Connect with Us

All posts tagged "kercenim"

Life Style 13:20 - 22 Nentor, 2019

“Facebook dhe Google janë një kërcënim për të drejtat e njeriut”

Amnesty International, organizata e njohur per të drejtat e njeriut, thotë se Facebook dhe Google paraqesin një kërcënim sistematik për të drejtat e njeriut. Konkretisht,  “Amnesty”...

Showbizz 10:20 - 4 Tetor, 2019

“Do të të shkatërroj”/ Përndiqte dhe kërcënonte ambasadorin italian, ja çfarë i ndodhi autores së televizionit të njohur

Prej disa ditësh, në mediat italiane është përhapur skandali i kërcënimeve dhe përndjekjes së diplomatit të njohur Ettore Francesco Sequi, 63 vjeç, i cili ka shërbyer...

Kryesore Show Biz 19:02 - 11 Shtator, 2019

“Nuk jam pishman se jam gay”/ Me buzët e kuqe, biznesmeni zbulon si u kërcënua nga LGBT

Biznesmeni shqiptar Elton Ilirjani e ka pranuar publikisht se është gay. Ai ka qenë i ftuar ditën e sotme në emisionin e Rudinës ku është shfaqur...

Kryesore Show Biz 16:36 - 20 Maj, 2019

“Na jep paratë ose more fund”/ Aktorja e famshme turke në telashe

Aktorja e njohur turke Merve Bolugur ka marrë disa kërcënime nga një person i cili pretendon se ka fotografi dhe video intime të aktores. Ai i...

Kryesore Show Biz 11:25 - 16 Mars, 2019

E kërcënuan me jetë për shkak të detyrës, reagon moderatorja Fiori Dardha

Ditën e djeshme, lajmi që moderatores Fiori Dardha i kishte ardhur një mesazh kërcënues për shkak të detyrës, pushtoi të gjitha mediat. Kërcënimi thuhej se ishte...

Kryesore Show Biz 11:25 - 28 Janar, 2019

“Do ju rraf me shpulla!” Luana kërcënon të motrat dhe kush mund t’i vërë faj

Mbrëmjen e djeshme moderatorja e njohur Luana Vjollca kishte dalë për të darkuar me motrën e saj të madhe Lira dhe nuk ngurroi të ndante edhe...

Kryesore Show Biz 15:25 - 10 Dhjetor, 2018

Foto/Kërcënohet me vdekje sepse… ka gjoksin e madh!

Jessica Gonzalez Garcia ka mbi 223 000 ndjekës në Instagram që i ka fituar me format e saj që bien në sy menjëherë. Por, edhe pse...

Kryesore Show Biz 11:40 - 1 Dhjetor, 2018

Gazetarja shqiptare rrëfen me shumë qetësi se ka kërcënuar Enkel Demin!

Pas suksesit të librit të parë “Hire mbi Kalldrëm”, autori “Tom Kuka” u rikthye sërish për lexuesin shqiptar me romanin “Gurët e vetmisë”, ku zbuloi edhe...

Kryesore Show Biz 12:32 - 12 Nentor, 2018

“Do të të fus plumbin kokës”/ Si u kërcënua aktori i Portokallisë

Kështu i ka ndodhur aktorit të humorit Rezart Veleshnja, i cili vjen çdo fundjavë me personazhe nga më të ndryshmet në spektaklin “Portokalli”. I ftuar sot...

Kryesore Show Biz 10:10 - 11 Nentor, 2018

Renato Mekolli rrëfehet: “Konkurenti i Hell’s Kitchen më ka kërcënuar”

Shefi i njohur i guzhinës Renato Mekolli kohët e fundit është në qendër të vëmendjes për shkak të reagimeve të tij me konkurentët në  spektaklin e...

Kryesore Show Biz 10:10 - 28 Tetor, 2018

Dhëmb për dhëmb! Fjolla Morina kërcënon dhe ofendon rëndë ish të dashurin e Morenës

Sherri mes Fjolla Morinës dhe Sasha Sobhan, ish të dashurit të Morena Tarakut u bë kryefjala e mediave rozë ditën e sotme. Para disa javësh ata...

Kryesore Show Biz 16:57 - 11 Gusht, 2017

Kërcënohet me vdekje këngëtarja e njohur/Arsyeja ndodhet në videoklip

Këngëtarja norvegjeze e cila është bërë pjesë e shtëpisë diskografike ku ndodhet dhe Kaney West,  ka deklaruar se ka frikë të dalë nga shtëpia pasi ka...

Kryesore Show Biz 01:00 - 29 Korrik, 2017

Kërcënohet Era Istrefi në Rusi

Festivali ‘’Europa Plus ‘’ do të zhvillohet mbrëmjen e sotme në Moskë , në të cilin do të performonin katër këngëtaret shqipëtare , Bebe Rexha ,...

Kryesore Show Biz 23:20 - 9 Korrik, 2017

Fiorentina e Big Brother/ Ja kush më ka çuar mesazhet kërcënuese për Olsin

Çifti i famshëm i Big Brother 9, Olsi dhe Fiorentina kanë dhënë një intervistë për emisionin “Thumb”. Në intervistë ata kanë zbuluar disa nga planet e...

Kryesore Show Biz 13:33 - 9 Mars, 2017

FOTOT/ Kërcënon Erik Fullani: S’di pse po llapin…

Erik Fullani njihet si një nga ata personazhe me shpirtin luftarak, por nuk mungojnë nga ana tjetër edhe kërcënimet. Pasi është lodhur nga komentet e ndjekësve...