Connect with Us

All posts tagged "koleksion"

Fashion 11:32 - 22 Prill, 2020

FOTOT- Modelja e famshme nuk ndalet/ Shfaqet më seksi se kurrë me bikini

Modelja e famshme Emily Ratajkowksi ka ndezur rrjetin teksa ka pozuar me rroba banjo duke treguar edhe një herë linjat e saj perfekte. Modelja ka publikuar...

Fashion 15:59 - 1 Mars, 2020

FOTOT-Super të çuditshme/ Rei Kawakubo prezanton koleksionin e ri për 2020 dhe të gjithë u habitën

Rei Kawakubo ka prezantuar koleksionin më të ri të veshjeve. Çdo prezantim ishte i çuditshëm. Stilime me forma të pazakonte që kishin si detaj kryesor tylin...

Fashion 15:03 - 21 Shkurt, 2020

Të forta dhe femërore në të njëjtën kohë/ Tendencat e fundit të modës nga Prada

Miuccia Prada ka publikuar koleksionin e saj më të ri të veshjeve dhe si gjithnjë ka një tematikë shumë të fortë. “Ne mund të jemi të...

Fashion 14:18 - 17 Shkurt, 2020

Dilema u zgjidh/ Tendencat e fundit të modës nga Victoria Beckham

Ajo është një nga stilistet më të famshme të modës. Victoria Beckham ka publikuar koleksionin e saj më të ri ku do të gjeni çdo gjë...

Fashion 14:39 - 18 Janar, 2020

FOTOT-Beyonce reklamon koleksionin e ri të Adidas dhe Ivy Park/ Këngëtarja ekspozon linjat perfekte

Koleksioni më i ri i Adidas dhe Ivy Park do të publikohet këtë të dielë. 38 vjeçarja Beyonce ka treguar se përveç aftësive të saj në...

Showbizz 15:44 - 9 Nentor, 2019

FOTO-“Goca e këqija duan të bëjnë qejf”/ Rihanna sjell festat me koleksionin e Fenty X Savage

Festat e fundvitit po afrohen, dhe Rihanna ka gati koleksionin e saj më të ri të veshjeve intime të brandit Savage X Fenty. 31 vjeçarja është...

Life Style 15:19 - 23 Shtator, 2019

Stilistja e famshme shqiptare pjesë e Javës së Modës në Milano/ Prezanton koleksionin e saj më të ri

Stilistja e famshme shqiptare Rezarta Skifteri ka prezantuar koleksionin e saj më të ri në Milano Fashion Week. Kjo nuk është hera e parë që artistët...

Kryesore Show Biz 15:33 - 4 Shtator, 2019

“Princesha e popit” mahnit me pamjen e saj/ Dua Lipa i lë të gjithë pa frymë

Princesha e popit, Dua Lipa po konsideron një bashkëpunim të ri me Pepe Jeans. 24 vjeçarja dukej mahnitëse e veshur me një fustan që i tregonte...

Kryesore Show Biz 12:53 - 11 Qershor, 2019

E martuar dhe shtatzënë me dikë tjetër/ Zbulohet koleksioni i rrallë i fotove të Marilyn Monroe

Disa shkrepje të rralla të Marilyn Monroe do të bëhen publike së shpejti në një ankand nga kompania “Moments in Time” ku bëhet fjalë për një...

Fashion 16:25 - 6 Mars, 2019

Koleksioni i fundit i Karl Lagerfeld/Sfilata e Chanel është mahnitëse

Chanel mirëpriti adhuruesit e modës në një vend spektakolar të dekoruar me motive të dimrit në La Grand Palais në Paris. Në fillim, pjesëmarrësit dhe modelet...

Fashion 23:10 - 21 Mars, 2018

Foto/ Një rikthim i xhinseve me bel të lartë

Kush duhet të jenë xhinset ku duhet të foksuoheni këtë verë? Sigurisht me bel të lartë! Janë rikthyer prej disa kohësh xhinset e viteve ’90 dhe...

Fashion 23:00 - 2 Mars, 2018

Këngëtarja me origjinë shqiptare drejt rrugës së biznesit!?

E kemi parë si këngëtare, aktore, prezantuese, modele, ndërsa tani Rita do vijë si një bizneswomen. Ajo do të lançojë koleksionin e saj të veshjeve, që...

Kryesore Show Biz 00:15 - 11 Nentor, 2017

Drake një djalë romantik!/ Koleksionon çanta për gruan e ardhshme

Drake është ende një djalë beqar, por ai është i gatshëm të mbulojë gruan e tij të ardhshme me dhurata. Në një intervistë të re me...

Kuriozitete 23:50 - 10 Tetor, 2017

Kompania e mobiljeve hedh në treg koleksionin për kafshë

IKEA është e njohur për prodhimin e mobiljeve shtëpiake. Por këtë rradhë ka vendosur të mendojë për miqtë tanë me katër putra. Koleksioni quhet Lurvig. Çfarë...

Fashion 00:10 - 30 Shtator, 2017

Foto/ Koleksioni i ri i Dolce&Gabbana

Dolce & Gabbana zbuloi koleksionin e tyre të Pranverës 2018 së fundi në Milan Fashion Week, por ndërsa tema ishte “Mbretëresha e Zemrave”, ylli i vërtetë...