Connect with Us

All posts tagged "lajme"

Showbizz 13:02 - 8 Nentor, 2019

“Boll përmendët emrin tim, do bëj lajme për mamatë tuaja”/U tha se thumboi Kejvinën, Einxhel Shkira shpërthen ndaj mediave

Postimi në Instagram, i moderatores Einxhel Shkira bëri bujë në media dhe u interpretua si një mesazh i saj ndaj Kejvina Kthellës e cila mbrëmjen e...

Kryesore Show Biz 12:29 - 17 Maj, 2019

“Nga Tirana më nisnin lajme të çuditshme”/Jonida Maliqi flet pas kualifikimit në finalen e “Eurovision”

Me këngën “Ktheju Tokës” Jonida Maliqi u kualifikua dje për në finalen e Eurovision duke prekur zemrat e të gjithëve atyre që e votuan dhe vlerësuan performancën...

Kryesore Show Biz 12:53 - 23 Nentor, 2018

Nënë për herë të parë: Spikerja e njohur e lajmeve zbulon gjininë e binjakëve live

Anjola Hamzaj është një nga spikeret më  të njohura të lajmeve në vendin tonë. Prej dy vitesh ajo është imazhi i edicionit informativ të orës 15:30...

Kuriozitete 11:31 - 9 Nentor, 2018

E pabesueshme/Ky folës lajmesh nuk është qenie njerëzore

Në pamje të parë nuk duket fare, por ky folës lajmesh është thjesht imazhi i një folësi të vërtetë lajmesh, i cili tani vihet në lëvizje...

Kryesore Show Biz 10:50 - 21 Mars, 2018

Shpërthen Roza Lati: Më bën grua të martuar, më bën lezbike…

Roza Lati është dalluar gjithmonë për natyrën e saj të çiltër dhe pa komplekse. Moderatorja e njohur nuk e ka problem të flas edhe për temat...

Showbizz 19:00 - 6 Janar, 2017

Lajme nga brigjet e Mauit/ Sdo ta besoni sa seksi duket kjo këngëtare

Linjat e saj bombastike ishin ato cka binin në sy teksa shohim me bikini ngjyrë jeshile super këngetaren Fergie në brigjet e Mauit më bashkëshortin e...

Femra 17:30 - 20 Dhjetor, 2016

Si ti lajmë flokët?

Nëse gjatë procesit të larjes gabimisht përdorni balsamit para shampos ndodh një ngarje e cuditshme. Flokët fillojnë të zbutën me tepër por mund edhe të ngjiten...

Showbizz 11:00 - 25 Janar, 2015

Lajmet e mira ndjekin shqiptarin

Mbrëmë në darkë, Kim Kardashian e promovoi për 28 milionë ndjekësit e saj në Twitter: “Sa i ëmbël është ky këngëtari i ri shqiptar @stanaj kur...