Connect with Us

All posts tagged "kim"

Showbizz 14:20 - 4 Nentor, 2019

Femra me format më bombastike në showbizz/Nuk i ndahet palestrës, Kim Kardashian “ankohet” për peshën

Rreth një vit më parë ylli i reality show-t “Keeping up with the Kardashians”, Kim Kardashian arriti peshën ideale dhe e festoi këtë me një sërë...

Showbizz 16:05 - 2 Nentor, 2019

Rivalja më e “nxehtë” e Kim Kardashian/ Këto foto seksi të Anastasia Kvitko do t’ju lënë pa gjumë

Modelja e njohur ruse, Anastasiya Kvitko vijon të tërheqë vëmendjen gjithmonë e më shumë në mediat rozë, por edhe në rrjete sociale. Anastasia u bë mjaft...

Showbizz 12:40 - 22 Tetor, 2019

“Kjo e bën zemrën time kaq të lumtur”/ Tashmë 39 vjeç, ja ditëlindja luksoze e Kim Kardashian

Ylli i reality show “Keeping up with the Kardashians”, Kim Kardashian, festoi ditën e djeshme 39-vjetorin e lindjes së saj. Festa dhe urimet kanë vazhduar deri...

Showbizz 11:14 - 14 Tetor, 2019

“Kurrë nuk kam ndjerë dhimbje si kjo”/Kim Kardashian tregon prapaskenat e Met Gala

Ylli i reality show ‘Keeping up with the Kardashians’, Kim Kardashian, ka treguar së fundmi në një klip të këtij reality show në Youtube, tmerrin dhe...

Showbizz 11:53 - 10 Tetor, 2019

Foto- Kush është më seksi se nëna ime?/ Kim Kardashian poston foton e pabesueshme të mamasë së saj

Ylli i reality show “Keeping up with the Kardashians”, Kim Kardashian është bërë tepër nostalgjike dhe ka publikuar disa foto të vjetra këtë javë në Instagram....

Kryesore Show Biz 21:40 - 30 Gusht, 2019

“Nuk mund ta përballoj”/ Kim Kardashian tregon planet për fëmijën e pestë në familjen e saj

Ylli i reality show “Keeping up with the Kardashians”, Kim Kardashian ka treguar se dëshiron një familje të madhe dhe tashmë është nënë e katër fëmijëve....

Kryesore Show Biz 14:40 - 23 Gusht, 2019

“Po e tepron, ke 6 gishtërinj”/ Kim Kardashian akuzohet përsëri për photoshop, çfarë ka ndodhur këtë herë

Ylli i reality show “Keeping up with the Kardashians”, Kim Kardashian ka promovuar parfumin e saj  në bashkëpunim me Kylie-n por ajo që i tërhoqi vëmendjen...

Kryesore Show Biz 12:10 - 20 Gusht, 2019

Pa grim dhe fytyrë me akne/ Kim Kardashian “shokon” fansat, shfaqet si asnjëherë më parë

Edhe pse ajo është shfaqur gjithmonë e kuruar në detaje,  me flokët e krehur dhe makeup-in perfekt, të veshur me markat më të njohura dhe të...

Kryesore Show Biz 14:10 - 9 Korrik, 2019

“S’kam ndjerë kurrë dhimbje të tillë”/ Kim Kardashian rrëfen çfarë përjetoi me fustanin super të ngushtë

Në muajin maj, në Las Vegas u organizua eventi më i rëndësishëm i vitit, Meta Gala 2019 ku morën pjesë VIP-at më të njohur në botë....

Kryesore Show Biz 22:10 - 25 Qershor, 2019

“Gjithmonë më është dashur të…”/ Kim Kardashian gjen zgjidhjen për femrat e dobëta dhe të shëndosha

Ylli i reality show “Keeping up with the Kardashians”, Kim Kardashian ka njoftuar në Instagram, se nisma e saj e re për një linjë të re...

Kryesore Show Biz 13:53 - 21 Qershor, 2019

Foto-Kim Kardashian i “mahnit” të gjithë/ Shfaqet me bikini dhe ekspozon format seksi

Palestra ja paska vlejtur. Kim Kardashian publikon shpesh foto dhe video të përditshmërisë së saj duke u ushtruar dhe gjithë ajo lodhje e djersitje duket se...

Kryesore Show Biz 14:25 - 16 Qershor, 2019

Kim Kardashian habit me veshjen e saj/ Publikohet çmimi marramendës

Ylli i reality show “Keeping up with the Kardashians” njihet për jetën e saj super luksoze dhe nuk kursen aspak në daljet e saj publike.Këtë fakt...

Kryesore Show Biz 10:40 - 15 Qershor, 2019

Sëmundja e lëkurës/ Kim Kardashian rrëfen për sindromën e saj dhe “theu” internetin

Disa kohë më parë ylli i reality show “Keeping Up with the Kardashians”, Kim Kardashian ka treguar se vuan nga një sëmundje lëkure e cila quhet...

Kryesore Show Biz 12:40 - 3 Qershor, 2019

“Kim Kardashian e Britanisë”/Farmacistja seksi nuk lë vend për imagjinatë

“Love Island” në Britani po pritet më shumë emocione nga ndjekësit ku tashmë janë prezantuar edhe ato që do bëhen pjesë e këtij emisioni. Por ajo...

Kryesore Show Biz 11:40 - 18 Maj, 2019

E papritur/Kim Kardashian zbulon emrin e djalit të porsalindur dhe i habiti të gjithë

Disa ditë më parë Kim Kardashian dhe Kanye West pritën fëmijën e tyre të katërt pasi gruaja mbartëse lindi të premten e kaluar djalin e tyre....