Connect with Us

All posts tagged "koment"

Kryesore Show Biz 16:19 - 17 Shtator, 2019

“Po gjoksit dërrasë çfarë do t’i bësh”/ Moderatorja e njohur lë me “gisht në gojë” komentuesin

Moderatorja, Jonida Shehu ka lajmëruar të gjithë ndjekësit e saj se së shpejti do të startojë me emisionin e saj. Gjithashtu Jonida ka treguar dhe ndryshimin...

Kryesore Show Biz 10:47 - 12 Shtator, 2019

“Veç nuse nuk mund të jesh”/ Ndjekësja lë me “gisht në gojë” Taynën

“Ëndrra e çdo vjehrre”. Kështu ka vendosur ta përshkruajë veten reperja nga Kosova, Tayna. Prej ditësh Tayna ndodhet në Californi ku thuhet se po përveç pushimeve...

Kryesore Show Biz 14:03 - 11 Shtator, 2019

“Ke nevojë për Jezusin”/ Rina Balaj publikon foton e nxehtë, ja komenti epik që i bën e ëma

Rina Balaj po shijon pushimet në Turqi nga ku ndan me ndjekësit foto me bikini. Përveç fansave, reperja i dërgon dhe mamit të saj foto seksi...

Kryesore Show Biz 20:29 - 8 Shtator, 2019

“A do s*ks a do pare?”/ Kejvina Kthella “çmend” ndjekësit me fustanin e shkurtër

Modelja bukuroshe nga Lezha, Kejvina Kthella është shumë e pëlqyer dhe e ndjekur nga  publiku shqiptar. Ajo shpesh herë publikon foto shumë provokative dhe menjëherë komentuesit...

Kryesore Show Biz 17:56 - 8 Shtator, 2019

“Nuk je 20 vjeç për të bërë…”/ Xhemi Shehu lë pa fjalë komentuesin

Moderatorja Xhemi Shehu është një nga vajzat më të dashura të ekranit. Ajo është një nga moderatoret  më të ndjekura në rrjetet sociale si dhe më...

Kryesore Show Biz 14:11 - 15 Gusht, 2019

“Po të ishe aq shqiptare nuk do të martoheshe me një të huaj miliarder”/ Emina Çunmulaj ironizon ndjekësen

Emina Çunmulaj është një nga personazhet më të ndjekura në rrjetet sociale. Çdo ditë ajo poston foto të ndryshme nga jeta e përditshme. Së fundi ajo...

Kryesore Show Biz 12:17 - 13 Gusht, 2019

Luana Vjollca e bekuar nga familja/ Stresi lë komentin që i habiti të gjithë

Ditën e djeshme moderatorja Luana Vjollca publikoi një foto ku shfaqej së bashku me familjen e saj me pushime në jug të Shqipërisë. Krahas fotos Luana...

Kryesore Show Biz 12:25 - 12 Gusht, 2019

Nuk ndalet së shprehuri dashurinë/ Regjisori mbush me komplimente “zanën e tij”

Moderatorja Arbana Osmani dhe regjisori Eduart Grishaj nuk fshihen më. Tashmë të dy i shprehin hapur ndjenjat për njëri-tjetrin. Pothuajse të gjithë verën e kaluan bashkë...

Kryesore Show Biz 18:26 - 19 Korrik, 2019

Adrola Dushi në një lidhje me modelin milioner?/ Ish-bashkëshorti bën komentin e papritur

Modelja e njohur shqiptare Adrola Dushi është përfolur shumë në media për një romancë dashurie me një nga modelët më të famshëm Pavlo Zengo. Modelja nuk...

Kryesore Show Biz 21:25 - 15 Korrik, 2019

Morena Taraku publikon këngën më të re/ Reagon këngëtari me famë botërore

Këngëtarja nga Kosova, Morena Taraku, ditën  e djeshme ka publikuar kënëgn e saj më të re të titulluar “Swag”. Në tekstin e këngës flitej për jetën...

Kryesore Show Biz 17:47 - 13 Korrik, 2019

“Plastikë apo femër?”/ Fansi ironizon këngëtaren shqiptare

Këngëtarja shqiptare që po korr sukses në Turqi, Morena Taraku është komentuar shpesh herë për pamjen e saj. Të shumtë janë ata që mendojnë se në...

Life Style 12:40 - 9 Korrik, 2019

Kini kujdes kur të komentoni/ Instagram merr masa drastike, ja çfarë do të ndodhë me rrjetin social

I njohur si rrjeti social më i madh dhe më i përdorur në të gjithë botën , Instagram-i duket se po “pushtohet” nga komentet fyese. Për...

Kryesore Show Biz 20:08 - 10 Qershor, 2019

Kejvina Kthella publikon foton seksi/ Fansi bën komentin epik

Kejvina Kthella është një nga modelet më të përfolura të showbizit shqiptar. Kejvina është tejet aktive në rrjetet sociale ku së fundi po shpërndan foto nga...

Kryesore Show Biz 16:44 - 27 Maj, 2019

Mamaja e Dua Lipës publikon foton me kostum popullor/ Dhëndri i bën komentin që nuk e prisnim

Mamaja e Dua Lipës, Anesa Lipa ka publikuar një foto të hershme të sajën në rrjetet sociale teksa shfaqet e veshur me kostum tradicional shqiptar. Nuk...

Kryesore Show Biz 19:54 - 24 Maj, 2019

“E kam bërë që në 1995”/ Albana Osmani i tregon vendin komentueses

Albana Osmani është një nga moderatoret më të njohura të ekranit shqiptar. Së fundmi bukuroshja ka qenë në eventin më të rëndësishëm të bamirësisë amfAR Gala....