Connect with Us

All posts tagged "kuq"

Showbizz 13:40 - 20 Nentor, 2019

FOTO-Nga tapeti i kuq tek Instagrami/Trendi “seksi” që shumë pak guxuan ta provojnë

Mendonit se të provoni një trend të tillë është tepër sfiduese? Mendojeni sërish! VIP-at tashmë po sfidojnë veten me këtë trend, që prej përdorimit të tantellës...

Showbizz 11:10 - 28 Shtator, 2019

“Po më pëlqen vetja”/ Me një fustan të kuq seksi, Ronela Hajati e “djeg” në një klub nate në Miami

Ditët e fundit, në mediat rozë u përfol shumë për marrëdhënien e re të Young Zerkës me një bjonde simpatike, por Ronela Hajati duket se nuk...

Kryesore Show Biz 21:53 - 6 Shtator, 2019

Me bikini të kuq dhe forma “shpërthyese”/ Modelja britanike nuk zhgënjen fansat me fotot provokuese

Ish banorja e “Celebrity Big Brother” në Angli, Chloe Khan prej disa vitesh i ka mahnitur me format e saj seksi fansat në Instagram ku numëron...

Fashion 11:40 - 4 Shtator, 2019

Yjet në tapetin e kuq/ Këngëtarja shqiptare i mahnit të gjithë me veshjen që i lë pak vend imagjinatës

Mbrëmjen e djeshme, në Londër u zhvillua eventi “GQ Men Of The Year Awards 2019″, ku shumë yje të Hollywood kaluan në tapetin e kuq si...

Kryesore Show Biz 10:53 - 24 Maj, 2019

Ndryshim drastik/Aurela Hoxha parakalon në tapetin e kuq në Kanë por i habit të gjithë me fytyrën e saj

Këtë vit shumë shqiptare kanë “pushtuar” Kanën dhe sigurisht nuk mund të mbeste pas edhe blogerja Aurela Hoxha e cila parakaloi mbrëmjen e djeshme në tapetin...

Fashion 11:53 - 25 Shkurt, 2019

A nuk ishte ky tapeti i kuq më i bukur i të gjitha kohërave? Gjithë veshjet mbresëlënëse nga ceremonia e çmimeve Oscar

Kur flitet për veshjen te “Oscar” nuk mund të jesh asnjëherë e ekzagjeruar. Ngjyra që mbizotëroi këtë vit në tapetin e kuq ishte metalizato dhe e...

Life Style 10:55 - 21 Dhjetor, 2018

Ja çfarë janë nishanet me ngjyrë të kuqe që ju dalin në lëkurë dhe si t’i trajtoni

Mjekët dermatologë kanë paralajmëruar gjithmonë për rëndësinë që duhet t’u kushtojmë nishaneve që kemi në lëkurë. Por, veç atyre që konsiderohen si normalë, shpesh në trup...