Connect with Us

All posts tagged "keqe"

Kuriozitete 21:53 - 30 Gusht, 2019

“Pabesia financiare”/ Zbuloni gënjeshtrën më të keqe që partneri juaj mund t’ju thotë

Me kalimin e kohës, çiftet dhe marrëdhënia e tyre bëhet më e fortë dhe më e besueshme. Grindjet e rastit nuk duhet të jenë shqetësuese dhe...

Kryesore Show Biz 11:53 - 4 Qershor, 2019

“Nuk e dija që ishte aq e keqe”/Pasi Donald Trump ofendoi Meghan Markle, ja si reagoi Princ Harry

Pak ditë më parë deklarata ofenduese e presidentit Donald Trump ndaj dukeshës Meghan Markle, bëri xhiron në rrjetet sociale duke tronditur shumë komentues. Në vitin 2016...

Kryesore Show Biz 14:40 - 1 Qershor, 2019

“Nuk e dija që ajo ishte e keqe”/ Donald Trump “sulmon” Meghan Markle

Para disa javësh Meghan Markle dhe Princi Harry u bënë prindër për herë të parë dhe vendosën që bebushin mbretëror ta pagëzonin me emrin e veçantë,...

Kryesore Show Biz 13:25 - 6 Prill, 2019

“Koha ime më e keqe”/Moderatori shqiptar rrëfen periudhën më të errët të jetës së tij

Moderatori i emisionit të mëngjesit “Wake Up”, Isli Islami së fundmi, ka bërë një bashkëbisedim me fansat e tij nëpërmjet pyetjeve në Instastory, duke treguar edhe...

Si të largosh aromën e keqe të gojës me metoda natyrale
Kuriozitete 22:50 - 1 Mars, 2019

Si të largosh aromën e keqe të gojës me metoda natyrale

Pi  një gotë me ujë Bakteret  që gjenden në gojën tonë  lëshojnë një lloj gazi. Sa më shumë të hidratohemi, aq më  mirë do ta kemi...

Life Style 22:00 - 18 Mars, 2017

Eleminoni aromat e këqia në …

Në këtë artikull do të njiheni me ushqimet dhe pijet që nuk duhet t’i konsumoni nëse doni që vagina juaj të mos mbajë erë të rëndë....