Connect with Us

All posts tagged "komente"

Showbizz 11:09 - 25 Prill, 2020

“Ndalu se është Ramazan”/ Enca bën twerk, fansat e kryqëzojnë në komente

Këngëtarja Enca Haxhia është kritkuar gjtihnjë në rrjetet sociale për ekstravagancën e saj. E njëjta gjë ka ndodhur së fundmi ku ka publikuar një video duke...

Showbizz 14:11 - 21 Prill, 2020

“Do bëj t’iu lërë gruaja me sekonda”/ Ronela Hajati “kërcënon” ndjekësit

Këngëtarja Ronela Hajati është shumë aktive në rrjetet sociale ku shpesh herë tregon dhe natyrën e saj pa komplekse. Ajo njihet për batutat e saj pikante...

Showbizz 10:39 - 16 Mars, 2020

“Kam goxha shije, Aleksi super çun dhe Marku super burrë”/ Rudina Dembacaj flet për komentet dashakeqëse

Rudina Dembacaj është kthyer në personazhin më të komentuar të momentit për shkak të ndarjes së saj nga ish bashkëshorti dhe lidhjen me ish deputetin Mark...

Showbizz 10:40 - 8 Nentor, 2019

“Njerëz të fiksuar me komentet dhe pëlqimet”/ Ndryshimi drastik në Instagram, ja çfarë thotë Kim Kardashian

Disa muaj më parë u tha se rrjeti gjigand i rrjeteve sociale “Instagram”, do të bëjë ndryshimin drastik dhe do të zhdukë pëlqimet për postimet, duke...

Showbizz 14:17 - 24 Tetor, 2019

Ermal Mamaqi bën komentin qesharak në postimin e Taynës/ Fansat e reperes i vërsulen aktorit

Tayna është një nga reperet më të dashura dhe të pëlqyera të momentit. Reperja është mjaft e kërkuar nëpër koncerte dhe nuk ngurron të ndajë me...

Showbizz 11:32 - 24 Tetor, 2019

Jonida Maliqi publikon foton me majmunë të lidhur me zinxhirë/ Ndjekësit e masakrojnë në komente

Këngëtarja e njohur Jonida Maliqi është kthyer në qendrën e vëmendjes të medaive rozë. Së fundi Jonida ka realizuar një udhëtim në Marrakech, ku ka ndarë...

Showbizz 21:56 - 28 Shtator, 2019

“Ndjesë se nuk ju njihja, një yll ke lindur”/ Mamaja e Oriola Marashit i thur vargje Alketa Vejsiut

Alketa Vejsiu është një nga moderatoret më të njohura të ekranit shqiptar dhe shumë e pëlqyer nga publiku shqiptar. Ajo nuk i mungon kurrë ekranit dhe...

Kryesore Show Biz 20:40 - 18 Shtator, 2019

“Çfarë ke më shumë se katunaret ti?”/ Ndjekësit “masakrojnë” Anxhelina Hadërgjonajn

Anxhelina Hadërgjonaj është një nga nga personazhet më të komentuara të shoëbizit shqiptar. Së fundi ajo ka publikuar në Instagram një video ku tregon pamjen e...

Kryesore Show Biz 16:12 - 3 Shtator, 2019

Pozon topless/ Ish gruan e futbollistit shqiptar e krahasojnë me pornostare

Modelja seksi Erjona Sulejmani i ka habitur të gjithë ndjekësit e saj teksa ka publikuar një foto ku shfaqet topless. Ish bashkëshortja e futbollistit shqiptar tregon...

Kryesore Show Biz 20:06 - 2 Shtator, 2019

“Mos u frymëzo nga 10 vjeçaret që i ke fanse”/ Ndjekësit “këshillojnë” Luanën të heqë dorë nga muzika

Moderatorja Luana Vjollca festoi ditën e sotme 27 vjetorin e saj të lindjes dhe vendosi që me këtë rast të publikonte klipin më të ri “Ti...

Kryesore Show Biz 17:14 - 28 Gusht, 2019

Fotoja me fustan nusërie që bëri “namin” në rrjet/ Anxhela Peristeri zbulon çfarë fshihet pas saj

Këngëtarja e njohur Anxhela Peristeri ka publikuar në rrjetet sociale një foto e cila shkaktoi shumë zhurmë në rrjetet sociale. Anxhela shfaqej e veshur me fustan...

Kryesore Show Biz 12:25 - 15 Gusht, 2019

“Je lidhur me ndonjë milioner”/ Gazetarja pozon në jahtin luksoz

Gazetarja e njohur Iva Tiço prej ditësh po shijon pushimet dhe nuk nguron të ndajë me ndjekësit momente nga përditshmëria e saj. Ajo ka publikuar disa...

Kryesore Show Biz 16:56 - 22 Korrik, 2019

“Nuk humbas kohën time të vyer”/ Eni Koçi lë pa fjalë komentuesen

Këngëtarja Eni Koçi është cilësuar shpesh si një nga vajzat më të bukura të showbizit shqiptar. Ditën e djeshme, Eni ka publikuar foto nga dasma e...

Kryesore Show Biz 16:59 - 21 Korrik, 2019

Aktorja publikon “foton e ëmbël”/ Komentuesit e “masakrojnë” në komente

Aktorja e njohur Amy Jackson është kritikuar pafund nga ndjekësit për shkak të disa fotove që ka publikuar në rrjetet sociale. 27-vjeçarja e cila është në...

Kryesore Show Biz 20:09 - 20 Korrik, 2019

“Fakire kam qenë dhe unë”/ Alketa Vejsiu lë pa fjalë komentuesen

Moderatorja e njohur Alketa Vejsiu i befasoi të gjithë ndjekësit e saj me statusin ku tregonte se po shkonte në punë me biçikletë. Alketa njihet për...