Connect with Us

All posts tagged "lady gaga"

Showbizz 17:12 - 2 Mars, 2020

Videoja drithëruese e këngëtares së famshme/ Zhytet e zhveshur në vaksën plot akull

Pasi u mungoi fansave të saj, Gaga është kthyer me një projekt shumë interesant, ku shfaqet me një “look pink” në të cilin nga ngelën sytë....

Life Style 21:57 - 14 Nentor, 2019

Nga Rihanna tek Lady Gaga/ 4 Dietat që personazhet e famshme mbajnë për të humbur kilet e tepërta

Bella Hadid konsumon mish pule dhe oriz. E rritur nga Yolanda Hadid, Bella mban një mënyrë jetese të shëndetshme me stërvitje të fuqishme, së bashku me...

Showbizz 18:52 - 6 Nentor, 2019

Pasi e akuzuan për ndarjen e Irina Shayk dhe Bradley Cooper/ Lady Gaga sqaron të vërtetën

Performanca e Bradley Cooper dhe Lady Gaga në Oscar ngriti shumë dyshime se mes tyre kishte një romancë dashurie. Menjëherë pas performancës, Bradley dhe Irina i...

Showbizz 16:41 - 2 Tetor, 2019

“Po përdor emrin e Adele për të shitur albumin”/ Fansat tallen me Lady Gaga

Prej tre vjetësh fansat e Lady Gagës po presin që këngëtarja të hedhë në treg albumin e saj të gjashtë. 33 vjeçarja i ka konfuzuar të...

Kryesore Show Biz 10:40 - 14 Gusht, 2019

U tha se e tradhtoi me Lady Gaga/ Irina Shayk ka gati “hakmarrjen” për Bradley Cooper

Pak muaj më parë, lajmi se modelja Irina Shayk dhe aktori Bradley Cooper i dhanë fund lidhjes së tyre 4-vjeçare, u bë qëndra e mediave rozë....

Kryesore Show Biz 11:10 - 20 Korrik, 2019

“Ajo po zhvendoset tek shtëpia e tij”/ Lady Gaga nuk pyet për ndarje, zyrtarizon lidhjen me Bradley Cooper?

Telenovela mes Bradley Cooper, Irina Shayk dhe Lady Gaga vazhdon sërish. Revista “InTouch” sapo na konfirmoi se fjalët paskan qenë të vërteta dhe se Lady Gaga...

Kryesore Show Biz 18:31 - 24 Qershor, 2019

Nuk përfshihet në dramë/ Këngëtarja i habit të gjithë me pamjen e saj

Duke mos e lejuar veten të përfshihet në ndonjë dramë, ditën e sotme këngëtarja Lady Gaga, u pa teksa i drejtohej Teatrit Apollo në New Jork....

Kryesore Show Biz 18:00 - 17 Qershor, 2019

“Tërbohen” fansat/ Këngëtarja puth muzikantin e martuar

Këngëtarja me famë botërore Lady Gaga ka qenë shpesh në fokus të shtypit rozë për faktin se thuhet se është arsyeja për ndarjen e Irina Shayk...

Kryesore Show Biz 12:10 - 4 Qershor, 2019

“Do të jetë ndryshe këtë herë”/ Lady Gaga flet për herë të parë pas ndarjes nga i fejuari

Këngëtarja e njohur ndërkombëtare Lady Gaga pak muaj më parë vendosi të divorcohej nga partneri i saj Christian Carioni duke treguar se lidhja që ata kanë pasur...

Kryesore Show Biz 16:51 - 11 Maj, 2019

“Është koha për party”/ Këngëtarja e famshme del topless

Lady Gaga është një nga këngëtaret më të famshme në botë. Ajo tërhoqi vëmendje të madhe teksa u shfaq në mbrëmjen e “Met Gala” dhe pothuajse...

Kryesore Show Biz 11:10 - 26 Shkurt, 2019

Lady Gaga ka kopjuar fustanin e Almeda Abazit? Reagon vetë aktorja e njohur

Mbrëmjen e kaluar në tapetin e kuq të “The Oscars” kanë kaluar yjet më të famshëm botërorë, me veshjet e të cilëve kemi mbetur të surprizuar....

Kryesore Show Biz 10:40 - 26 Shkurt, 2019

Lady Gaga dhe Bradley Cooper gati sa nuk u puthën! Ja si reagoi Irina Shayk pas performancës

Internet ishte i bindur sot se Lady Gaga dhe Bradley Cooper janë të dashuruar në fshehtësi. Gjë që është shumë e çuditshme veçanërisht për të dashurën...

lady gaga perlotet
Kryesore Show Biz 00:00 - 15 Janar, 2019

“Ajo po vdes! Po shkoj t’i jap lamtumirën e fundit!” Lady Gaga jep lajmin e hidhur pas triumfit në Critic’s Choice

Ajo po festonte një nga netët më të mëdha të jetës së saj. Fitoi njëkohësisht dy çmime në ceremoninë Critic’s choice si këngëtarja dhe si aktorja...

veshje ne critics choice awards
Kryesore Show Biz 23:50 - 14 Janar, 2019

Nga Lady Gaga te Julia Roberts, ja të famshmet që na mrekulluan me veshjet e tyre në “Critics’ Choice Awards”

Ato dinë si të na bëjnë për vete me sjelljen, por edhe me pamjen e tyre. Ceremonia e ndarjes së çmimeve “Critics’ Choice Awards” mblodhi yjet...

Kryesore Show Biz 23:37 - 7 Janar, 2019

Nga Lady Gaga te Irina Shayk: Të famshmet që u veshën më bukur në “Golden Globes”

Edhe pse doli disi e zhgënjyer nga ceremonia e Golden Globes, Lady Gaga u rendit në listën e të veshurave më bukur që parakaluan tapetin e...