Vulaj është shumë aktive në rrjete sociale ku poston shpesh...

Kryesore Show Biz 14:42 - 14 Qershor, 2019

I hutoi të gjithë/ Stilistja e famshme vesh këpucët me dy numra më të mëdha

Ajo është një ndër stilistet më të famshme në botë. Çdo dizanj i saj pëlqehet nga miliona njerëz që dëshirojnë të kenë në gardërobën e tyre...

blerje kepucesh keshilla
Fashion 11:40 - 9 Qershor, 2019

Foto/ Çfarë duhet të vishni këtë verë që të jeni komodë? Ja disa ide fantastike

Edhe pse menduam se shirat do të vazhdonin deri në fund të këtij muaji, më në fund dielli doli. Në mënyrë që të ndihemi mirë nga...

Kryesore Show Biz 15:49 - 3 Qershor, 2019

“Ka 10.000 palë këpucë por nuk do t’i falë”/ Këngëtarja e njohur tregon dobësinë e saj

Këngëtarja me famë botërore Celine Dion ka zbuluar një nga dobësitë e saj më të mëdha. Celine ka treguar se është e fiksuar pas këpucëve. Në...

Fashion 11:10 - 27 Maj, 2019

Foto/Zbuloni këpucët dhe sandalet që duhet t’i keni patjetër këtë verë për tu dukur më “in”

Risia e kësaj vere janë këpucët me platformë të cilat janë të “prodhuara” për ato femra të cilat duan të duken më të gjata. Më poshtë...

Fashion 11:53 - 14 Maj, 2019

Foto/Zbuloni llojet e këpucëve më të rehatshme për në zyrë

Në mënyrë që të ndiheni sa më rehat në zyrë ,më poshtë do të zbuloni  disa nga llojet e këpucëve më “cool” të cilat do i...

kepuce me maje katrore
Fashion 22:00 - 20 Prill, 2019

Zbuloni cilat janë këpucët më të rehatshme për këtë sezon

Këpucët me detajet e kashtës në vend të gomës, që quhen espadrilles, janë ndër më të kërkuarat këtë sezon. Espadrilles sjellin një lloj fryme pushimesh, por...

gabimet qe bejme ne veshje
Fashion 12:25 - 31 Mars, 2019

Si të dukeni “chic” edhe nëse pëlqeni këpucët e sheshta?

Nuk është sekret se këpucët e duhura me taka mund t’ju bëjnë të dukeni më elegante dhe më të gjata. Po nëse preferoni këpucët më të...

ngerci ne kembe
Life Style 17:00 - 27 Mars, 2019

“Makthi” i femrave/Ja çfarë mund të bëni nëse ju vret këpuca

Krijimi i flluskave si pasojë e fërkimit të këmbës së djersitur me këpucën eshte nje nga  dhimbjet më të tmerrshme të njerëzimit. Por ja si t’i...

kepuce me maje katrore
Fashion 13:10 - 17 Mars, 2019

12 këpucët që nuk dalin kurrë nga moda dhe çdo femër me stil duhet t’i ketë

Ne harrojmë se gjërat dalin shpejt nga moda dhe shpesh gjërat që duam më shumë harrohen më shpejt. Kjo nuk do të thotë që mos të...