Connect with Us

All posts tagged "ledina celo"

Showbizz 18:51 - 24 Janar, 2020

Ledina Çelo bëhet nostalgjike/ Kujton momentin kur ka kënduar përballë spektatorit më të rëndësishëm

Këngëtarja e njohur Ledina Çelo është bërë nostalgjike dhe ka kujtuar një nga performancat e saj në “Këngën Magjike”. Ajo kujton një nga momentet më të...

Showbizz 12:46 - 10 Janar, 2020

“Do ta merrnin për të luajtur mendsh”/ Ledina Çelo rrëfen problemin në skenë me Luan Zhegun

Ledina Çelo është një nga këngëtaret më të komentuar dhe të dashura për publikun shqiptar. Së fundi ajo ka qenë e ftuar në emisionin Këndo këngën...

Kryesore Show Biz 19:37 - 20 Gusht, 2019

Ledina Çelo nuk ndalet/ Publikon videon me makinën super luksoze

Këngëtarja Ledina Çelo është një ndër personazhet më aktivë në rrjetet sociale. Ajo është shumë e komentuar në shtypin rozë jo vetëm për fotot provokuese por...

Kryesore Show Biz 17:34 - 20 Gusht, 2019

“Koha ka ndalur për të”/ Fotot e Ledina Çelos që po “marrosin” meshkujt

Ledina Çelo është një ndër këngëtaret më të famshme shqiptare. Përveç muzikës, dikur ajo ka qenë dhe modele. Ka marrë pjesë në disa konkurse dhe sfilata...

Kryesore Show Biz 22:04 - 17 Gusht, 2019

“Tërbohet” Ledina Çelo/ Këngëtarja ekspozon të pasmet me bikini

Këngëtarja e famshme Ledina Çelo  ka vendosur të bëjë disa ditë pushime në jug të Shqipërisë. Duket se vitet kanë  ndalur për Ledinën pasi ajo vazhdon...

Kryesore Show Biz 15:11 - 6 Korrik, 2019

Ledina Çelo publikon foton e ëmbël nga pushimet/ Tregon për raportin me djalin e saj

Këngëtarja e njohur shqiptare, Ledina Çelo ka zgjedhur si destinacion për pushimet Turqinë. Prej kohësh Ledina i është përkushtuar familjes dhe kjo është arsyeja e mungesës...

Kryesore Show Biz 14:32 - 26 Qershor, 2019

Ledina Çelo “ndez” rrjetin/ Publikon foton “hot” nga pushimet

Ledina Çelo është një nga këngëtaret më të pëlqyera të showbizit shqiptar. Duket se vitet janë vetëm një numër për të, pasi në foton e publikuar...

Kryesore Show Biz 21:12 - 23 Maj, 2019

Hyn fshehurazi në zyrën e burrit/ Këngëtarja merr surprizën e papritur

Ledina Çelo është një nga personazhet më të dashur për publikun shqiptar. Ajo prej vitesh jeton së bashku me familjen jashtë Shqipërisë ku ka ndërtuar dhe...

Kryesore Show Biz 23:10 - 1 Prill, 2018

Foto/ Ledina Çelo në super formë!

Ledina Çelo edhe këtë herë ka tërhequr vëmendje për shkak të formave trupore tepër të mira. Përkundër moshës, Ledina çdo herë i befason të gjithë me...

Kryesore Show Biz 00:00 - 18 Janar, 2018

Ledina Çelo feston 1 dekadë me bashkëshortin: “Gjithmonë bashkë, gjithmonë me ty!”

Me siguri ju ka rënë rasti të lundroni në Instagramin e këngëtares Ledina Çelo, e cila prej kohësh tashmë së bashku me bashkëshortin dhe dy vogëlushët...

Kryesore Show Biz 12:51 - 15 Korrik, 2017

Kishte veshur të brendshme apo jo?/ Reagon për herë të parë për fustanin Ledina Çelo

Fustani i prezantueses Ledina Çelo ka tërhequr shumë vëmendje, madje se dhe vetë festivali i RTSH. Ajo u kritikua shumë nga të gjithë, sipas të cilëve...

Kryesore Show Biz 11:34 - 4 Prill, 2017

Ledina Çelo i rikthehet fëmijërisë

Ledina Çelo është kthyer pas në kohë, ndërsa ka kujtuar fëmijërinë e saj. Këngëtarja e cila është shkëputur nga skena shqiptare, po jeton një periudhë shumë...

Kryesore Show Biz 15:05 - 26 Mars, 2017

Çudia 3 ditë zgjat/ Ledina Çelo harron festivalin

Ledina Çelo dhe performanca e saj si moderatore e Festivalit të Këngës në RTSH la shumë për të dëshiruar. Duke nisur me “belbëzimet” gjatë prezantimit e...

Life Style 11:54 - 10 Mars, 2016

Ledina Çelo puthje pasionante me bashkëshortin në Dubai

Ish kampioni i botës në kik boks, istogasi Kabashi po del të jetë burri perfekt për këngëtaren shqiptare pasi që bëjnë jetë të lumtur familjare. Çifti...

Showbizz 15:32 - 28 Shtator, 2015

Ledina Çelo me makinë 200 mijë dollarëshe (Foto)

Këngëtarja e njohur shqiptare Ledina Çelo e cila prej vitesh jeton në Gjermani, në profilin e saj në Facebook, ka publikuar disa fotografi ku shihet teksa...