Connect with Us

All posts tagged "Ledri vula"

Showbizz 10:49 - 8 Prill, 2020

“Gjëja më e frikshme dhe emocionuese”/ Partnerja e Ledri Vulës zbulon aventurën e çmendur nga pushimet në Dubai

Pak ditë më parë reperi shumë i dashur për publikun shqiptar Ledri Vula pranoi lidhjen e tij të dashurisë me Sara Hoxha. Pas kësaj partnerja e...

Showbizz 14:54 - 24 Dhjetor, 2019

Vajza e vogël i shpreh babagjyshit dëshirën për të takuar Ledrin/ Reperi surprizon vogëlushen

Festat po afrohen dhe shumë fëmijë dhe të rritur shprehin dëshirat e tyre për babagjyshin e Vitit të Ri. Një voglëushe ka shprehur dëshirën e saj...

Showbizz 18:33 - 20 Dhjetor, 2019

Ledri Vula tregon planet për martesë: “Ka presion të madh…”

Ledri Vula është një nga artistët dhe meshkujt më të pëlqyer shqiptarë. Reperi numëron shumë hite dhe shumë fansa në rrjetet sociale. Së fundi është përfolur...

Showbizz 22:04 - 16 Nentor, 2019

“Ledri Vula, Lumi B apo Ermali?”/ Ermal Fejzullahu zbulon se kush është më i paguari

Ermal Fejzullahu ka një miqësi shumë të ngushtë me dy reperët, Ledri Vula dhe Lumi B. Padiskutim që ata janë emrat më të kërkuar në koncerte...

Showbizz 20:39 - 10 Nentor, 2019

Stresi flet për sherrin me Ledrin Vulën/ Tregon arsyen pse nuk flisnin më njëri-tjetrin

Reperi i njohur shqiptar Stresi shpesh herë është përfolur në mediat rozë për jetën private si dhe për konfliktet mes kolegëve. Gjatë një inetrviste për Prive.al...

Showbizz 22:29 - 15 Tetor, 2019

FOTO- Sot ka rrëmbyer zemrën e Ledrit/ Por ja si dukej e dashura e tij kur ishte fëmijë

Reperi Ledri Vula është përfolur shumë në media për jetën e tij private. Shpesh herë është kapur mat me të dashurën e tij, Sara Hoxha, ndonëse...

Showbizz 15:23 - 6 Tetor, 2019

I dehur dhe i dashuruar/ Ledri Vula “kapet mat” me partneren bukuroshe

Reperi Ledri Vula prej kohësh përfliet për një lidhje dashurie me një vajzë të quajtur Sara Hoxha. Së bashku me partneren e tij ka qenë i...

Kryesore Show Biz 16:48 - 2 Korrik, 2019

“Jepja vajzën Ledrit”/ Mamaja e Rita Orës u pëgjigjet fansave

Ditën e djeshme reperi Ledri Vula publikoi një foto ku shfaqej krah këngëtares me famë botërore Rita Ora. Menjëherë pas kësaj, fansat kanë filluar të imagjinojnë...

Kryesore Show Biz 22:18 - 30 Qershor, 2019

Dikur e konsideronte artist të denjë/ Ledri Vula publikon foton krah Rita Orës

Këngëtarja me origjinë shqiptare Rita Ora ruan përshtypje të mira për reperin shqiptar Ledri Vula. Që pas koncertit të saj të fundit në Kosovë, duket se...

Kryesore Show Biz 15:26 - 23 Qershor, 2019

“Ma jep një puthje”/ Ja çfarë fshihet pas kërkesës së Ledri Vulës

Një fotografi e reperit Ledri Vula  ka bërë që të gjithë fansat e tij të bëhen konfuzë. Reperi ka publikuar në Instagram një foto ku shihet...

Kryesore Show Biz 16:14 - 22 Qershor, 2019

Festivali Sunny Hills/ Reperi i njohur pritet të elektrizojë skenën

Reperi shumë i dashur për publikun shqiptar, Ledri Vula është konfirmua si një nga artistët që do të jetë pjesë e festivalit Sunny Hills. Gjatë kësaj...

Kryesore Show Biz 19:41 - 19 Qershor, 2019

Këngëtaret shqiptare zbulojnë të dashurën e Ledri Vulës/ I bëjnë dedikimin e veçantë

Ledri Vula është një ndër reperët më të dashur shqiptar. Duke qenë shumë i pëlqyer nga gjinia femërore të shumta janë ato vajza që duan të...

Kryesore Show Biz 14:07 - 17 Qershor, 2019

“Nuk na përfaqëson ne si popull”/ Ledri Vula flet për mashtrimin e Loredanës

Skandali i mashtrimit të çiftit zviceran dhe akuzat ndaj reperes Loredana Zefi ishte një nga temat më të diskutuara në media. Në lidhje me këtë ngjarje...

Kryesore Show Biz 13:33 - 17 Qershor, 2019

As nëna e tij nuk e beson/ Ledri Vula poston foton që i habiti të gjithë

Përveç muzikës, Ledri Vula është një fans i futbollit dhe dhe kjo u vu re në klipin e tij më të fundit. Së fundi në Kosovë...

Kryesore Show Biz 00:05 - 24 Nentor, 2018

Gjesti unik! Ledri Vula i rikthen buzëqeshjen të riut, i bën surprizën e veçantë

Ledri Vula nuk mungon në asnjë ndeshje basketbolli, që prej ditës që u vendos në postin e nënkryetarit të klubit “Z-mobile Prishtina”. Madje, ditën e djeshme...