Connect with Us

All posts tagged "klea huta"

Showbizz 13:48 - 14 Prill, 2020

U tha se do të ishte pjesë e kinematografisë turke/ Klea Huta tregon për planet për të ardhmen

Gjatë kësaj periudhe izolimi personazhet e njohur të showbizit shqiptar kanë vendosur që të realizojnë më shumë intervista të vogla me ndjekësit e tyre duke zbuluar...

Showbizz 16:03 - 7 Mars, 2020

Klea Huta konfirmon shtatzëninë/ Me foton e ëmbël zbulon gjininë e bebit

Prej kohësh në media u përfol se Klea Huta dhe Elgit Doda janë në pritje të ëmbël, por deri në këto momente, asnjëri prej tyre nuk...

Showbizz 19:03 - 4 Mars, 2020

“Më ço të lutem”/ Klea Huta “neps” për udhëtimet, ja çfarë i kërkon bashkëshortit

Klea Huta dhe Elgit Doda janë një nga çiftet e showbizit që preferuan që martesën e tyre ta bënin në fshehtësi të plotë në Marok. Çifti...

Showbizz 11:38 - 13 Shkurt, 2020

Fotot skandaloze/ Reagon Klea Huta, kërkon ndihmë

Pas fotove dhe videove skandaloze në profilin e saj, nuk ka vonuar dhe reagimi i këngëtares Klea Huta. Në një postim në Instastory ajo ka treguar...

Showbizz 11:29 - 13 Shkurt, 2020

Çmendet rrjeti/ Fotot +18 në profilin e Klea Hutës

Mëngjesin e sotëm në profilin e këngëtares Klea Huta janë publikuar disa video +18. Duket se faqja e saj është sulmuar nga hackerat ndërkohë që presim...

Showbizz 17:33 - 27 Janar, 2020

U martuan në fshehtësi/ Klea Huta i bën dedikimin romantik Elgitit: “Mos na paftë syri i keq”

Ditën e djeshme kantautori Elgit Doda dhe këngëtarja Klea Huta zbuluan se i kishin dhënë fund beqarisë së tyre në Marok. Të gjithë u surpizuan pasi...

Showbizz 16:49 - 26 Janar, 2020

E papritur/ Elgit Doda dhe Klea Huta martohen në heshtje

Elgit Doda dhe Klea Huta janë një ndër çiftet më të kometuara në showbiz. Prej vitesh po përjetojnë një histori dashurie dhe po përflitet se Klea...

Showbizz 14:27 - 3 Janar, 2020

Do të bëhen prindër/ Klea Huta dhe Elgit Doda në pritje të fëmijës së parë

Këngëtarja Klea Huta dhe këngëtari Elgit Doda prej vitesh janë në një lidhje dashurie dhe bashkëjetojnë së bashku. Sipas disa burimeve pët Iconstyle Klea dhe Elgiti...

Showbizz 21:40 - 7 Nentor, 2019

Elgiti dhe Klea sjellin atmosferën e Krishtlindjeve/ Publikojnë foton romantike

Klea Huta dhe Eglit Doda janë një ndër çiftet më të pëlqyera për publikun. Nëpërmjet postimeve në rrjetet sociale, ata kanë treguar se festat e fundvitit...

Kryesore Show Biz 17:26 - 13 Korrik, 2019

Klea Huta feston ditëlindjen/ Merr surprizën e bukur në mesnatë

Këngëtarja shumë e dashur për publikun shqiptar, Klea Huta feston sot ditëlindjen. Klea ka marrë shumë urime ndër të cilat dallon ajo e partnerit të saj,...

Kryesore Show Biz 19:44 - 7 Korrik, 2019

Pas planeve për martesë/ Klea Huta tregon për këshillën që i jep vjehrra

Pak ditë më parë në një nga intervistat e saj, moderatorja Klea Huta zbuloi planet për martesë dhe tregoi se do të donte 11 tetorin si...

Kryesore Show Biz 17:25 - 29 Qershor, 2019

“Çfarë ndodh me biznesin nëse ndaheni?”/ Klea Huta dhe Elgit Doda kanë menduar për të gjitha

Moderatorja Klea Huta dhe këngëtari Elgit Doda janë një ndër çiftet më të komentuara të shtypit rozë. Dyshja kanë hapur një biznes së bashku, saktësisht një...

Kryesore Show Biz 13:51 - 7 Qershor, 2019

“A është bukur të jesh e famshme?”/ Klea Huta e thotë publikisht

Moderatorja dhe këngëtarja Klea Huta është një nga vajzat më të dashura të showbizit shqiptar. Ajo ka një numër të madh ndjekësish të cilët bëjnë që...

Kryesore Show Biz 18:37 - 31 Maj, 2019

“E dua vajzë”/ Klea Huta sqaron të vërtetën rreth lajmit të shtatzënisë

Klea Huta dhe Elgit Doda janë një ndër çiftet më të dashura të ekranit. U përfol se këngëtarja dhe moderatorja Klea Huta ishte në pritje të...

Kryesore Show Biz 14:08 - 23 Maj, 2019

Moderatorja jep mesazhin për femrat e forta/ Rudina Dembacaj bën komentin epik

Moderatorja Klea Huta është një nga personazhet më aktivë në rrjetet sociale, ku ndan me ndjekësit foto nga përditshmëria e saj. Në një nga fotot më...