Connect with Us

All posts tagged "kylie"

Showbizz 10:20 - 18 Tetor, 2019

VIDEO- Kylie Jenner bëhet këngëtare dhe realizon ëndrrën e fansave/ Miliarderja regjistron këngën e parë

Miliarderja më e re në botë, Kylie Jenner mesa duket nuk do të qëndrojë vetëm në botën e make-up. Edhe pse ka pak muaj që ajo...

Fashion 14:46 - 12 Tetor, 2019

FOTOT- Poza më seksi dhe e pëlqyer e momentit/ Nga Kylie Jenner tek Rita Ora, njihuni me trendin që po pushton Instagramin

Instagrami njihet tashmë për trendet që “shpiken” gjatë gjithë kohës dhe bëhen virale tek përdoruesit dhe më pas të famshmit botërorë. Poza më virale e momentit...

Showbizz 22:24 - 7 Tetor, 2019

“Përdori ato para për të ndihmuar të tjerët”/Ekspozoi makinën “Bugatti”, komentuesit “masakrojnë” Kylie Jenner

Mbrëmjen e djeshme miliarderja më e re në botë, Kylie Jenner tregoi nëpërmjet një postimi në rrjetet sociale, blerjen e saj më të fundit, një makinë të...

Kryesore Show Biz 21:53 - 8 Gusht, 2019

Pas skandalit të tradhëtisë/ Kylie Jenner tregon si është marrëdhënia mes saj dhe shoqes së ngushtë

Miliarderja më e re në botë sipas Forbes, Kylie Jenner ka qënë prej kohësh në qendër të vëmendjes për shkak të skandalit së shoqes së saj...

Kryesore Show Biz 11:40 - 19 Korrik, 2019

“Hiq dorë nga photoshop-i”/ Këmba e “çuditshme” e Kylie Jenner i habit të gjithë

Pas suksesit që pati me linjën e re të kozmetikës, e cila mban emrin “Kylie Skin”, Kylie Jenner ka nisur udhëtimin e verës me vajzat e...

Kryesore Show Biz 13:25 - 3 Korrik, 2019

Foto- Bilionerja më e re në botë/ Kylie Jenner “nxeh” Instagramin, tregon format seksi me bikini

Me bikini ngjyrë argjendi dhe një kapele të madhe, bilionerja Kylie Jenner pozon për të promovuar linjën e saj më të re të bikinit, pjesë e...

Kryesore Show Biz 13:10 - 1 Maj, 2019

Urim i çmendur/Kylie Jenner i kërkon Travis Scott një fëmijë të dytë

Reperi i famshëm Travis Scott i cili njihet edhe si partneri i Kylie Jenner, mbush 27 vjeç dhe urimi që i ka bërë 21-vjeçarja nuk mund...

Kryesore Show Biz 22:45 - 6 Prill, 2019

Zbulohen provat/Jordyn Woods dhe Kylie Jenner janë sërish shoqe të ngushta

Kylie Jenner dhe Jordyn Woods janë përsëri shoqe dhe ka dëshmi për këtë që po themi. E dimë që Kylie ka qenë shumë e mërzitur nga...

Kryesore Show Biz 10:25 - 23 Mars, 2019

Rrëfehet Kylie Jenner: “Pas moshës 15 vjeçare,nuk kam marrë asnjë para nga prindërit e mi “

Kylie Jenner ka diçka për t’i thënë të gjithë atyre që komentuan negativisht statusin e saj si miliardere “self made”. Në një intervistë për “Intervieë Germany”...

Kryesore Show Biz 00:05 - 5 Mars, 2019

E ka tradhtuar? Travis Scott i bën dedikimin romantik gjatë koncertit Kylie Jenner

Ai u rikthye në skenë pasi kaloi disa ditë të vështira, sepse Kylie Jenner dyshoi se e kishte tradhtuar. Dhe Travis Scott u siguruar që t’i...

Kryesore Show Biz 12:25 - 20 Shkurt, 2019

Më në fund Kylie Jenner foli troç për operacionet plastike: “Nuk po i mohoj”

Kylie Jenner i ka mohuar gjithmonë thashethemet për operacionet plastike, por në një intervistë të re për “Paper”, ajo sqaroi se cilat fjalë janë të vërteta...

Kryesore Show Biz 23:00 - 11 Shkurt, 2019

Vonoi, por nuk zhgënjeu! Kylie Jenner tejkalon veten për festën e ditëlindjes së Stormi-t dhe është një çmenduri!

Stormi Webster, vajza e Kylie Jenner dhe Travis Scott, para pak ditësh ka mbushur një vjeç. 21-vjeçarja bashkë me partnerin e saj organizoi një festë ditën...

Kryesore Show Biz 16:10 - 6 Shkurt, 2019

Veza që theu rekordin e Kylie Jenner për foton më të pëlqyer u ça dhe dha mesazhin që na la pa fjalë

Me siguri edhe ti që po lexon në këto momente ke dëgjuar për vezën më të famshme në Instagram e cila theu rekordin e fotos më...

Kryesore Show Biz 22:30 - 4 Shkurt, 2019

Kylie Jenner ka vendosur që të na torturojë: Është shtatzënë për herë të dytë?

Vetëm në fund të janarit fansat e saj dyshuan se Kylie Jenner është në pritje të fëmijës së dytë. 21-vjeçarja e mohoi lajmin e shtatzënisë dhe...

kylie pushime
Kryesore Show Biz 21:15 - 20 Janar, 2019

$31,500 një natë: Brenda resortit luksoz ku po pushon Kylie Jenner

Për momentin, Kylie Jenner po pushon së bashku me familjen dhe miqtë në plazhin Grace Bay – i cilësuar si një ndër plazhet më të mira...