Connect with Us

All posts tagged "Kourtney Kardashian"

Showbizz 13:23 - 19 Prill, 2020

U përplasën fizikisht në show/ Kim Kardashian lë pas mëritë, uron të motrën për ditëlindje

Ditën e sotme Kourtney Kardashian feston ditëlindjen dhe pse në izolim për shkak të Coronavirus, ka marrë surpriza fantastike nga miqtë dhe familjarët e saj. Para...

Showbizz 13:09 - 19 Prill, 2020

FOTOT-Festë ditëlindjeje në kohë izolimi/ Kourtney Kardashian merr surprizën fantastike

Kourtney Kardashian ka festuar ditëlindjen e saj së fundmi, edhe pse ndryshe nga çdo vit tjetër për shkak të kushteve të karantinës. Motrat e famshme janë...

Showbizz 12:37 - 3 Prill, 2020

Pas sherrit të bujshëm me Kim Kardashian/ Kourtney vendos të tërhiqet nga show

Pak ditë më parë, në reality shown e famshëm të moratve Kardashian dhe Jenner u transmetua episodi ku Kim dhe Kourtney u përplasën fizikisht me njëra-tjetrën....

Showbizz 11:07 - 25 Mars, 2020

VIDEO-Kapje për flokësh dhe shpulla fytyrës /Plas sherri mes motrave seksi Kim Kardashian dhe Kourtney

Kourtney Kardashian dhe Kim Kardashian janë përballur fizikisht. Sherrin e ka nisur Kourtney teksa ka goditur me shishe motrën e saj Kim. Së fundi është publikuar...

Showbizz 17:15 - 7 Mars, 2020

FOTO- Kourtney Kardashian tregon këmbët seksi/ Pozat e saj “ndezin” rrjetin

Edhe pse mund të jetë vetëm 1.50 cm e gjatë, Kourtney Kardashian di shumë mirë si të tërheqë vëmendjen dhe të bëjë që këmbët e saj...

Showbizz 13:35 - 13 Shkurt, 2020

Kourtney Kardashian ngre temperaturat/ 40 vjeçarja ndez rrjetin me format

Kourtney Kardashian i ka çmendur të gjithë me format e saj.E veshur me bikini ngjyrë të verdhë, Kourtney ka treguar dhe një herë se është një...

Showbizz 15:14 - 17 Janar, 2020

5 motrat më të famshme në botë/ Fotot më bombë të biznesmeneve më të ndjekura në Instagram

Secila prej tyre është e famshme në fushën e saj. Bëhet fjalë për motrat Kardashian-Jenner, të cilat kanë pushtuar rrjetet sociale që në fillimet e tyre....

Showbizz 11:15 - 29 Dhjetor, 2019

Kourtney Kardashian harron tradhtinë e ish partnerit/ Modelja rikthehet dhe këtë herë gjërat po bëhen serioze

Marrëdhënia e Kourtney Kardashian me Younes Bendjima ka qenë gjithmonë ndër më të komentuarat në media, kjo për faktin se ato ndahen e ribashkohen shumë herë....

Showbizz 13:29 - 9 Dhjetor, 2019

Kim Kardashian kërcënon motrën e saj Kourtney: “Do të të flak…”

Familja Kardashian-Jenner është një nga më të njohurat për shkak dhe të serialit Keeping up with Kardashians. Vajzat po përgatiten për sezonin e rid he i...

Showbizz 18:20 - 6 Dhjetor, 2019

Kourtney Kardashian “kapet mat”/ Rikthehet tek ish i dashuri 26 vjeçar

Modelja e njohur Kourtney Kardashian nuk i ka rezistuar shumë vetmisë dhe ka vendosur të kthehet sërish me ish të dashurin e saj, Younes Bendjima. Miliarderja...

Fashion 14:13 - 4 Dhjetor, 2019

Kim Kardashian dhe Kourtney shkëlqejnë në eventin e Dior/ Zbuloni si u veshën personazhet më të famshëm

Kim Kardashian ka treguar edhe një herë që është një nga ikonat e modës. Biznesmenia së bashku me motrën e saj, modelen Kourtney Kardashian kanë shkëlqyer...

Showbizz 16:39 - 29 Tetor, 2019

“Nuk duhet të shqetësohesh për fëmijë që nuk janë të tutë”/ Modelja e famshme i kthehet komentuesit

Modelja e famshme Kourtney Kardashian është një nga personazhet më të komentuara të showbizit të huaj. Ajo është përballur shpesh herë me komente dhe kritika negative....

Kryesore Show Biz 15:23 - 7 Shtator, 2019

“Duhet të shkosh patjetër në spital”/ Kim Kardashian e shqetësuar për problemin shëndetësor të Kourtney

Biznesmenia Kim Kardashian West është shqetësuar shumë për shëndetin e motrës së saj Kourtney Kardashian. Në një nga episodet e reja të serialit “Keeping up With...

Life Style 18:56 - 21 Maj, 2019

Nuk do ta përballoni dot/ Kardashian “drithëron” me foton e fundit

Kourtney Kardashian është një modele, personazh që bën show, biznesmene e cila së bashku me motrat Kim dhe Khloe ka krijuar industrinë e saj. Së fundmi...

Kryesore Show Biz 11:20 - 17 Korrik, 2018

Kourtney ekspozon të pasmet në Instagram/ I dashuri e kritikon në sy të të gjithëve

I dashuri i Kourtney Kardashian, Younes Bendjima, nuk dëshiron që partnerja e tij të ekspozohet më tepër se ç’duhet në Instagram. Pasi ajo publikoi një foto...