Connect with Us

All posts tagged "kritika"

Showbizz 14:41 - 20 Dhjetor, 2019

Kim Kardashian irriton fansat me fotot e fundit: “Kjo është një e zezë tallëse”

Kim Kardashian i ka irrituar të gjithë fansat e saj me fotot e fundit. Ndjekësit e saj e akuzojnë atë për Blackface pasi në fotot që...

Showbizz 11:05 - 17 Nentor, 2019

“Pushteti i Vera Grabockës është…”/ Kritikat për festivalin e këngës, Eli Fara flet për herë të parë

Këngëtarja shqiptare e cila është shumë e dashur për publikun me këngët e saj të suksesshme, Eli Fara ishte e ftuar së fundmi në emisionin “Klanifornia”...

Showbizz 16:39 - 29 Tetor, 2019

“Nuk duhet të shqetësohesh për fëmijë që nuk janë të tutë”/ Modelja e famshme i kthehet komentuesit

Modelja e famshme Kourtney Kardashian është një nga personazhet më të komentuara të showbizit të huaj. Ajo është përballur shpesh herë me komente dhe kritika negative....

Showbizz 10:19 - 25 Tetor, 2019

FOTO-“Shfrytëzojnë kafshët për të marrë para”/Pas kritikave, Jonida Maliqi merr vendimin drastik

Ditën e djeshme, këngëtarja shqiptare Jonida Maliqi publikoi një foto ku kishte pozuar me dy majmunë të lidhur me zinxhirë. Por kjo foto e shqetësoi shumë...

Showbizz 15:44 - 20 Tetor, 2019

VIDEO-Morena Taraku publikon këngën e re “Missed Call”/ Ja kritikat që kemi ne për të

Morena Taraku është një këngëtaret që njihet për jetën luksoze. Këngëtarja seksi sapo ka publikuar klipin e saj më të ri të titulluar “Missed Call.” Në...

Showbizz 10:55 - 12 Tetor, 2019

“Turp gazetares, duhet të më kërkoni falje”/ Pas kritikave për “Shote Galicën”, reagon Delinda Disha

Pas aktrimit të saj në “Klanifornia”, ku aktorja Delinda Disha luajti rolin e Shote Galicës, mori shumë kritika për batutat e saj. Një ndër batutat e...

Showbizz 12:04 - 1 Tetor, 2019

VIDEO-Rudina Dembacaj injoron ofendimet dhe kritikat tuaja/ Ja si po e kalon ajo “stresin e ndarjes”

Në muajin që kaloi, lajmi se aktorja dhe moderatorja Rudina Dembacaj u nda nga bashkëshorti për shkak të tradhëtise së saj me një ish deputet të...

Kryesore Show Biz 12:25 - 31 Dhjetor, 2018

Pas kritikave të ashpra, a do të ketë një sezon të dytë? Renato Mekolli zbulon fatin e “Hell’s Kitchen”

Padyshim që sezoni i parë i spektaklit “Hell’s Kitchen” ka qënë ndër formatet televizivë më të komentuar ndonjëherë në vendin tonë. Ishte sjellja e shef Renato...

Kryesore Show Biz 10:10 - 27 Tetor, 2018

“Masakrim komplet”, Renato Mekolli i përgjigjet kritikëve të “Hell’s Kitchen”

“Kuzhina e Djallit” është spektakli i gatimit që ka ngritur siparin në televizionin “Top Channel” dhe u shoqërua me shumë kritika për shkak të gjuhës së...

Kryesore Show Biz 12:47 - 24 Tetor, 2018

Nuk i interesojnë kritikat, Renato Mekolli bën namin në puntatën e dytë

Këtë të premte që lamë pas, nisi emisioni më i ri në Top Channel, “Hell’s Kitchen”, i moderuar nga shefi i njohur i kuzhinës, Renato Mekolli....

Kryesore Show Biz 22:45 - 15 Nentor, 2017

Aktorja e njohur ka një mesazh për kritikuesit/ Sepse është 45 vjeçe dhe beqare

Tracee Ellis Ross ka pasur një karrierë të zënë. Ajo është një aktore dhe një komediane,  kohët e fundit fitoi një Globë të Artë për punën...

Kuriozitete 08:23 - 25 Korrik, 2017

Keni frikë nga kritikat /7 mënyrat për t’i përballuar me sukses

Mund t’ju lëndojë rëndë kur dikush fajëson ju ose performancën tuaj. Qoftë kur është një mik që ju bën të ditur se ngjyra e re e...

Kryesore Show Biz 20:00 - 3 Mars, 2017

Kritikohet ashpër Kim Kardashian/Ku shkon e zhveshur ashtu?

Kim Kardashian ka dalë për të darkuar me reperin e famshëm Kanye West, ndërsa cifti dukej shumë i lumtur nën shoqërinë e njëri tjetrit duke shijuar...

Kultura 17:54 - 6 Qershor, 2015

Skulptori “mbron” instalacionin në Versajë me forme vagine

Skulptori britanik, Anish Kapoor mbrojti e nuk pranoi kritikat që iu bene veprës së tij të artit, vendosur në pallatin francez të Versajës që është cilësuar...

Life Style 20:00 - 17 Maj, 2015

Pesë arsye pse kritikat e të tjerëve vlejnë shumë në jetët tona

  Të mirëpresësh kritikat e njerëzve mund të jetë një gjë e vështirë. Në një farë mënyre, e gjithë bota rreth nesh varet nga opinionet dhe...