Connect with Us

All posts tagged "klip"

Showbizz 16:32 - 8 Mars, 2020

VIDEO-Surprizë/ Bleona Qereti dhe Bes Kallaku publikojnë klipin e ri

  Bleona Qereti dhe Bes Kallaku kanë publikuar klipin e tyre të parë muzikor së bashku. Edhe pse ishte menduar që klipi të publikohej me datë...

Showbizz 12:56 - 21 Shkurt, 2020

Aurela Gaçe si asnjëherë më parë/ “Uragani” i muzikës shqiptare jep mesazhin e fortë

Këngëtarja Aurela Gaçe ka përgatitur një surprizë për të gjithë fansat e saj. Sot pasdite do të publikohet klipi i saj më i ri “Veten e...

Showbizz 15:02 - 19 Shkurt, 2020

VIDEO-Nuk duhet humbur/ Klipi i nxehtë i Alban Ramosaj me të dashurën modele

Alban Ramosaj dhe e dashura e tij modele Kleoniki Delijorgji kanë sjellë bashkëpunimin e tyre të parë.Dyshja e paralajmëroi këtë këngë duke publikuar foto ku shiheshin...

Showbizz 17:03 - 15 Shkurt, 2020

Ju kujtohen Sadna dhe Alek/ Çifit i njohur rikthehen me një klip mjaft të nxehtë

Aktorja Sara Khan e njohur për rolin e saj si  Sadna nga seriali “Bidaai” dhe aktori Angad Hasija siç njihet ndryshe për rolin e tij si...

Showbizz 13:44 - 20 Janar, 2020

Anulimi i klipit/ Plas keq mes Getinjos, Bleros dhe Labit

Këngëtari Labinot Tahiri , mbrëmjen e kaluar bëri një deklaratë të papritur rreth një klipi që nuk u realizua vite më parë. Gjatë intervistës Labi u...

Showbizz 18:41 - 16 Dhjetor, 2019

“Nuk më lejohej të çohesha nga shtrati”/ Dafina Zeqiri tregon prapaskenat e klipit më të ri

Dafina Zeqiri është një nga këngëtaret më të preferuara dhe të komentuara të showbizit shqiptar. Dy ditë më parë Dafina ka publikuar projektin saj më të...

Showbizz 13:38 - 13 Dhjetor, 2019

“Sikur po më turreshin demat”/ Manjola Nallbani publikon videon gazmore nga klipi i saj më i ri

Këngëtarja shumë e njohur shqiptare Manjola Nallbani po përgatitet të sjellë projektin e saj më të ri muzikor. duke qenë se është shumë aktive në rrjetet...

Showbizz 16:30 - 29 Tetor, 2019

Morena Taraku në telashe me drejtësinë/ Makina luksoze e këngëtares rezulton e vjedhur

Këngëtarja Morena Taraku është kthyer në qendër të vëmendjes të mediave rozë. Së fundi mediat kosovare kanë bërë të ditur lajmin se Morena Taraku ka shmangur...

Showbizz 10:10 - 24 Tetor, 2019

Përfundon në polici për një klip/ Ronela Hajati tregon çfarë ndodhi në komisariat

Ndodh që një xhirim klipi të kthehet në një telash i madh. Ky rast i ka ndodhur para disa vitesh këngëtares së njohur Ronela Hajati teksa...

Showbizz 15:44 - 20 Tetor, 2019

VIDEO-Morena Taraku publikon këngën e re “Missed Call”/ Ja kritikat që kemi ne për të

Morena Taraku është një këngëtaret që njihet për jetën luksoze. Këngëtarja seksi sapo ka publikuar klipin e saj më të ri të titulluar “Missed Call.” Në...

Showbizz 17:14 - 18 Tetor, 2019

VIDEO-Tym dhe femra seksi/ Noizy sapo publikoi hitin e radhës me reperët e njohur ndërkombëtar

Reperi Noizy iu kishte premtuar fansave se me 18 Tetor do të sillte një bashkëpunim ndërkombëtar me reperat më në zë të momentit. Si gjithmonë ai...

Showbizz 20:30 - 16 Tetor, 2019

VIDEO-1 milion për 24 orë/ Shihni si e feston Tayna suksesin

Vetëm një ditë më parë reperja Tayna ka publikuar këngën e saj më të re të titulluar “Sicko”. Që në orët e para të publikimit të...

Showbizz 18:42 - 16 Tetor, 2019

Më seksi se kurrë/ Eni Koçi publikon klipin e saj më të ri “Sekreti”

Eni Koçi është një nga këngëtaret më të suksesshme dhe të dashura nga publiku. Eni sapo ka publikuar klipin e saj më të ri të titulluar...

Showbizz 21:22 - 15 Tetor, 2019

VIDEO- Tayna thyen rekord klikimesh/ “Sicko”, kënga më e dëgjuar e momentit

Tayna është një nga të paktat repere shqiptare që ka arritur të ketë një sukses shumë të madh brenda pak kohësh. Këngët e saj janë më...

Kryesore Show Biz 12:10 - 21 Shtator, 2019

“Kjo këngë është për qejf”/ Klip bardhezi dhe forma seksi, Ronela Hajati publikon hitin e rradhës

Edhe pse sezoni i verës përfundoi dhe hitet e këngëtarëve shqiptarë arritën miliona klikime, Ronela Hajati nuk di të ndalet dhe na surprizon sërish. Këngëtarja shqiptare...