Connect with Us

All posts tagged "Kylie Jenner"

Fashion 14:52 - 6 Dhjetor, 2019

FOTO-Më seksi se kurrë/ Kylie Jenner tregon linjat “bombë” nga pushimet

Miliarderja më e re në botë Kylie Jenner është një nga vajzat më të ndjekura dhe të komentuara të showbizit të huaj. Jenner ka vendosur të...

Showbizz 18:58 - 30 Nentor, 2019

Harxhon mijëra dollarë për sigurinë/ Kylie Jenner e fiksuar pas mbrojtjes

Caitlyn Jenner ka treguar se Kylie Jenner shpenzon jashtëzakonisht shumë përsa i përket mbrojtjes, sigurisë. Gjatë një interviste “I’m a celebrity, get me out of here!”...

Showbizz 16:46 - 24 Nentor, 2019

Kylie Jenner shiti gjysmën e kozmetikës për 600 milionë dollarë/ Çfarë po ndodh me miliarderen?

Javën e kaluar Kylie Jenner shiti 51 përqind të aksioneve të kozmetikës Kylie, kompanisë gjigante të bukurisë Coty. Teksa ajo ka mbetur me 49 përqind, kompania...

Showbizz 21:25 - 23 Nentor, 2019

FOTO-Kylie Jenner bën ndryshimin në pamje/ Miliarderja shfaqet super sensuale

Miliarderja më e famshme në botë Kylie Jenner është një nga personazhet që është frymëzim mode për shumë vajza kudo në botë. Format e saj e...

Showbizz 19:52 - 20 Nentor, 2019

Kylie Jenner shiti gjysmën e “perandorisë” së saj të kozmetikës/ Kriss zbulon arsyen

Miliarderja Kylie Jenner ditën e djeshme ka shitur 51 përqind të aksioneve të kozmetikës kompanisë “Coty”. kjo kompani është kontrrolluese e shumë kompanive të tjera të...

Showbizz 16:02 - 20 Nentor, 2019

Një “kopje” e Kylie Jenner/ Tyga prezanton të dashurën e re, ngjashmëria e saj me miliarderen është e frikshme

Reperi i njohur Tyga ka festuar 30 vjetorin e tij të lindjes në jahtin e tij me të dashurën e re Ana Beatriz Boaretto. Tyga ka...

Showbizz 15:25 - 19 Nentor, 2019

Mbi 3 milionë pëlqime në foto/ Kylie Jenner çmend ndjekësit me setin e fundit

Miliarderja Kylie Jenner është një nga vajzat më të bukura dhe të pëlqyera të showbizit të huaj. Së fundi Kylie ka publikuar fotot nga koleksioni i...

Showbizz 17:43 - 17 Nentor, 2019

Më e preferuara e meshkujve/ Kjo është dieta që mban Kylie Jenner për të ruajtur linjat e saj seksi

Kylie Jenner është një nga vajzat më seksi dhe e përfolur për format e trupit. Të shumta janë vajzat që duan të kenë linjat e saj...

Showbizz 22:23 - 15 Nentor, 2019

FOTO-Flakë e kuqe/ Kylie Jenner sjell atmosferën e festave të fundvitit

Ndonëse ende nuk kemi hyrë në muajin festiv, Dhjetorin, të shumtë janë personazhet e famshëm që kanë nisur me përgatitjet për festat e fundvitit. Një ndër...

Showbizz 17:46 - 15 Nentor, 2019

VIDEO-Kylie Jenner “ngre” temperaturat/ Miliarderja i çmend të gjithë me linjat seksi

Miliarderja Kylie Jenner nuk ndalet së eskpozuari linjat e saj tejet seksi. Pas ndarjes nga partneri i saj Travis Scott, Kylie ka vendosur të shijojë në...

Showbizz 22:05 - 13 Nentor, 2019

Kylie Jenner i dërgon mesazhin Travis: “Po kërkon personin e gabuar”

Miliarderja 22-vjeçare, Kylie Jenner dhe ish partneri i saj Travis Scott, prej ditësh janë në qendër të vëmendjes për shkak të ndarjes së tyre pas shumë...

Showbizz 19:21 - 9 Nentor, 2019

Drake i jep fund thashethemeve/ Sqaron njëherë e mirë lidhjen me Kylie Jenner

Të gjitha mediat po shkruajnë se mes reperit Drake dhe miliarderes Kylie Jenner ka një lidhje që shkon përtej miqësisë. Prej ditësh janë përfolur se janë...

Showbizz 18:21 - 8 Nentor, 2019

Bombastike dhe super provokuese/ Fotot më të nxehta të mikes më të ngushtë të Kylie Jenner

Ajo është një nga mikeshat më të ngushta të miliarderes Kylie Jenner. Bëhet fjalë për bukuroshen bjonde Anastasia Karanikolaou, e cila ka tërbuar rrjetin me fotot...

Showbizz 18:21 - 6 Nentor, 2019

Pas ndarjes nga Travis Scott/ Kylie Jenner dhe Drake kalojnë momente “romantike” së bashku

Kohët e fundit është përfolur në mediat e huaja se mes Kylie Jenner dhe Drake ka një “tërheqje” shumë të fortë. Dhe duket se Kylie Jenner...

Showbizz 15:27 - 6 Nentor, 2019

FOTO-Kylie Jenner shfaqet si asnjëherë më parë/ Pa make up dhe e veshur sportive është shumë larg vajzës seksi

Kylie Jenner është cilësuar si një nga vajzat më seksi në botë. Jemi mësuar që në rrjetet e saj sociale të shohim foto ku tregon format...