Connect with Us

All posts tagged "kim kardashian"

Kryesore Show Biz 17:28 - 17 Shtator, 2019

Një sezon dramatik/ Kim Kardashian e tmerruar për gjendjen shëndetësore të mamasë së saj

Seriali “Keeping up with Kardashians” me protagoniste vajzat më seksi të ekranit. Familja Kardashian dhe Jenner do të vijojnë me sezonin e ri të këtij seriali...

Kryesore Show Biz 17:22 - 15 Shtator, 2019

“Nuk i pëlqen aspak ta shohë vajzën të lyer”/ Kim Kardashian zbulon “rregullat e ashpra” të Kaney West

Kim Kardashian është sulmuar shumë herë nga fansat për mënyrën se si e vesh apo e lyen vajzat. Të njëjtin problem duket se ka dhe reperi...

Kryesore Show Biz 18:08 - 14 Shtator, 2019

“Asnjë më shumë”/ Kim Kardashian rrëfen sa e vështirë është të rrisësh 4 fëmijë

Biznesmenia Kim Kardashian përveçse është shumë e suksesshme në aspektin professional, po aq e plotësuar është edhe në jetën private. Ajo është nënë e 4 fëmijëve...

Kryesore Show Biz 13:13 - 12 Shtator, 2019

Kim Kardashian tunduese e veshur me të zeza/ Biznesmenia ekspozon format “shpërthyese”

Kim Kardashian është fotografuar nga paparacët teksa kishte dalë për darkë me mioqtë e saj në New York. E veshur e gjitha me të zeza, Kim...

Kryesore Show Biz 16:03 - 11 Shtator, 2019

Fiton 2 milionë dollarë në pak sekonda/ Linja e re e Kim Kardashian po bën “namin” në botë

Linja e re e të brendshmeve të Kim Kardashian ka arritur të fitojë 2 milionë dollarë në pothuajse një minutë. Edhe pse u kritikua shumë për...

Kryesore Show Biz 10:49 - 10 Shtator, 2019

Kim Kardashian me probleme shëndetësore/ Vuan nga sëmundja që kanë gjysma e shqiptarëve

Biznesmenia Kim Kardashian është shqetësuar pasi ka zbuluar se vuan nga lupus dhe artrit reumatoid, sëmundje të cilat prekin sistemin imunitar dhe organet e trupit. Por...

Kryesore Show Biz 15:23 - 7 Shtator, 2019

“Duhet të shkosh patjetër në spital”/ Kim Kardashian e shqetësuar për problemin shëndetësor të Kourtney

Biznesmenia Kim Kardashian West është shqetësuar shumë për shëndetin e motrës së saj Kourtney Kardashian. Në një nga episodet e reja të serialit “Keeping up With...

Kryesore Show Biz 15:39 - 2 Shtator, 2019

“Nuk është fare në rregull”/ Ndjekësit “kryqëzojnë” Kim Kardashian për pamjen e North

Biznesmenia e famshme Kim Kardashian është kritikuar nga komentuesit për shkak të pamjes së vajzës së saj 6 vjeçare North West. Në një postim në Instagram...

Kryesore Show Biz 16:23 - 29 Gusht, 2019

“Nuk do të mundem të fle sonte”/ Kim Kardashian “takon” fobinë e saj më të madhe

Ajo njihet për jetën e saj shumë luksoze.Por Kim ka mbetur e tmerruar nga ajo çfarë ka gjetur në një kuti në garazhin e saj. Bukuroshja...

Life Style 16:38 - 28 Gusht, 2019

Bota joreale e biznesmenes së famshme/ Fotot e pazakonta të Kim Kardashian

Biznesmenia Kim Kardashian sapo ka realizuar setin më të ri fotografik. Gjithnjë jemi mësuar ta shohim me poza të nxehta dhe duke treguar format e saj,...

Kryesore Show Biz 22:17 - 26 Gusht, 2019

“Nuk jam unë”/ Kim Kardashian tregon sekretin e trupit të bukur pas lindjes

Ylli i “Keeping up with Kardashians” është komentuar gjithnjë për format e saj perfekte, që i adhuron çdo grua. Edhe pse është nënë e katër fëmijëve...

Kryesore Show Biz 21:30 - 26 Gusht, 2019

“Kam qenë e varur ndaj parave dhe famës”/ Biznesmenia seksi e thotë pa dorashka

Kim Kardashian është një nga biznesmenet më të njohura dhe seksi në botë. Falë famës ka arritur të krijojë dhe bizneset e saj të cilat kanë...

Kryesore Show Biz 14:30 - 26 Gusht, 2019

“Si ka mundësi që jam kaq me fat”/ Kim Kardashian prezanton të “preferuarin” e saj

Kim Kardashian ndan thujase çdo moment të saj me ndjekësit. Së fundi ylli i Keepingup ëith Kardashian’s po kalon pushimet së bashku me 4 fëmijët e...

Kryesore Show Biz 15:30 - 25 Gusht, 2019

“E shkatërruan” Instagramin me fotot “bombë”/ Kim dhe Kylie super “të nxehta”

Ato janë vajzat më seksi dhe të pasura në botë. Kim është një nga biznesmenet më të famshme, ndërsa Kylie është cilësuar si miliarderja më e...

Kryesore Show Biz 14:47 - 22 Gusht, 2019

“Vajza ime e guximshme”/ Kim Kardashian publikon videon “e frikshme”

Biznesmenia e famshme Kim Kardashian i ka shtangur të gjithë fansat e saj. Kardashian ka publikuar një video ku vajza e saj Chicago mban një gjarpër...