Connect with Us

All posts tagged "khloe kardashian"

Showbizz 16:54 - 18 Shkurt, 2020

Skandali i bujshëm i tradhtisë / Jordyn Woods nuk ka ndërmend të kërkojë falje

Pothuajse po bëhet një vit që nga skandali i tradhtisë që Jordyn Ëoods dhe Tristan Thompson i bënë Khloe Kardashian. Tashmë ajo e ka lënë pas...

Showbizz 15:21 - 11 Shkurt, 2020

FOTOT-Khloe Kardashian një “minë me sahat”/ Tërbon ndjekësit me pamjen e saj

Khloe Kardashian i ka befasuar të gjithë me pamjen e saj. Ajo është shfaqur super në formë teksa ka qenë pjesë në partyn e organizuar pas...

Fashion 14:09 - 29 Janar, 2020

FOTOT-Khloe Kardashian më në formë se kurrë/ Tregon linjat perfekte pas palestrës

Khloe Kardashian është kthyer në qendër të vëmendjes pasi së fundi i është përkushtuar rreptësisht palestrës. Ajo është shfaqur super në formë e veshur me një...

Showbizz 15:14 - 17 Janar, 2020

5 motrat më të famshme në botë/ Fotot më bombë të biznesmeneve më të ndjekura në Instagram

Secila prej tyre është e famshme në fushën e saj. Bëhet fjalë për motrat Kardashian-Jenner, të cilat kanë pushtuar rrjetet sociale që në fillimet e tyre....

Fashion 12:32 - 17 Janar, 2020

FOTOT-Khloe Kardashian surprizon fansat/ Tregon linjat e saj perfekte

Koha që po shpenzon Khloe Kardashian në palestër po tregon rezultatet e para. Biznesmenia 35 vjeçare është shfaqur më në formë se kurrë dhe duket shumë...

Fashion 14:07 - 16 Dhjetor, 2019

Dy “bombat” Kylie dhe Khloe/ Vajzat e famshme çmendin ndjekësit me format e tyre

Ato janë padiskutim vajzat më të komnetuara dhe të famshme të shoëbizit të huaj. Ndërkohë që jetët e tyre private janë tëashmë një libër i hapur...

Fashion 13:51 - 16 Dhjetor, 2019

Khloe Kardashian imiton Kris Jenner/ Nga koka tek këmbët e veshur me Versace

Biznesmenia dhe modelja Khloe Kardashian i ka befausar të gjithë fansat e serialit “Keeping up with Kardashians”. Khloe është transformuar totalisht si nëna e saj Kris...

Showbizz 18:51 - 6 Dhjetor, 2019

Khloe Kardashian i fali se e tradhëtuan/ Reagimi i Jordyn Woods nuk pritej

Treshja, Khloe Kardashioan, Tristan Thompson dhe Jordyn Woods kanë qenë në qendër të vëmendjes së shtypit rozë për shumë kohë. Pasi Tristan e tradhtoi me miken...

Showbizz 13:17 - 6 Dhjetor, 2019

“Nuk kam ndjenjë urryese ndaj askujt”/ Khloe Kardashian i jep mesazhin Tristan dhe Jordyn: “Jeta është e shkurtër”

Modelja dhe biznesmenia e famshme Khloe Kardashian i ka befasuar të gjithë me deklaratën e saj të fundit. Nëpërmjet një statusi në rrjetet sociale Khloe ka...

Showbizz 17:52 - 22 Nentor, 2019

Khloe Kardashian shfaqet joshëse/ Përdor truket e Kylie Jenner dhe duket shumë sensuale

Khloe Kardashian ka vendosur të bëjë paksa reklamë për produktet e motrës së saj Kylie Jenner. Ajo është shfaqur shumë joshëse teksa tregon buzët e kuqe...

Showbizz 20:53 - 20 Nentor, 2019

Khloe Kardashian publikon foton e dy të voglave të saj/ True dhe Chicago shijojnë perëndimin e diellit

Edhe pse janë shumë të vogla, vajzat e motrave Kardashian tashmë kanë një famë shumë të madhe. Falë mamave të tyre ato janë kthyer në vogëlushet...

Showbizz 19:17 - 15 Nentor, 2019

Khloe Kardashian zhgënjen fansat/ Faqja e njohur zbulon si duket ajo në të vërtetë

Ylli i Keeping up with Kardashians ashtu si dhe motrat e saj, janë vënë shpesh herë në shënjestër nga mediat e huaja ku akuzohen për photoshop....

Showbizz 20:48 - 5 Nentor, 2019

“Jam e dashuruar me vajzën time”/ Khloe Kardashian e vendosur për të qëndruar beqare

Modelja e famshme Khloe Kardashian është përballur me shumë sfida. Pas tradhtisë së ish partnerit të saj Tristan, të gjithë janë kuriozë të dinë sa më...

Showbizz 15:58 - 2 Nentor, 2019

Nuk mësohen me faktin e të qënit “single”/ Khloe Kardashian ende nuk e ka harruar tradhtinë e ish partnerit

Modelja e njohur Khloe Kardashian prej kohësh është në qendër të mediave rozë për shkak të ndarjes së bujshme nga partneri i saj Tristan Thompson me...

Kryesore Show Biz 17:47 - 18 Shtator, 2019

Kendall Jenner bën ndryshimin e papritur në pamje/ Fansat e krahasojnë me Khloe Kardashian

Modelja e famshme Kendall Jenner ka sfiluar në pasarelën e Burberry në London Fashion Week. Kendall është shfaqur në pasarelë me një ndryshim në pamjen e...