Connect with Us

All posts tagged "Kledi Kadiu"

Showbizz 13:19 - 11 Mars, 2020

“Mos përsërisni gabimin e Italisë”/ Kledi Kadiu iu bën thirrje shqiptarëve

Balerini Kledi Kadiu i ka bërë thirrje të gjithë shqiptarëve të ndërgjegjësohen dhe të zabtojnë rregullat për të mbajtur sa më larg Coronavirusin, i cili është...

Showbizz 15:31 - 26 Nentor, 2019

Kledi Kadiu dhe Albi Nako bashkohen me fatkeqësinë e shqiptarëve/ Dhurojnë paratë e eventit për të prekurit nga tërmeti

Balerini i njohur Kledi Kadiu dhe Albi Nako do të mbanin një ‘ëorkshop’ në ‘Albi Nako Dance Academy’, por ky event është anuluar. Këtë e ka...

Kryesore Show Biz 14:33 - 3 Gusht, 2019

“Krenar dhe i nderuar”/ Balerini i famshëm jep lajmin e rëndësishëm

Balerini i famshëm shqiptar në Itali, Kledi Kadiu ka ndarë me ndjekësit e tij arritjen më të fundit në karrierë. Me anë të një postimi ai...

Kryesore Show Biz 18:20 - 23 Dhjetor, 2017

Dardha bie nën dardhë!/ Kledi Kadiu i mëson gocës balet që 2 vjeçe

Balerini i njohur shqiptar, Kledi Kadiu, ka ndarë me miqtë në Facebook, një moment shumë special me vogëlushen e tij. Ai u bë baba rreth dy...

Showbizz 23:51 - 22 Janar, 2016

Kledi Kadiu prezanton vajzën

Balerini shqiptar Kledi Kadiu ka prezantuar për publikun vajzën e tij Lea, e cila erdhi në jetë pak ditë më parë. Në një foto në Instagramin...

Showbizz 23:00 - 12 Janar, 2016

Kledi Kadiu bëhet baba për herë të parë

Është bërë baba për herë të parë balerini shqiptar, i famshëm dhe në Itali, Kledi Kadiu. Artisti ka bërë publike një foto në profilin e tij...