Connect with Us

All posts tagged "Lauren Goodger"

Showbizz 11:03 - 23 Mars, 2020

FOTOT-Nuk qëndron dot e izoluar/ Ylli i televizionit “kryqëzohet” nga ndjekësit

Lauren Goodger është kritikuar nga punëtorët e NHS për kundërshtimin e urdhrave të qeverisë për të qëndruar në shtëpi. Reagimet vijnë pasi ish ylli i Towie...

Showbizz 12:52 - 17 Mars, 2020

Lauren Goodger nuk do ta dijë për Coronavirusin/ Tregon gjoksin bombë duke “çmendur” meshkujt

Coronavirus ka prekur të gjithë vendet e botës, të cilat kanë marrë masa të rrepta për të izoluar sa më shpejt përhapjen e këtij virusi. Ndërkohë...

Showbizz 14:09 - 23 Shkurt, 2020

Lauren Goodger nuk njeh limite/ Tregon gjoksin bombë duke “çmendur” meshkujt

Ylli i televizionit Lauren Goodger është komentuar shumë në mediat e huaja për format e saj bombastike. Shpesh herë ka qenë e kritikuar për operacionet plastike,...

Showbizz 17:22 - 15 Shkurt, 2020

Ylli i televizionit i “vë flakën” Instagramit/ Fotot e fundit shfrenojnë imagjinatën e çdo mashkulli

Ylli i televizionit Lauren Goodger nuk i ka lënë vend imagjinatës teksa ka pozuar me intimo seksi për Shën Valentin. 33 vjeçarja ka rritur rrahjet e...

Showbizz 13:50 - 22 Janar, 2020

FOTOT- Modelja i lë pak vend imagjinatës/ Pozon me bikini duke ekspozuar të pasmet

Lauren Goodger i ka surprizuar të gjithë ndjekësit e saj në rrjetet sociale me fotot e fundit. Pas fotos nudo në vaskë Lauren ka postuar sërish...

Showbizz 14:00 - 20 Janar, 2020

FOTOT-Ylli i televizionit tejkalon kufijtë e imagjinatës/ Pozon e zhveshur brenda në vaskë

Lauren Goodger tashmë është e njohur për fotot e saj provokative si dhe për format e saj gjigante. Lauren ka ndezur imagjinatën e meshkujve teksa mbrëmjen...

Showbizz 15:40 - 4 Dhjetor, 2019

FOTO-Ylli i televizionit ndez rrjetin/ Tregon të pasmet bombastike

Ylli i televizionit Lauren Goodger është bërë e njohur pasi ka qenë pjesë e reality shown Love Islands. Lauren është komentuar shpesh herë në media për...

Showbizz 18:41 - 8 Nentor, 2019

VIDEO-Ylli i televizionit bën ndërhyrjen në fytyrë live/ Ndjekësit e masakrojnë me kritikat

Pak kohë më parë ajo u zotua se nuk do të bënte kurrë ndërhyrje kirurgjikale në fytyrë pasi kur e provoi iu duk vetja si personazhi...

Showbizz 13:37 - 7 Nentor, 2019

Lauren Goodger nuk njeh limite/ Tregon gjoksin bombë duke “çmendur” meshkujt

Ylli i televizionit Lauren Goodger është komentuar shumë në mediat e huaja për format e saj bombastike. Shpesh herë ka qenë e kritikuar për operacionet plastike,...

Showbizz 20:10 - 5 Nentor, 2019

FOTO-I çmendi të gjithë meshkujt me format e saj/ Ylli i Towie djeg rrjetin me fotot me bikini

Ylli i televizionit Lauren Goodger është një nga personazhet më të komentuara në shoëbizin e huaj. Së fundi ajo ka provokuar duke u shfaqur tejet sensuale...

Showbizz 00:45 - 27 Maj, 2017

Kim Kardashian nuk është asgjë para kësaj seksbombe

Lauren Goodger  ka punuar shumë fort  për të arritur në linjat trupore aktuale. Falë  vullnetit të saj të jashtëzakonshëm për t’u ushtruar intensivisht në palestër, bukuroshja...

Kryesore Show Biz 17:30 - 26 Maj, 2017

Kim Kardashian nuk është asgjë para kësaj seksbombe

Lauren Goodger  ka punuar shumë fort  për të arritur në linjat trupore aktuale. Falë  vullnetit të saj të jashtëzakonshëm për t’u ushtruar intensivisht në palestër, bukuroshja...

Showbizz 08:40 - 5 Janar, 2016

Lauren Goodger, tregon sa e mrekullueshme është (Foto)

Ka qenë një kohë shumë e gjatë dhe e mundimshme për Lauren Goodger, që të krijojë format përfekte që  ka tani. Modelja 29 vjeçare tani ka...