Connect with Us

All posts tagged "komode"

Fashion 12:53 - 23 Nentor, 2019

Si të ndiheni sa më komodë në përditshmëri?/ Ja kombinimet më të bukura për pulovrat në këtë sezon

Me ardhjen e stinës së dimrit patjetër që nuk mund të mungojnë në garderobë pulovrat. Ato janë gjithnjë një alternativë e mirë për të qenë ngrohtë...

Fashion 14:20 - 10 Nentor, 2019

Veshja më komode e ditës/ Zbuloni kombinimet që mund të bëni me një bluzë të bardhë

Një bluzë pambuku e bardhë, me ca shkronja të zeza sipër, të bën të dukesh menjëherë stil në të gjitha ditët. Aq më tepër sot, kur...

Fashion 13:48 - 20 Tetor, 2019

Komode dhe të kombinueshme/ Zbuloni çantat më “in” për këtë sezon vjeshte

Stina e vjeshtës, është pothuajse më e pëlqyera për të gjithë njerëzit. Dhe kjo na bën që mos të vishemi me shumë rroba si në stinën...

blerje kepucesh keshilla
Fashion 11:40 - 9 Qershor, 2019

Foto/ Çfarë duhet të vishni këtë verë që të jeni komodë? Ja disa ide fantastike

Edhe pse menduam se shirat do të vazhdonin deri në fund të këtij muaji, më në fund dielli doli. Në mënyrë që të ndihemi mirë nga...

Fashion 23:20 - 8 Maj, 2018

Këpucët që do ju bëjnë të ndiheni si princeshë në ditën tuaj më të bukur

Vera po vjen dhe bashkë me të dhe sezoni i dasmave. Shumë vajza do ngjiten në altar dhe do shikojnë veten me fustan të bardhë. Fustani...

Life Style 22:02 - 5 Prill, 2017

Pse humbja e virgjërisë sot është më komode se kurrë më parë

Në kohërat e hershme, seksi ishte konsideruar si diçka e pakënaqshme dhe e turpshme, si dhe vetëm mendimi për seks e kishte rritur nivelin e shqetësimit...

Fashion 10:30 - 27 Dhjetor, 2016

Sportive dhe komode

Mundohuni të shmangni aksesorët e rëndë, ato që e bëjnë pamjen tuajn të ekzagjeruar. Përse të mos zgjidhnit kostumet sportive për mëngjeset tuaja? Do të dukeni...

Fëmija 16:47 - 15 Mars, 2015

Karriget dhe ndenjëset komode për femijët

Kur fëmija juaj fillon të ushqehet me ushqime solide, atëherë karrigja është e mirëseardhur. Ajo i ofron fëmijës tuaj një vend të sigurtë për të eksperimentuar...