Connect with Us

All posts tagged "koncert"

Showbizz 16:10 - 23 Shkurt, 2020

VIDEO- Incidenti në koncertin e Elvana Gjatës/ Fansi i zjarrtë i këngëtares e tërheq drej turmës

Elvana Gjata është një nga këngëtaret më të pëlqyera dhe të dashura për publikun shqiptar. Performancat e saj nëpër koncerte mbledhin fansat e muzikës së saj...

Showbizz 18:25 - 17 Shkurt, 2020

“Kam humbur tërësisht zërin tim”/ Elton John ndërpret performancën për shkak të sëmundjes

Elton John ka ndërprerë në mes koncertin e tij për shkak të një problem shëndetësor. Gjatë koncertit në Zelandën e Re u detyrua ta linte performancën...

Showbizz 18:40 - 12 Shkurt, 2020

Vogëlushja shqiptare që mahniti francezët me zërin e saj/ Erza me koncert në Prishtinë

Erza Muqolli është një emër jo pak i dëgjuar për shqiptarët. Erza është vogëlushja nga Kosova e cila me zërin e saj bëri për vete jurinë...

Showbizz 13:19 - 24 Janar, 2020

Këngëtari seksi latin koncert në Tiranë/ Zbulohet data

Para pak ditësh në rrjet qarkulloi lajmi se këngëtari seksi latin Maluma  do të mbajë një koncert në Tiranë. Detajet e para sapo kanë dalë dhe...

Showbizz 17:20 - 18 Janar, 2020

Maluma koncert në Tiranë?/ Çmenden fansat

Maluma është një nga këngëtarët më të seksi dhe të dashur në të gjithë botën. Ai numëron dhjetëra hite që kanë me miliarda e miliona klikime....

Showbizz 13:31 - 11 Dhjetor, 2019

Gashi flet për herë të parë për sëmundjen e tij/ Reperi zbulon frikën më të madhe që e tmerron

Reperi me origjinë shqiptare Gashi është një nga personazhet i cili po ngjit shkallët e suksesit në skenat ndërkombëtare. Reperi numëron disa këngë hit dhe së...

Showbizz 13:26 - 5 Dhjetor, 2019

Fuqia e femrës/ Pas vizitës në Shqipëri, Bebe Rexha zbulon dëshirën e saj më të madhe

Këngëtarja me origjinë shqiptare Bebe Rexha vizitoi disa ditë më parë vizitoi Shqipërinë ku dhe dha fondet që kishte mbledhur për familjet e prekura nga tërmeti....

Showbizz 15:19 - 2 Nentor, 2019

VIDEO- Të çmendur pas Taynës/ Fansat e saj vrapojnë duke bëritur drejt saj, ja reagimi i reperes

Tayna është një nga reperet më të përfolura të momentit. Këngët e saj janë hite të padiskutueshme dhe kjo normalisht nga numri i mad hi fansave...

Showbizz 11:53 - 2 Nentor, 2019

“12 mijë euro për një koncert”/Zbulohen shifrat “tronditëse”, ja sa paguhen këngëtarët shqiptarë

Prej vitesh është përfolur se këngëtaret shqiptarë paguhen me shifra të frikshme për koncertet e tyre të përditshme në shumë vende të Shqipërisë dhe jo vetëm....

Showbizz 11:00 - 27 Tetor, 2019

FOTO-E akuzoi për kopjim të koncertit/ Reperi i famshëm ndërkombëtar ka dy fjalë për Capital T

Ditën e djeshme, reperi shqiptar Capital T akuzoi reperin me famë botërore, Tyga se i ka kopjuar skenën e koncertit “Time Capsule”. Capital postoi dy foto,...

Showbizz 16:19 - 26 Tetor, 2019

“Jam shumë e mërzitur”/ Rita Ora e “dëshpëruar” anulon koncertin

Këngëtarja me famë botërore Rita Ora ka dhënë lajmin e trishtë për fansat. Ajo është detyruar të anulojë koncertin e saj në Gjermani për arsye shëndetësore....

Showbizz 20:19 - 25 Tetor, 2019

Nuk përmbahet Capital T/ Pas koncertit madhështor në Tiranë, zbulon surprizën e radhës

Vetëm pak javë më parë reperi Capital T mbajti një koncert madhështor në Tiranë që e quajti “Time Capsule.” Të gjithë fansat e reperit patën mundësinë...

Showbizz 14:13 - 21 Tetor, 2019

VIDEO-Çfarë ndodhi?/ Melinda Ademit i ndodh e papritura në koncert

Edhe pse pak ditë më parë të gjithë qeshën me videon e këngëtares botërore Lady Gaga e cila u rrëzua në mes të skenës, e njëjta...

Showbizz 10:05 - 16 Tetor, 2019

“Nuk do e harroj kurrë”/ Çfarë ndodhi me Elvana Gjatën në koncertin e saj në Shkup?

Këngëtarja më e pëlqyer për publikunn shqiptar, Elvana Gjata, vijon të mbajë koncerte të njëpasnjëshme në Shqipëri dhe jo vetëm.  Këngëtarja bukuroshe është kthyer pas në...

Showbizz 17:26 - 6 Tetor, 2019

Me keqardhje dhe dashuri, Xhensila anulon koncertin/ Ja çfarë ndodhi me këngëtaren

Këngëtarja Xhensila Myrtezaj është një nga më të kërkuarat në koncerte pasi publiku e pëlqen dhe i ndjek gjithnjë projektet e saj. Këngëtarja ka njoftuar se...