Connect with Us

All posts tagged "kompliment"

Showbizz 16:45 - 6 Tetor, 2019

Dritan Shakohoxha nuk i “reziston” dot Luana Vjollcës/ Ka vetëm dy fjalë për moderatoren seksi

Komentatori i njohur Dritan Shakohoxha ka qenë mbrëmjen e kaluar i ftuar në emisionin e Luana Vjollcës, “Shiko kush Luan.” Nëpërmjet një fotoje të postuar në...

Kryesore Show Biz 20:35 - 20 Shtator, 2019

Po e përndjekin vetëm vajzat e bukura/ Pas ndarjes nga Nora, Roberti sqaron komplimentin e fanses

Ndarja e Robert Berishës dhe Nora Istrefit ka bërë bujë të madhe në të gjitha mediat rozë. Pas lajmit të ndarjes, Roberti ka qenë më së...

Kryesore Show Biz 13:10 - 18 Mars, 2019

“Është kompliment i madh”/Këngëtaren shqiptare e krahasojnë me Lady Gaga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Ava Koçi, e njohur në mbarë botën si Ava Max që pas suksesit të këngës ‘Sweet but psycho’  është bërë mjaft e...

Kryesore Show Biz 10:40 - 26 Janar, 2019

Stilisti shqiptar komplimenton Alessia Marcuzzin dhe ka një vërejtje për prezantueset shqiptare: Visheni keq!

Dje mbrëma nisi puntata e parë e emisionit të famshëm italian “Isola dei famosi” nën drejtimin e Alessia Marcuzzi-t. Prezantuesja e njohur tërhoqi vëmendjen e të...

Kryesore Show Biz 12:10 - 11 Dhjetor, 2018

“Ç’mu desh mua”, Alketa Vejsiu i bëri një kompliment Robertit, por e zuri belaja

Alketa Vejsiu komplimentoi mbrëmjen e djeshme, anëtarin e jurisë Robert Aliaj, por duket se nuk u kuptuan mirë. Moderatorja u shpreh se Roberti është pëlqyer shumë...

Showbizz 15:00 - 29 Janar, 2015

Michelle Obama komplimentohet për veshjen e saj në Indi

Zonja e parë gjithmonë elegante, ka mbërritur në Indi të dielën së bashku me presidentin Barack Obama për një vizitë tre ditore. Ajo u prit jo...