Connect with Us

All posts tagged "kreativitet"

Trendi Sot 10:54 - 11 Shtator, 2019

Intuitë dhe kreativitet/ Zbuloni shenjat e horoskopit që ju lexojnë mendjen

A jeni një prej shenjave intuitive të zodiakut? Ndërsa horoskopi na ndihmon të zbulojmë disa anë të personalitetit, qofshin të mira apo të këqija, nuk mund...

Kuriozitete 23:50 - 2 Tetor, 2017

Foto/ Artistja japoneze e ushqimit kthen mëngjesin e saj në një vepër arti

Nuk ka dyshim që mëngjesi është vakti më i rëndësishëm i ditës. Kjo është koha perfekte kur trupi ka nevojë për ushqim të shëndetshëm për të...

Kuriozitete 16:17 - 4 Tetor, 2015

16 vjeçari me shpikje gjeniale për nënat me aftësi të kufizuara

Dhe sikur për fat, Alden Kain një nxënësi shkollës së mesme nga Detroiti i cili kishte filluar një kurs të veçantë dizajni, ka bashkëpunuar me Sharina’n...