Connect with Us

All posts tagged "kombinim"

Fashion 12:32 - 22 Mars, 2020

FOTOT/ 15 ide brilante për të kombinuar ngjyrën portokalli

Tashmë jemi në sezonin e pranverës dhe dollapi juaj duhet të jetë i mbushur me plot ngjyra. Ajo që rekomandohet më shumë është ngjyra portokalli që...

Fashion 16:28 - 8 Shkurt, 2020

Këmishat polo/ Një arsye për tu rikthyer gjithmonë

Nëse vite më parë njerëzit që i shihnim të veshur me këmishë polo na kujtonin kaq shumë shkollën dhe na dukeshin jashtë mode, sot vlen të...

Fashion 16:49 - 30 Nentor, 2019

Si të zgjidhni çantën perfekte sipas formës së trupit

Për të krijuar pamjen e përsosur, duhet të mendoni për gjithçka – nga një bel më i hollë në një rresht proporcional me shpatullat dhe këmbët....

Fashion 16:38 - 30 Nentor, 2019

Kombinimi ideal për një mbrëmje argëtuese/ Ngjyrat dhe modelet më IN të momentit

Të gjithë duan të duken sa më bukur dhe elegantë teksa bëhen pjesë e një mbrëmje apo thjesht një mbrëmje argëtuese me miqtë. Disa ide frymëzuese...

Fashion 16:24 - 24 Nentor, 2019

Nga përditshmëria tek mbrëmjet/ Këto janë kombinimet më perfekte për tu dukur sa më stil

Veshja është një nga aksesorët e jashtëm që evidentohet shumë nga njerëzit. Të gjithë mundohemi të përshtatemi sado pak me evoulimin e modës, me trendet e...

Fashion 12:53 - 23 Nentor, 2019

Si të ndiheni sa më komodë në përditshmëri?/ Ja kombinimet më të bukura për pulovrat në këtë sezon

Me ardhjen e stinës së dimrit patjetër që nuk mund të mungojnë në garderobë pulovrat. Ato janë gjithnjë një alternativë e mirë për të qenë ngrohtë...

Fashion 15:28 - 21 Tetor, 2019

FOTO-Xhaketa që nuk do të dalë kurrë nga moda/ Ja si ta kombinoni në këtë sezon vjeshte

Nëse nuk e keni në garderobën tuaj, duhet ta blini patjetër. Xhaketa xhins është nga ato veshje që nuk del kurrë nga moda, sidomos tani në...

Fashion 22:22 - 6 Gusht, 2019

Kombinimi që po “tërbon” rrjetin/ Zbuloni veshjen më të komentuar nga të gjithë

Në rrjetet sociale trendi i javës po bëhet ky kombinim i çuditshëm i ngjyrës lejla dhe jeshile. Fashionistet po e përdorin gjithmonë e më shumë në...

Fashion 18:10 - 3 Gusht, 2019

Si të kombinoheni në këto ditë të nxehta gushti? Zbuloni 7 veshjet më të përshtatshme

Gushti ka nisur me temperaturat e tij tipike dhe kur ke ngecur në qytet për shkak të punës, një ndër problemet më të mëdha është: “Çfarë...

Fashion 11:25 - 28 Qershor, 2019

Si të kombinoheni në këto ditë vere? Ja disa ide interesante

Temperaturat e nxehta vazhdojnë të rriten nga dita në ditë, dhe një veshje sa më e lehtë në trup na ndihmon të rrimë të freskëta dhe...

Kryesore Show Biz 21:34 - 14 Qershor, 2019

Kombinimi perfekt/ Sara dhe Lori Hoxha marrin gjithë vëmendjen në ditëlindjen e Ledionit

Moderatori Ledion Liço, ka festuar ditëlidjen pak ditë më parë duke bërë që të gjithë mediat të shkruajnë për të. Përveç organizimit të veçantë, ato që...

Fashion 12:25 - 12 Qershor, 2019

Foto- Jeni shtatzënë? Ja si të kombinoheni në këtë mot të nxehtë

Sipas metereologëve kjo verë do të jetë shumë e nxehtë dhe kjo përballohet me vështirësi nëse je në një pritje të ëmbël. Por si duhet të...

Kryesore Show Biz 21:10 - 3 Qershor, 2019

9 mënyrat për të kombinuar veshjen tuaj me atlete/ Mos ngurroni t’i provoni

Asnjëherë më parë nuk kanë qenë më “IN” se tani. Nëse iu duket se nuk janë në stilin tuaj apo nuk po bëni kombinimin e duhur,...

Fashion 12:25 - 3 Qershor, 2019

Si të kombinoheni që të dukeni sa më “cool”? Ja disa ide fantastike

Sipas metereologëve kjo verë do të jetë shumë e nxehtë dhe duhet të vishemi sa më lehtë . Për ta bërë këtë duhet edhe të kombinohemi...

Fashion 11:25 - 27 Maj, 2019

Si të dukeni si një modele? Ja disa ide kombinimi

Stina e verës po afron dhe veshjet duhet t’i kemi sa më të lehta. Modelet e mëposhtme na sugjerojnë veshjet më cool të momentit ku edhe...