Connect with Us

All posts tagged "kunata"

Showbizz 11:05 - 1 Nentor, 2019

Marrëdhënie perfekte kunatash/ Dua Lipa publikon foton seksi, ja komentet e papara të Bella Hadid

Këngëtarja me origjinë shqiptare Dua Lipa e cila tashmë njihet në të gjithë botën për talentin e saj, po shijon prej disa muajsh romancën e re...

Showbizz 18:11 - 13 Tetor, 2019

FOTO- Harrojini kunatat rivale/ Jonida dhe Bora janë shembull, ja çfarë bëjnë ato

Prej disa muajsh, këngëtarja Jonida Maliqi dhe moderatorja Bora Zemani janë vënë në qendër të vemendjes nga mediat rozë për shkak të historive të tyre të...

Kryesore Show Biz 10:55 - 13 Korrik, 2019

“Janë të orkestruara”/ Pajtimi i kunatave mbretërore është thjesht një skenar?

Pak ditë më parë disa foto nga dalja e parë publike e Archie-t dhe pajtimi i Kate dhe Meghan bënë xhiron e internetit por vetem sot...

Kryesore Show Biz 21:00 - 28 Dhjetor, 2018

Mosmarrëveshjet nuk qenkan mes kunatave: Ja çfarë ndodhi mes William dhe Meghan ditën e Krishtlindjes

Pas disa javëve të përshkruara nëpër media si drama familjare midis Princ William, Kate Middleton, Meghan Markle dhe Princi Harry, katërshja e famshme u shfaqën së...

Kuriozitete 08:43 - 28 Maj, 2015

Tradhton gruan me kunatën dhe arratiset me vjehrrën

Një histori e që duket e vështirë për të qenë e vërtetë. Duket më shumë si një pjesë e telenovelave që shohin gratë pasditeve, por në...

Showbizz 18:35 - 28 Shkurt, 2015

Tuna na prezanton me kunatat

Altuna Sejdi, e njohur nga të gjithë si Tuna apo “zogu më i mirë prej krejtëve”, është duke kaluar disa ditë pushimi në Maqedoni me të dashurin...