Connect with Us

All posts tagged "komentues"

Showbizz 11:22 - 24 Mars, 2020

“Turp të qoftë, njerëzit po vdesin për bukën e gojës”/ Ingrit Gjoni sherr me komentuesit

Këngëtarja e njohur shqiptare Ingrit Gjoni, ka vendosur që së bashku me familjen e saj të vetëizolohet në vilën e saj në Gjirin e Lalëzit. Duke...

Showbizz 14:02 - 6 Mars, 2020

E krahasojnë me yllin e famshëm të pornos/ Aktorja iu kthehet komentuesve

Ajo tashmë nuk është një emër i panjohur në shoëbiz. Megi Pojani e nisi karrierën e saj si gazetare tek Anabel, për të vazhduar si aktore...

Showbizz 12:50 - 26 Shkurt, 2020

“Korona nuk fëlliqet me femra që kanë kaluar shumë burra”/ Rudina Dembacaj i kthehet keq komentuesit

Rudina Dembacaj është një nga personazhet më të komentuar së fundi në mediat rozë. Ditën e djeshme aktorja  ka publikuar në Instagram një foto ku shfaqet...

Showbizz 13:19 - 19 Dhjetor, 2019

“Pse je kaq e shëmtuar?”/ Tayna i mbyll gojën ndjekësit: “Jam këngëtare, s’jam miss”

Tayna është një nga repret më të suksesshme të momentit. Këngët e saj kanë me miliona klikime në Youtube dhe ka shumë ndjekës në rrjetet sociale....

Showbizz 11:53 - 20 Nentor, 2019

“Na fëlliqën k****”/ Publikoi foton seksi, komentuesit masakrojnë këngëtaren shqiptare

Këngëtarja shqiptare Adelina Tahiri jo pak herë është përballur me komente negative për martesën e saj me një burrë maqedonas dhe për fotot e saj seksi....

Showbizz 14:40 - 30 Tetor, 2019

“Si ka mundësi nuk po të vjen i duhuri”/ Anxhela Peristeri i kthen përgjigjen e duhur komentuesit

Këngëtarja Anxhela Peristeri gjithmonë është komentuar për jetën e saj private dhe për faktin që këngëtarja preferon ta ruajë sekret duke mos zbuluar asgjë më shumë....

Showbizz 16:44 - 2 Tetor, 2019

“Më duket e shpifur goja e palarë”/ Olta Boka sherr me komentuesin

Olta Boka është një nga këngëtaret më të të pëlqyera dhe të dashura për publikun. Këngëtarja është shumë aktive në rrjetet sociale ku publikon foto nga...

Kryesore Show Biz 14:50 - 10 Shtator, 2019

“Kancer dixhital”/ Bleona Qereti “sulmon” komentuesit negativë në projektin e saj të radhës

Këngëtarja shqiptare Bleona Qereti njihet për karakterin e saj të fortë dhe të thënit gjërat troç. Kësaj here Bleona ka vendosur që t’iu dedikojë një këngë...

Kryesore Show Biz 12:40 - 23 Gusht, 2019

“Hape këmbët dhe…”/ Komentuesi ofendon Bleona Qerretin, përgjigja e saj e lë pa “mend”

Këngëtarja shqiptare Bleona Qerreti njihet për tipin e saj moskokçarës dhe që i thotë të vërtetat në moment. Por duket se komentuesit nuk po e lënë...

Kryesore Show Biz 12:10 - 14 Gusht, 2019

“Duket si 30 vjeç me një fëmijë”/ Komentuesit “masakrojnë” Kylie Jenner për operacionet plastike

Ditën e shtunë më 10 gusht, miliarderja më e re në botë Kylie Jenner, mbushi 22 vjeç dhe ka postuar plot foto nga jahti luksoz me...

Kryesore Show Biz 14:53 - 8 Gusht, 2019

“Çfarë ka ndodhur”/ Komentuesit shqetësohen për Flori Mumajesin, shoku i tij i ngushtë jep përgjigjen epike

Prej disa muajsh, këngëtari dhe kantautori shumë i dashur për publikun, Flori Mumajesi është zhdukur nga skena dhe nga rrjetet sociale , dhe gjithashtu nuk ka...

Kryesore Show Biz 12:25 - 8 Gusht, 2019

“Nuk ke kapur ndonjë emigrant”/ Komentuesi ofendon aktoren shqiptare, ajo reagon ashpër

Aktorja shqiptare Ana Lika, njihet si vajzat më të ndjekura dhe më të komentuara në rrjetet sociale për shkak të fotove dhe videove të saj shpesh...

Kryesore Show Biz 16:18 - 13 Korrik, 2019

E krahason me Cardi B/ Reperja e famshme “degjeneron” komentuesin

Reperja e famshme Nicky Minaj është përfshirë shumë herë në skandale me këngëtaret e tjera. Një nga perosnat i cili iu kundërvu ashpër ishte producneti i...

Kryesore Show Biz 11:40 - 2 Korrik, 2019

“Mosha bën të vetën xhaxhi”/ Komentuesit “masakrojnë” Alesia Bamin për operacionet plastike

Pas një sezoni të gjatë në emisionin “E diell”, moderatorja Alesia Bami ka vendosur të relaksohet duke publikuar foto nga pushimet. Së fundmi ajo ka postuar...

Kryesore Show Biz 10:10 - 2 Korrik, 2019

“Njerëzit vuajnë për të pasur ushqim”/ Komentuesit “acarohen” keqazi me reperin shqiptar

Mbrëmjen e së hënës në Zvicër u zhvillua festivali  “Alba Festival”, për shqiptarët jashtë vendit ku mes këngëtarëve shqiptarë mori pjesë edhe reperi Capital T. Ai...