Connect with Us

All posts tagged "kohe"

Showbizz 10:05 - 22 Nentor, 2019

“Koha ime e preferuar e vitit”/ Arilena Ara nuk pret dot më, këngëtarja i surprizon të gjithë me këtë veprim

Ndonëse data zyrtare e vendosjes së pemës së vitit të ri është 6 dhjetori, duket se shumë personazhe nuk kanë pritur dot deri në këtë moment....

Fashion 13:53 - 20 Nentor, 2019

Si të mos keni ftohtë dhe të jeni shik në të njëjtën kohë?/ Ja disa ide kombinimi për palltot e mëdha

Nëse keni në plan të blini një pallto teddy bear – sepse sigurisht që i duhet garderobës suaj – mos përfundoni te e zeza dhe grija....

Fashion 15:40 - 16 Nentor, 2019

Si të dukeni elegante dhe me stil në të njëjtën kohë/ Ja 5 ide për të transformuar totalisht look-un tuaj

Nëse doni që veshja juaj të duket sa më “IN” atëherë mos hezitoni t’I shotni garderobës suaj aksesorët e mëposhtëm, të cilat janë përdorur dukshëm nga...

Kuriozitete 14:40 - 2 Nentor, 2019

“Nuk mund të gërhisni dhe ëndërroni në të njëjtën kohë”/Zbuloni 10 faktet që duken të rreme, por janë 100% të vërteta

Së fundmi përdoruesit e faqes online “Reddit” filluan një trend në të cilën njerëzit ndanin fakte që duken të rreme, por janë të vërteta – si...

Showbizz 10:53 - 2 Nentor, 2019

VIDEO-Braktisi skenën për një kohë të gjatë/ Rikthehet më fuqishëm se kurrë këngëtarja që i bëri të gjithë për vete

Disa vite më parë, kënga me titull “Gjithmonë”, e kënduar nga bukuroshja dikur bjonde, Luar, kthye në hit, të cilin herë pas here vazhdojmë ta dëgjojmë...

Kuriozitete 11:59 - 25 Tetor, 2019

Shpenzoni shumë kohë duke qëndruar ulur në zyrë?/ Ja rreziku që ju kanoset në të ardhmen

Qëndroni për shumë orë të ulur në një zyrë? Atëherë, kemi lajme të këqija për ju. Së fundmi firma e pajisjeve të zyrave Fellowes, kanë krijuar...

Kryesore Show Biz 14:10 - 29 Gusht, 2019

“Ishte kohë e errët dhe e trishtuar”/ Aktorja e njohur tregon periudhën e vështirë të jetës së saj

Aktorja e njohur botërore e cila u bë e njohur në filmin “Ditari i Bridget Jones”, së fundmi është shprehur gjatë një interviste për Red Magazine...

Kryesore Show Biz 11:10 - 14 Korrik, 2019

“Mos u ktheftë më kurrë kjo kohë”/ Moderatorja shqiptare pendohet për veprimin e disa viteve më parë

Disa vitë më parë, trendi i vetullave super të holla dhe të vizatuara me laps të zi  bëri namin dhe të gjithë vajzat u munduan të kopjonin...

Kuriozitete 12:25 - 17 Maj, 2019

Çfarë do ndodhë me botën në vitin 2028? Udhëtuesi në kohë “shokon” me parashikimet e së ardhmes

“Udhëtuesi” i kohës, i cili quhet Kasper, pak kohë më parë përmes një videoje pretendoi se ka udhëtuar në të ardhmen dhe parashikoi disa nga çuditë...

Kryesore Show Biz 10:53 - 20 Prill, 2019

Klipi që i ‘çmendi’ të gjithë/Pse u desh kaq shumë kohë për tu publikuar?

Dy motrat e njohura Istrefi kishin lajmëruar prej mbi një muaj se po do të publikonin këngën e tyre të parë bashkë. Dhe klipi i këngës...

Kryesore Show Biz 13:25 - 6 Prill, 2019

“Koha ime më e keqe”/Moderatori shqiptar rrëfen periudhën më të errët të jetës së tij

Moderatori i emisionit të mëngjesit “Wake Up”, Isli Islami së fundmi, ka bërë një bashkëbisedim me fansat e tij nëpërmjet pyetjeve në Instastory, duke treguar edhe...

te blesh kohe
Kuriozitete 22:40 - 3 Mars, 2019

Banka e kohës/ Mund të blesh orë minuta dhe sekonda

Qëllimi kryesor i kësaj banke është promovimi i lumturisë të personave përmes shërbimeve të shkëmbimit dhe të solidaritetit. Paratë shkëmbehen me minuta, orë e sekonda në...

kohe te veshtira shenja horoskopi
Kuriozitete 23:00 - 21 Shkurt, 2019

Lajme të këqija/ Këto shenja i presin kohë të vështira

Demi Nëse je nën shenjën e demit dhe je duke kaluar një periudhë të vështirë të keshillojmë që të fillosh të shohësh thellë teje sepse atherë...

Kryesore Show Biz 11:53 - 13 Shkurt, 2019

11 vite më i ri se ajo, por nuk e dinim prej sa kohësh ishte në lidhje Diellza Kolgeci me partnerin

Vetëm pak ditë më parë modelja bukuroshe Diellza Kolgeci së bashku me partnerin e saj Fisnik Rugova organizuan festën “BabyShower”, ku zbuluan për gjithë të ftuarit...

Kryesore Show Biz 12:25 - 12 Shkurt, 2019

“Top Channel” nuk humb kohë! “Rrëmben” Alesia Bamin pak pas largimit nga “TV Klan”

Largimi i Alesia Bamit nga emisioni “Stop” ishte kryefjala e lajmeve nga showbizi pak ditë më parë. Vlen për t’u theksuar se largimi i saj erdhi...