Connect with Us

All posts tagged "komentuese"

Showbizz 17:50 - 2 Nentor, 2019

Komentuesi e quan të shëmtuar/ William Levy i kthen përgjigjen e merituar

Aktori i famshëm William Levy është një nga meshkujt më seksi të telenovelave. Shumica e vajzave në botë e adhurojnë si për pamjen e tij të...

Showbizz 10:20 - 21 Tetor, 2019

“Po nëse ja bënin motrës tënde ?”/Komentuesja e kritikon, ja si përgjigjet Renato Mekolli

Rreth dy javë më parë, nisi emisioni i përfolur nga të gjithë, “Hell’s Kitchen 2”. Shefi i kësaj kuzhine Renato Mekolli, kishte vendosur që këto dy javë...

Kryesore Show Biz 14:25 - 17 Shtator, 2019

“Shko laj gomarin”/ Bebe Rexha “sherr” me komentuesen, i kthen përgjigjen epike

Këngëtarja me origjinë shqiptare Bebe Rexha së fundmi ka publikuar një video tepër provokuese në Instagram, duke kërcyer “twerk” në avion. “Në rast emergjence ju lutem...

Kryesore Show Biz 14:27 - 11 Shtator, 2019

“Popullit shqiptar nuk i interesojnë pushimet e Blendi Fevziut”/ Rudina Magjistari i hakërrehet komentueses

Rudina Magjistari është një nga moderatoret më të ndjekura me emisionin e saj të pasdites, ku fton personazhe të ndryshëm. Vetëm dy ditë më parë në...

Kryesore Show Biz 20:41 - 18 Gusht, 2019

“T’i kam marrë ty lekët”/ Anna Lika “shpërthen” ndaj komentueses

Aktorja Anna Lika njihet për karakterin e të thënit gjërat troç dhe është një nga vajzat që nuk i njeh komplekset. Anna ka publikuar një foto...

Kryesore Show Biz 15:50 - 24 Qershor, 2019

“E di sa të shkurtra i ke”/ Komentuesja “prek” pikën e dobët të reperes

Reperja nga Kosova, Rina Balaj sapo ka publikuar këngën e saj më të re Qikat në bashkëpunim me këngëtaren e njohur Adelina Ismaili. Kënga ka rezultuar...

Kryesore Show Biz 14:25 - 5 Qershor, 2019

“Padrejtësi, ju nuk i jepni lekët”/ Komentuesja e akuzon, ja si përgjigjet Orinda Huta

Shumë emisione në ekranet shqiptare akuzohen se nuk i pagojnë konkurrentët pasi kanë fituar një lojë me meritë. Orinda Huta dhe bashkëshorti i saj Turjan Hysko...

Kryesore Show Biz 11:25 - 11 Maj, 2019

“Vishem si të më dojë qejfi, nuk jetoj në komunizëm”/Alketa Vejsiu i kthehet ashpër komentueses

Alketa Vejsiu deklaroi në emisionin e saj pak ditë më parë se një pjesë të rrogës së saj do ja dhurojë Xheisonit i cili njihet tashmë...

Kryesore Show Biz 12:10 - 23 Prill, 2019

“Ik moj k****”/Linda Halimi sherr me komentuesen pasi i përmendi familjen

Linda prej disa vitesh jeton në Shtetet e Bashkuara të Amerikës së bashku me bashkëshortin e saj dhe ajo bëhet shpesh herë kryefjala e mediave rozë...

Kryesore Show Biz 10:40 - 24 Shkurt, 2019

“Fitojnë lekë duke marrë të tjerët nëpër gojë!” Ja përgjigja epike që i kthen Olti Curri komentueses

Pasditen e djeshme të ftuar në emisionin “Rudina” ishin gazetarët e njohur Olti Curri, Iva Tiço dhe Enxhi Lula për të folur për temat më të...

Kryesore Show Biz 11:53 - 29 Janar, 2019

Komentuesja e kritikon për stilin, kuptimin e përgjigjes së Tayna-s e gjetëm në “Google”!

Vetëm brenda një viti Tayna arriti të kthehej në një prej repereve më të njohura shqiptare. Nga ana tjetër ajo ka krijuar një stil të sajin,...

Kryesore Show Biz 11:53 - 13 Janar, 2019

“Ça mban o dhè?” Komentuesja e ofendon rëndë, por Rozana Radi ka përgjigjen perfekte

Veç muzikës, aktrimi është një tjetër talent i Rozana Radit për të cilin jemi të gjithë dëshmitarë. Moderatorja dhe këngëtarja është treguar gjithnjë e hapur për...