Connect with Us

All posts tagged "Kida"

Showbizz 12:50 - 8 Mars, 2020

Historia prekëse e vajzës me aftësi të kufizuar/ Kida realizon ëndrrën më të madhe të saj

Mbrëmjen e djeshme në programin “Dua të të bëj të lumtur” u tregua një histori mjaft prekëse. Që në fëmijëri vajza me emrin Stela ishte diagnostikuar...

Showbizz 11:24 - 20 Dhjetor, 2019

Kida e pranon hapur: “Nuk kam patur asnjëherë marrëdhënie intime me dikë”

Kida është një nga këngëtaret më të komentuara dhe të pëlqyera të momentit. Pas suksesit me këngët e saj, Kida ka qenë e ftuar në emisionin...

Showbizz 14:48 - 3 Dhjetor, 2019

Dhurata Dora i “rrëmben” Kidës bashkëpunimin me këngëtarin ndërkombëtar/ Çfarë po ndodh mes dy mikeshave?

Pak muaj më parë në rrjet qarkulloi lajme se këngëtarja shqiptare Kida do të bënte një bashkëpunim me një nga këngëtarët më të njohur ndërkombëtar Maitre...

Showbizz 14:27 - 28 Nentor, 2019

“Sot jemi më të bashkuar se kurrë”/ Kida mbështet shqiptarët në këto ditë të vështira

Këngëtarja e njohur Kida është një nga artsitet që ka treguar mbështetjen e saj në ditët më të vështira për vendin tonë. Teksa të gjithë shqiptarët...

Showbizz 14:34 - 21 Nentor, 2019

Kida “harron” të veshë reçipetat/ Fotoja e saj e fundit ndez rrjetin

Kida është një nga këngëtaret më të dashura dhe të suksesshme të muzikës shqiptare. Ajo gjithnjë ëshët komentuar për paraqitjen e saj në public apo në...

Showbizz 22:12 - 17 Nentor, 2019

VIDEO-Loredana mbështet këngëtaren shqiptare/ Ja çfarë bën reperja

Reperja e njohur Loredana ka treguar jo pak herë mbështetjen e saj për koleget. Para pak kohësh reperja tregoi mbështetjen e saj për Taynën ndërsa së...

Showbizz 18:08 - 10 Nentor, 2019

FOTO-Me poza shumë seksi/ Kida publikon këngën e saj më të re “Malli”

Këngëtarja e njohur dhe shumë e dashur Kida, mbrëmjen e kaluar ka publikuar klipin me këngën e saj më të re “Malli.” Kida është shfaqur si...

Showbizz 22:15 - 7 Nentor, 2019

E mbuluar me para dhe shumë seksi/ Kida zbulon pak nga klipi i saj më i ri

Këngëtarja shumë e dashur për publikun Kida, nuk di të ndalet. Pas hiteve gjatë sezonit të verës, këngëtarja po bën gati projektin e radhës për këtë...

Kryesore Show Biz 17:44 - 25 Gusht, 2019

U “kryqëzua” nga fansat për fotot si “afrikane”/ Kida bën ndryshimin e papritur në pamje

Kida është një nga këngëtaret më të dashura dhe të ndjekura në rrjetet sociale. Këngëtarja është gjithnjë shumë aktive dhe ndan me fansat e saj pjesë...

Kryesore Show Biz 18:19 - 17 Gusht, 2019

Këngëtarja më e “ëmbël” e estradës/ Fotot më fantastike të Kidës

Kida është një nga këngëtaret më të dashura për publikun shqiptar. Numëron me miliona klikime në kanalin Youtube, dhe është mjaft e suksesshme. Këngëtarja është më...

Kryesore Show Biz 20:19 - 8 Korrik, 2019

“Kur do ndalojnë shqiptarët”/ Kida “masakrohet “nga komentet për ndryshimin e pamjes

Këngëtarja e njohur dhe e dashur për publikun shqiptar Kida është përballur me një mori kritikash përsa i përket pamjes së saj të re. Ditën e...

Kryesore Show Biz 20:43 - 6 Korrik, 2019

Nuk do ta njihni/ Kida bën ndryshimin e papritur në pamje

Orkidea Latifi e njohur me emrin e artit “Kida” është një nga këngëtaret më të komentuara dhe të dashura të publikut shqiptar. Këngët e saj numërojnë...

Kryesore Show Biz 18:45 - 15 Qershor, 2019

Si asnjëherë më parë/ Kida “çmend” fansat me foton e fundit

Kida është një nga këngëtaret më të pëlqyera nga publiku shqiptar. Së fundi ajo ka publikuar projektin e saj muzikor më të ri në bashkëpunim me...

Kryesore Show Biz 21:02 - 31 Maj, 2019

“Po përdor emrin e Kidës për famë”/ Genc Prelvukaj i kthen përgjigjen ironizuese ndjekëses

Genc Prelvukaj ka qenë shumë aktiv në tregun muzikor kohët e fundit. Çdo projekt muzikor i tij është kthyer në hit brenda një kohe shumë të...

Kryesore Show Biz 21:21 - 20 Maj, 2019

“A je e virgjër?”/ Kida jep përgjigjen që i la të gjithë me gojë hapur

Këngëtarja shumë e dashur nga Kosova, Kida është një nga ato personazhe që e kanë ruajtur me shumë fanatizëm jetën private. Ajo është shumë e komentuar...