Connect with Us

All posts tagged "Kivanc Tatlitug"

Showbizz 12:36 - 31 Mars, 2020

Larg të gjithëve dhe gjithçkaje/ Kivanc Tatlitug dhe bashkëshortja e tij vetë-izolohen në shtëpinë e tyre në pyll

Aktori turk Kivanç Tatlitug dhe bashkëshortja e tij, Basak Dizer kanë vendosur të vetëizolohen larg të gjithëve dhe gjithçkaje. Mediat turke shkruajnë se çifti po jetojne...

Showbizz 15:24 - 16 Shkurt, 2020

Nuk e konsideronte si konkurrent për nivelin e tij/ Can Yaman i kërkon falje Kivanç Tatlitug

Ata janë dy aktorët më të komentuar dhe të famshëm në Truqi. Bëhet fjalë për dy aktorët me origjinë shqiptare, Kivanç Tatlitug dhe Can Yaman. Në...

Showbizz 16:41 - 23 Tetor, 2019

Njihet si Brad Pit-i i Turqisë/ Nga skulptura deri tek pasionet, faktet më interesante rreth aktorit Kıvanç Tatlıtuğ

1-Kivanc Tatlitug u martua me stilisten Başak Dizer më 19 shkurt 2016 në ambasadën turke në Paris. Për aktorin është krijuar dhe një skulpturë në muzeun...

Kryesore Show Biz 14:23 - 24 Nentor, 2017

Foto/Shtëpia e mahnitshme dhe luksoze e aktorit turk Kivanç Tatlitug

Aktori i famshëm turk, Kivanç Tatlitug, i cili është njohur në Shqipëri për rolin e Behlulit në serialin “Dashuri e ndaluar” po punon së fundmi për...

Kryesore Show Biz 17:00 - 29 Gusht, 2017

Foto/ Të gjithë të dashurat e Kivanc Tatlitug

Aza Akin (2002-2012) Aktori i njohur turk ka pasur një lidhje të gjatë me modelen gjermano-turke dhe Miss Bota 2002. Vitet e fundit të lidhjes ata...

Kryesore Show Biz 13:24 - 22 Gusht, 2017

“Kuzey” shpëton për mrekulli nga vdekja

Aktori i njohur turk me origjinë shqiptare, Kivanc Tatlitug i ka shpëtuar për mrekulli një aksidenti që për pak mund t’i merrte jetën. “Kuzey” po kalonte...

Life Style 15:47 - 12 Shtator, 2015

​Dashuritë e dështuara të Kivanç Tatlitug (Foto)

Shumë vajza kanë rënë në dashuri me të, disa modele, disa aktore. Por ka edhe shumë të tjera, as modele dhe as aktore, që duan të...

Showbizz 16:00 - 28 Dhjetor, 2014

Kivanc Tatlitug refuzon Hyremen

Një lajm shokues ka ardhur nga Kivanc Tatlitung për aktoren Maryem Uzerli. Kjo e fundit ka nënshkruar kontratë për t’u paraqitur në një seri televizive me...