Connect with Us

All posts tagged "kopjim"

Fashion 14:32 - 25 Janar, 2020

Fotot- E përjashtuan nga klani Kardashian/ Jordyn Woods kopjon Kim Kardashian

Tashmë ajo është jashtë klanit Kardashian dhe Jenner. Por influenca e tyre shihet në rrjetin social të Jordyn Woods e cila është shfaqur e veshur si...

Showbizz 15:30 - 23 Nentor, 2019

U tha se kishte kopjuar fustanin e Elvana Gjatës/ Reagon stilistja e njohur greke

Këngëtarja Elvana Gjata dhe Eleni Foureira u shfaqën të dyja me të njëjtin fustan dhe menjëherë filluan aludimet për të gjetur se cili fustan është kopjuar...

Showbizz 17:55 - 8 Nentor, 2019

U tha se i bëri “diss” se i kopjoi klipin e këngës/ Shpërthen Noizy: “Duan të na fusin në sherr”

Reperi nga Kosova Mozzik pak orë më parë ka publikuar këngën e tij më të re “Dhelpër dinake.” Pas publikimit të klipit në rrjetet sociale nisi...

Showbizz 11:00 - 27 Tetor, 2019

FOTO-E akuzoi për kopjim të koncertit/ Reperi i famshëm ndërkombëtar ka dy fjalë për Capital T

Ditën e djeshme, reperi shqiptar Capital T akuzoi reperin me famë botërore, Tyga se i ka kopjuar skenën e koncertit “Time Capsule”. Capital postoi dy foto,...

Kryesore Show Biz 14:21 - 11 Korrik, 2019

Biznesmenia publikon linjën e re të syzeve/ Kim Kardashian akuzohet për kopjim

Biznesmenia e famshme Kim Kardashian në bashkëpunim me dizenjuesen gjermane Carolina Lemke kanë promovuar koleksionin më të ri të syzeve. Diet Prada ka vënë re që...

Kryesore Show Biz 17:00 - 8 Janar, 2019

Zbulohet arsyeja pse Brad Pitt kopjonte çdo të dashur që kishte në krah

Misteri shpaloset para syve tuaj! Gjysmë viti më parë, fotografja Sarah McGonagall nxorri në pah faktin se Brad Pitt dukej gjithnjë fiks si e dashura që kishte në krah....

Kuriozitete 23:40 - 8 Mars, 2018

Si t’ia bëni kur shoku juaj ju kopjon gjithmonë?

Në filmat horror shokët shfaqen shumë të mirë në fillim. Por më pas ata fillojnë të të marrin rrobat, të kopjojnë në çdo gjë e arrijnë...

Kuriozitete 23:45 - 15 Tetor, 2017

Mënyrat e çuditshme që fëmijët përdorin për të kopjuar në shkollë

Kanë ikur ditët kur fëmijët mësonin shumë dhe ishin të përgatitur. Tashmë me zhvillimin e teknologjisë, me daljen e telefonave fëmijët po zhvillojnë dhe mënyrat se...

Kryesore Show Biz 01:00 - 23 Shtator, 2017

Kim Kardashian nuk ka qënë nxënëse ekselente/ Mësoni mënyrën e saj të kopjimit në provime

E pyetur nga Ellen Degeneres, Kim Kardashian ka treguar sekretin që mundohej të fshinte nga prindërit e saj. Ajo thot që ka kopjuar në çdo provim...