Connect with Us

All posts tagged "lamtumire"

Kryesore Show Biz 12:10 - 6 Shtator, 2019

“Nuk do të të them kurrë lamtumirë”/ Këngëtarja shqiptare i prek të gjithë me dedikimin për ish partnerin e ndjerë

Këngëtarja shqiptare Fjolla Morina, në llogarinë e Instagramit shpesh kujton ish-partnerin e saj, i cili është ndarë kohë më parë nga jeta. Së fundmi, ajo i...

lamtumira e grave te forta
Kuriozitete 21:20 - 21 Mars, 2019

Lamtumira e grave të forta/ Si largohen gratë që çmendin burrat

Ka shumë gjëra në jetë që duhen shijuar dhe duhen admiruar. Edhe nëse e ke zemrën copë në disa raste duhet të largohesh. Tërheqja dhe dashuria...

Kryesore Show Biz 12:25 - 9 Shkurt, 2019

“Nuk qenka e lehtë!” Anila Çela i jep lamtumirën emisionit dhe ka 2 fjalë për Evi Reçin

Në prag të puntatës së fundit të emisionit “Vizioni i Pasdites” moderatorja Anila Çela ka bërë një “letër” lamtumire vërtet prekëse, ku ndan me ndjekësit emocionet...

pagjumesi
Kuriozitete 23:00 - 30 Janar, 2019

Mjaftojnë vetëm tre produkte për t’i thënë lamtumirë pagjumësisë

Vaji i kokosit Yndyrnat e shëndetshme të vajit të kokosit rregullojnë nivelin e sheqerit në gjak. Sipas mjekësisë popullore, niveli i lartë i sheqerit në gjak...

gabime ne lidhje
Life Style 15:53 - 15 Janar, 2019

5 gabimet që nuk duhet t’i bësh nëse nuk do që ai të të thotë “Lamtumirë”

Përpiqesh ta ndryshosh partnerin Dikush vetëm mund të përpiqet dhe të përshtatet, por nuk mund të ndryshohet. Duhet të jeni të sigurta që ta njihni mirë...

trende 2019
Fashion 15:25 - 15 Janar, 2019

Tetë trendet që duhet t’u themi lamtumirë në 2019-n, pa derdhur pikë loti

E pranojmë që 2018-ta solli disa trende të papritura! Por duhet të mësojmë se disa prej tyre janë të përkohshme dhe nuk do të na duhen...

lady gaga perlotet
Kryesore Show Biz 00:00 - 15 Janar, 2019

“Ajo po vdes! Po shkoj t’i jap lamtumirën e fundit!” Lady Gaga jep lajmin e hidhur pas triumfit në Critic’s Choice

Ajo po festonte një nga netët më të mëdha të jetës së saj. Fitoi njëkohësisht dy çmime në ceremoninë Critic’s choice si këngëtarja dhe si aktorja...

Kuriozitete 16:10 - 24 Dhjetor, 2018

8 shenja që duhet t’i thoni “Lamtumirë” partnerit sa më parë

Nëse dëshironi lidhje të barabartë dhe kuptimplotë, mos shikoni vetëm bukurinë mashkullore apo paratë, shikoni me kujdes se cilat janë ato sjellje që ju bëjnë ju...

Femra 11:30 - 24 Janar, 2017

Thuajini lamtumirë pucrrave!

Puçrrat janë dukuria më e pakëndshme për shumicën e njerëzve, pasi që janë të bezdisshme, të gërditshme dhe aspak tërheqëse. Sidoqoftë, rastet nuk janë të rralla...

Femra 11:40 - 12 Janar, 2017

Lamtumirë zbokth !

Kur blejmë një produkt gjithnjë mendojmë që është i destinuar vetëm për një përdorim, por jo !! Duhet të tregohemi të zgjuar dhe të kuptojmë për...

Showbizz 16:00 - 28 Prill, 2015

Lamtumirë Poldark

Mbrëmja e kaluar ka shënuar fundin e episodeve të serialit Poldark, serial ky dramë e transmetuar cdo fudjavë në BBC që në fund të shek. 18....