Connect with Us

All posts tagged "kombinime"

Fashion 17:31 - 19 Dhjetor, 2019

FOTOT-8 kombinimet që çdo vajzë duhet të ketë në garderobën e saj

Të gjitha vajzat i kushtojnë rëndësinë e duhur kur vjen puna tek veshja. Ato sigurohen që në garderobën e tyre të kenë kombinimet më perfekte përsa...

Fashion 14:05 - 22 Nentor, 2019

Ditët e ftohta mbërritën/ Ja 6 kombinimet më në modë për këtë sezon

Ditët e ftohta me temperaturat e ulëta janë këtu, dhe nëse ende nuk e keni kuptuar, është koha ta merrni seriozisht veshjen tuaj! Nuk e dimë...

Fashion 16:40 - 10 Nentor, 2019

Të thjeshta dhe elegante/ Zbuloni 3 kombinimet më të bukura të pulovrës në vjeshtë

Pas verës me larmi tendencash, të gjitha vajzat e modës kanë filluar të prezantojnë veshjet e tyre të reja dhe, në këtë mënyrë, edhe tendencat e...

Fashion 21:53 - 4 Nentor, 2019

Keni vështirësi të gjeni veshjet e duhura për në punë?/ Zbuloni 6 kombinimet më të papara për këtë sezon

Ditët me shi dhe të zymta janë afruar dhe ne duhet të vishemi sa më bukur dhe të biem në sy me ngjyrat që do dominojnë...

Fashion 12:20 - 1 Nentor, 2019

Çfarë mund të bëni me një palë xhinse?/ Ja 4 kombinimet më të përshtatshme për këtë sezon

Me rikthimin e kohës së ftohtë, edhe xhinset do të bëhen pjesë e garderobës tonë të përditshme. Por si t’i kombinojmë ato për të mos pasur...

Fashion 14:53 - 30 Tetor, 2019

Rikthehen në modë bluzat sportive/ Ja 3 kombinimet më të rehatshme edhe për zyrë

Moda e bluzave sportive me kapuç është rikthyer përsëri në të preferuarën e të gjitha vajzave.Për shkak të rehatisë që të ofron, kjo bluzë ka zënë...

Kuriozitete 19:16 - 23 Tetor, 2019

15 kombinimet më të mira të çifteve sipas shenjës së horoskopit

Shenjat e zodiakut na japin disa nga detajet më të mira për njëri-tjetrin. Ata janë një mënyrë e shkëlqyeshme për të zbuluar përputhshmërinë tonë me njerëzit...

Fashion 14:10 - 28 Shtator, 2019

Kombinimet më të rehatshme/ Njihuni me 7 veshjet e duhura për stinën e vjeshtës

Temperaturat tashmë kanë rënë dhe nuk janë më aq të nxehta. Dhe në stinën e vjeshtës mëngjeset janë të ftohta, më pas në mesditë rriten temperaturat...

Fashion 13:25 - 17 Korrik, 2019

Tendencat më ‘in’ këtë verë/ Njihuni me 5 kombinimet më cool për këtë sezon të nxehtë

Pas një jave të freskët, sipas parashikimeve në Tiranë do të rikthehen përsëri temperaturat e nxehta dhe sigurisht duhen veshje sa më të lehta për të...

Fashion 12:25 - 10 Qershor, 2019

Çfarë duhet të veshim në plazh? Ja kombinimet më ideale

Ditët e nxehta të verës kanë arritur dhe veshjet duhet të jenë sa më të lehta për t’i shpëtuar temperaturave të larta. Por para se të...

Life Style 13:25 - 31 Maj, 2019

Kombinimet perfekte të “ujit detox”/ Zbuloni benefitet e tij

Uji detox është shumë i rëndësishëm si për të arritur që trupi të dobësohet  gjithashtu edhe për shëndetin. Uji detox është i pasur me vitamina e...

gabimet qe bejme ne veshje
Fashion 11:25 - 20 Maj, 2019

Ditë të ngrohta/Disa kombinime fantastike se si të visheni dhe të dukeni “cool”

Edhe pse shiu ka “pushtuar” Shqipërinë , temperaturat janë të ngrohta dhe kjo na bën të kombinohemi dhe të dukemi sa më bukur në zyrë ,...

Fashion 21:30 - 17 Maj, 2019

Elegancë dhe perfeksion/ Veshjet që duhet t’i keni patjetër në koleksionin tuaj

Veshjet janë një aksesor i rëndësishëm në pamjen e njeriut ndaj dhe duhet t’i zgjedhim me shumë kujdes si dhe të informohemi mbi trendet më të...

gabimet qe bejme ne veshje
Fashion 11:40 - 13 Maj, 2019

Stina e kombinimeve sexy/Si të vishemi këtë sezon duke i tërhequr të gjithë

Me veshjet që do shihni të rradhitura më poshtë, jo vetëm do dukeni sexy, por gjithashtu do dukeni një femër me shumë stil dhe me klas....

Fashion 13:25 - 29 Prill, 2019

Kombinimet që po bëjnë namin në Francë/Duhet t’i provoni patjetër

Në këtë artikull do iu njohim me disa nga kombinimet më fantastike që po bëjnë namin në Francë, të cilat janë aktualisht super në modë dhe...