Connect with Us

All posts tagged "kolege"

Showbizz 17:51 - 4 Janar, 2020

Tayna jep lajmin e “trishtë” për fansat/ “Thumbon” kolegët: “T’i lëmë pak…”

Ajo është padyshim një nga reperet më të kërkuara të momentit. Tayna e cilësoi 2019 si vitin e saj më të suksesshëm. Ditët e fundit të...

Showbizz 22:07 - 9 Nentor, 2019

“Vajzat repere janë shumë…”/ Onat “thumbon” koleget: “Mos harroni që jeni femra”

Reperi i njohur nga Kosova, Onat është një nga artistët më të pëlqyer të showbizit. I ftuar në emisionin “Shiko Kush Luan”, Onat është gjendur përballë...

Showbizz 10:42 - 3 Tetor, 2019

“Isha zero nga politika”/ Gazetarja shqiptare tregon si e tallnin kolegët

Gazetarja e njohur Juli Xhokaxhi është një ndër gazetaret me një karrierë shumë të gjatë në televizion. Së fundi ajo ka qenë e ftuar në emisionin...

Kryesore Show Biz 20:01 - 21 Qershor, 2019

“Ju që më urreni, mësoni ndonjë gjë “/ Reperja ironizon koleget

Reperja nga Kosova, Rina Balaj sapo ka publikuar këngën e saj më të re në bashkëpunim me Adelina Ismajlin. Kënga duket se po pritet mirë nga...

Kryesore Show Biz 20:18 - 8 Qershor, 2019

“Nuk ngopen, duan patjetër televizionin”/ Moderatorja ironizon keqazi koleget

Moderatorja Eva Murati është një nga personazhet më të komentuara si nga ana profesionale ashtu edhe private. Ditën e sotme ajo ka qenë e ftuar në...

Kryesore Show Biz 12:10 - 5 Qershor, 2019

“Pa ndërhyrje estetike”/ Armina Mevlani “ironizon” kolegët me këtë foto

Blogerja e njohur Armina Mevlani ka vendosur t’i kthejë përgjigje të gjithë atyre që e kanë akuzuar për operacione plastike. Ditën e djeshme ajo ka publikuar...

Kryesore Show Biz 15:15 - 28 Maj, 2019

“Po të mos isha unë, industria do ishte e mërzitshme”/ Enca ironizon keq kolegët

Enca Haxhia është një nga këngëtaret më të komentuara të showbizit shqiptar. Së fundmi këngëtarja iu është drejtuar fansave të saj në një mënyrë shumë modeste....

Kryesore Show Biz 10:40 - 18 Maj, 2019

“Ju mendoni se e dini”/Këngëtarja shqiptare “sfidon” koleget e saj

Prej një kohe të gjatë këngëtarja Ronela Hajati ka munguar me hitet e saj në tregun muzikor shqiptar. Por së fundmi përmes një statusi ajo paralajmëroi...

Kryesore Show Biz 10:53 - 26 Prill, 2019

Pas akuzave për kolegët se blejnë klikime, regon përsëri Eni Koçi:”Artisti jeton për respekt dhe audiencë reale”

Ditën e djeshme këngëtarja Eni Koçi reagoi lidhur me faktin se Madonna dhe Maluma me këngën e tyre të fundit morën 3 milion klikime në You...

Kryesore Show Biz 11:53 - 21 Prill, 2019

“Cilën do të doje ta kishe të dashur?”/Moderatori shqiptar flet për marrëdhëniet me koleget e tij

Moderatori i njohur Isli Islami mbrëmjen e kaluar ka qenë i ftuar në emisionin “Mos i fol shoferit”, prej ku ka folur mjaft hapur për karrierën e...

Kryesore Show Biz 10:25 - 4 Shkurt, 2019

Aktorja shqiptare ka një mesazh për kolegët që shajnë Teatrin Kombëtar: “Gjithmonë e sulmojnë, por…”

Prej disa kohësh Teatri Kombëtar është sulmuar nga vetë aktorët apo dhe njerëzit e tjerë. Por le të ndalemi pak tek aktorët pasi disa prej tyre...

Kryesore Show Biz 12:25 - 2 Shkurt, 2019

Vedat Ademi ironizon kolegët, por e nis me Dua Lipën dhe 9 mln klikimet e saj

Vedat Ademi ka ironizuar të gjithë kolegët që marrin miliona klikime në pak ditë pas publikimit të këngëve të tyre në Youtube. Ai është nisur nga...

Kryesore Show Biz 12:10 - 14 Janar, 2019

Olsi Bylyku preket gjatë lojës së kolegëve: “Është ofendim! Jap dorëheqjen nesër në Klan!”

Olsi Bylyku ka rënë pjesë e një kamere të fshehtë përgatitur nga kolegët e tij të “Be Coffe”, Besi dhe Erjoni. Ata ishin gati të tre...

Kryesore Show Biz 12:11 - 30 Dhjetor, 2018

Ilda Bejleri e thotë troç/Ja cila kolege nuk i mungon aspak

E ftuar në “Shiko kush luan” mbrëmjen e kaluar, moderatorja Ilda Bejleri zbuloi se cila moderatore e larguar nga Digitalb nuk i mungon fare. Teksa u...

Kryesore Show Biz 11:40 - 28 Dhjetor, 2018

Reperi i njohur shqiptar tallet keq me kolegët: “Nuk e di pse bëjnë muzikë”

Mesa duket Skivi nuk po e pëlqen tregun muzikor që është krijuar së fundmi në Kosovë, ndaj ai ka vendosur të qëndrojë larg dhe të mos...